Menu
Translate this site?
Home > Oude veilingen > GRATIS VERZENDVEILING: AUDIO, LICHT EN GELUID (1083) > Actieve Speakers
Alle kavels Actieve Speakers Actieve Subwoofers Bellenblaas Machines Blacklights Boxen Sets Cafe/Zaal Sets Carnavalswagen Geluid Sets CD Spelers Confetti Machine's Confettishooters Disco Verlichting DJ Sets DMX Controllers Draadloze Microfoons Dubbele Cd Mixers Geluid Sets Geluid Systemen Hoofdtelefoons Kachels Karaoke Sets Lasers Led Belichters Led Lichteffecten Led Movingheads Led Spots Lichteffecten Lichtkranten Megafoons Mengpanelen Microfoons Mixers Mobie Geluid Systemen Mobiele Speakers Movingheads PA Speakers Rookmachines Showflames Sneeuwmachines Sound Systemen Special Effects Statieven Stroboscopen Subwoofers Truss Systemen TV's Versterkers
Alle Kavels Actieve Speakers Actieve Subwoofers Bellenblaas Machines Blacklights Boxen Sets Cafe/Zaal Sets Carnavalswagen Geluid Sets CD Spelers Confetti Machine's Confettishooters Disco Verlichting DJ Sets DMX Controllers Draadloze Microfoons Dubbele Cd Mixers Geluid Sets Geluid Systemen Hoofdtelefoons Kachels Karaoke Sets Lasers Led Belichters Led Lichteffecten Led Movingheads Led Spots Lichteffecten Lichtkranten Megafoons Mengpanelen Microfoons Mixers Mobie Geluid Systemen Mobiele Speakers Movingheads PA Speakers Rookmachines Showflames Sneeuwmachines Sound Systemen Special Effects Statieven Stroboscopen Subwoofers Truss Systemen TV's Versterkers
Actieve pa boxen set
1x actieve pa boxen set, master slave set, 2500W, de master heeft een ingebouwde versterker, usb, fm speler, de slave speaker koppel je dmv kabel aan ...
Kavelnr: 906-018 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €275,00
Huidig bod: € 285,00
Locatie:
Bied mee
700W pa boxen set
1x 700W pa boxen set, elk 15 inch, hoog en lage tonen, speaken en jack aansluiting , Conditie: Demomodel
Kavelnr: 906-019 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €95,00
Huidig bod: € 95,00
Actieve speaker set
1x actieve speaker set, master slave systeem, 700W, 15 inch woofer, hoge tonen driver , Conditie: Demomodel
Kavelnr: 906-020 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €175,00
Huidig bod: € 175,00
Actieve pa set
1x actieve pa set, master/slave systeem, 15 inch woofer en hoog en midden tonen, 800 Watt, afmetingen, 48 x 92 x 74 cm , Conditie: Demomodel
Kavelnr: 906-037 Conditie: Gebruikt
Actieve pa boxen set 2500W
1x actieve pa boxen set 2500W, master slave systeem, de master heeft een ingebouwde versterker, ingebouwde usb en fm speler, Afmetingen: 125 x 45 x 42...
Kavelnr: 906-051 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €275,00
Huidig bod: € 275,00
Actieve pa boxen set 1000W
1x actieve pa boxen set 1000W, master slave systeem, de master heeft een ingebouwde versterker, ingebouwde usb en fm speler, Afmetingen 68 x 33 x 45 c...
Kavelnr: 906-052 Conditie: Gebruikt
Actieve pa boxen set 800W
1x actieve pa boxen set 800W, master slave systeem, de master heeft een ingebouwde versterker, ingebouwde usb en fm speler, Afmetingen 54 x 35 x 32 cm...
Kavelnr: 906-053 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €150,00
Huidig bod: € 150,00
1x actieve pa boxen set 800W, dubbele 10 inch woofer, master slave systeem, de master heeft een ingebouwde versterker, ingebouwde usb en fm speler, Af...
Kavelnr: 906-054 Conditie: Gebruikt
1x actieve pa boxen set 500W, 10 inch woofer, master slave systeem, de master heeft een ingebouwde versterker, ingebouwde usb speler, afmetingen 61x34...
Kavelnr: 906-055 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 906-066 Conditie: Gebruikt
1x Actieve pa boxen set 800W, set 2 weg boxen met elk een ingebouwde versterker, 15 inch woofer, type MK15A-WH , Conditie: Demomodel
Kavelnr: 906-085 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 906-115 Conditie: Gebruikt
Actieve geluid set 700W
1x actieve geluid set 700W, deze set bestaat uit een actieve subwoofer met een ingebouwde extra versterker voor het aansluiten van de 2 top speakers o...
Kavelnr: 906-131 Conditie: Gebruikt
Actieve speaker
1x actieve speaker, ingebouwde usb en bluetooth speler , Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 906-167 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €75,00
Huidig bod: € 75,00
Kavelnr: 906-168 Conditie: Gebruikt
Actieve pa speaker
1x actieve pa speaker, ingebouwde usb, sd en bluetooth speler, 15 inch , Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 906-180 Conditie: Gebruikt
Actieve speaker set 800W
1x actieve speaker set 800W, ingebouwde usb, fm en line, master slave systeem, elke speaker heeft 2x 10 inch woofer en hogetonen driver , Conditie: G...
Kavelnr: 906-259 Conditie: Gebruikt
Alle kavels - Actieve Speakers - Actieve Subwoofers - Bellenblaas Machines - Blacklights - Boxen Sets - Cafe/Zaal Sets - Carnavalswagen Geluid Sets - CD Spelers - Confetti Machine's - Confettishooters - Disco Verlichting - DJ Sets - DMX Controllers - Draadloze Microfoons - Dubbele Cd Mixers - Geluid Sets - Geluid Systemen - Hoofdtelefoons - Kachels - Karaoke Sets - Lasers - Led Belichters - Led Lichteffecten - Led Movingheads - Led Spots - Lichteffecten - Lichtkranten - Megafoons - Mengpanelen - Microfoons - Mixers - Mobie Geluid Systemen - Mobiele Speakers - Movingheads - PA Speakers - Rookmachines - Showflames - Sneeuwmachines - Sound Systemen - Special Effects - Statieven - Stroboscopen - Subwoofers - Truss Systemen - TV's - Versterkers