« 2 KLASCONTAINERS (GERAARDSBERGEN) (6010)

« 2 Klascontainers

2 klascontainers

Kavel nummer: 6120-1

2 klascontainers

donderdag 30-04-2026 19:00

-

Omschrijving

Klascontainer 1: Afmetingen: 9 m x 6 m. Vloer in OSB. Dakbedekking vernieuwd in 2021. Elektriciteitsleidingen, verlichting en stopcontacten aanwezig. Geen zekeringskast aanwezig. 1 toegangsdeur vooraan links, inclusief trapje. 3 ramen aan de linkerkant (manuele buitenscreens werken niet meer). 1 raam aan de rechterkant. Klascontainer 2: Afmetingen: 9 m x 6 m. Vloer in OSB. Dakbedekking vernieuwd in 2021. Elektriciteitsleidingen, verlichting en stopcontacten aanwezig. Geen zekeringskast aanwezig. 1 toegangsdeur vooraan links, inclusief trapje. 3 ramen aan de linkerkant (manuele buitenscreens werken niet meer). De containers worden verkocht in de staat waarin hij zich bevinden. De koper staat in voor demontage, laden, transport en afvoer vanaf de huidige locatie. Alle kosten voor afhaling en transport zijn volledig ten laste van de koper.

Conditie: Gebruikt
Garantie: Geen

Type veiling: Hybride (klik voor meer info)

Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet.

Sluiten

Doe normaal bod
Doe Auto bod

Foto's

  • 2 klascontainers

  • 2 klascontainers

  • 2 klascontainers

  • 2 klascontainers

  • 2 klascontainers

  • 2 klascontainers

  • 2 klascontainers

  • 2 klascontainers

Meer hulp bij het bieden

Normaal bod
Bij een bod doet u een bieding in de vorm van een bepaald vast bedrag per kavel

Auto bod (proxy bod)
Bij een Autobod (ook wel proxy bod genoemd) geeft u aan welke prijs u maximaal bereid bent voor de kavel te betalen. Het Veiling-systeem zorgt er voor dat na een bieding van een derde onmiddellijk automatisch een bod voor u wordt uitgebracht. Het Veiling-systeem biedt automatisch voor u door tot uw maximum bod is bereikt.

Sluitingsmoment kavel
Indien er op een bepaald moment een bieding op een kavel wordt ontvangen binnen 5 min voor sluiting van de veiling, wordt het sluitingsmoment van de betreffende kavel automatisch verlengd met 5 minuten.

Opgeld
Het opgeld bedraagt 17% over de bieding. Over het opgeld betaalt u 21% BTW, en over het bedrag betaalt u geen BTW.

Stuur de huidige pagina als link door per e-mail

×