Home > Oude veilingen > LICHTEFFECTEN, SOUND SYSTEMEN, MICROFOONS, ROOKMACHINES, FLIGHTCASES ENZ. (GRATIS VERZENDING) (975) > Actieve Speakers
Alle kavels Actieve Speakers Bellenblaas Machine's Blacklight CD Spelers Confetti Shooters Discoverlichting DJ Media/Usb Spelers DJ Sets Flightcases Draadloze Microfoons Geluid Sets Lasers Led Lichteffecten Led Show Flames Led Spot Sets Megafoons Microfoons Mobiele Geluid Sets Mobiele Geluid Systemen PA Boxen Rookmachines Serverkasten Sneeuwmachines Sound Systemen Stroboscopen Truss Bruggen Versterkers
Alle Kavels Actieve Speakers Bellenblaas Machine's Blacklight CD Spelers Confetti Shooters Discoverlichting DJ Media/Usb Spelers DJ Sets Flightcases Draadloze Microfoons Geluid Sets Lasers Led Lichteffecten Led Show Flames Led Spot Sets Megafoons Microfoons Mobiele Geluid Sets Mobiele Geluid Systemen PA Boxen Rookmachines Serverkasten Sneeuwmachines Sound Systemen Stroboscopen Truss Bruggen Versterkers
Actieve speaker
1x actieve speaker, ingebouwde usb en bluetooth speler.
Kavelnr: 771-017 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €75,00
Huidig bod: € 75,00
Kavelnr: 771-018 Conditie: Nieuw
Actieve boxen met licht
1x actieve boxen met licht, master slave systeem, ingebouwde rgb led lichteffecten, usb en bluetooth speler.
Kavelnr: 771-021 Conditie: Nieuw
Biedingen: 2 Startbod: €75,00
Huidig bod: € 85,00
Actieve pa speaker
1x actieve pa speaker, ingebouwde usb, sd en bluetooth speler, 15 inch.
Kavelnr: 771-030 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €95,00
Huidig bod: € 95,00
Alle kavels - Actieve Speakers - Bellenblaas Machine's - Blacklight - CD Spelers - Confetti Shooters - Discoverlichting - DJ Media/Usb Spelers - DJ Sets - Flightcases - Draadloze Microfoons - Geluid Sets - Lasers - Led Lichteffecten - Led Show Flames - Led Spot Sets - Megafoons - Microfoons - Mobiele Geluid Sets - Mobiele Geluid Systemen - PA Boxen - Rookmachines - Serverkasten - Sneeuwmachines - Sound Systemen - Stroboscopen - Truss Bruggen - Versterkers