Menu
Translate this site?
Home > Oude veilingen > GRATIS VERZENDVEILING: AUDIO, LICHT EN GELUID (1083) > Alle kavels
Alle kavels Actieve Speakers Actieve Subwoofers Bellenblaas Machines Blacklights Boxen Sets Cafe/Zaal Sets Carnavalswagen Geluid Sets CD Spelers Confetti Machine's Confettishooters Disco Verlichting DJ Sets DMX Controllers Draadloze Microfoons Dubbele Cd Mixers Geluid Sets Geluid Systemen Hoofdtelefoons Kachels Karaoke Sets Lasers Led Belichters Led Lichteffecten Led Movingheads Led Spots Lichteffecten Lichtkranten Megafoons Mengpanelen Microfoons Mixers Mobie Geluid Systemen Mobiele Speakers Movingheads PA Speakers Rookmachines Showflames Sneeuwmachines Sound Systemen Special Effects Statieven Stroboscopen Subwoofers Truss Systemen TV's Versterkers
Alle Kavels Actieve Speakers Actieve Subwoofers Bellenblaas Machines Blacklights Boxen Sets Cafe/Zaal Sets Carnavalswagen Geluid Sets CD Spelers Confetti Machine's Confettishooters Disco Verlichting DJ Sets DMX Controllers Draadloze Microfoons Dubbele Cd Mixers Geluid Sets Geluid Systemen Hoofdtelefoons Kachels Karaoke Sets Lasers Led Belichters Led Lichteffecten Led Movingheads Led Spots Lichteffecten Lichtkranten Megafoons Mengpanelen Microfoons Mixers Mobie Geluid Systemen Mobiele Speakers Movingheads PA Speakers Rookmachines Showflames Sneeuwmachines Sound Systemen Special Effects Statieven Stroboscopen Subwoofers Truss Systemen TV's Versterkers
Actieve pa boxen set
1x actieve pa boxen set, master slave set, 2500W, de master heeft een ingebouwde versterker, usb, fm speler, de slave speaker koppel je dmv kabel aan ...
Kavelnr: 906-018 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €275,00
Huidig bod: € 285,00
Locatie:
Bied mee
700W pa boxen set
1x 700W pa boxen set, elk 15 inch, hoog en lage tonen, speaken en jack aansluiting , Conditie: Demomodel
Kavelnr: 906-019 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €95,00
Huidig bod: € 95,00
Actieve speaker set
1x actieve speaker set, master slave systeem, 700W, 15 inch woofer, hoge tonen driver , Conditie: Demomodel
Kavelnr: 906-020 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €175,00
Huidig bod: € 175,00
Actieve pa set
1x actieve pa set, master/slave systeem, 15 inch woofer en hoog en midden tonen, 800 Watt, afmetingen, 48 x 92 x 74 cm , Conditie: Demomodel
Kavelnr: 906-037 Conditie: Gebruikt
Actieve pa boxen set 2500W
1x actieve pa boxen set 2500W, master slave systeem, de master heeft een ingebouwde versterker, ingebouwde usb en fm speler, Afmetingen: 125 x 45 x 42...
Kavelnr: 906-051 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €275,00
Huidig bod: € 275,00
Actieve pa boxen set 1000W
1x actieve pa boxen set 1000W, master slave systeem, de master heeft een ingebouwde versterker, ingebouwde usb en fm speler, Afmetingen 68 x 33 x 45 c...
Kavelnr: 906-052 Conditie: Gebruikt
Actieve pa boxen set 800W
1x actieve pa boxen set 800W, master slave systeem, de master heeft een ingebouwde versterker, ingebouwde usb en fm speler, Afmetingen 54 x 35 x 32 cm...
Kavelnr: 906-053 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €150,00
Huidig bod: € 150,00
1x actieve pa boxen set 800W, dubbele 10 inch woofer, master slave systeem, de master heeft een ingebouwde versterker, ingebouwde usb en fm speler, Af...
Kavelnr: 906-054 Conditie: Gebruikt
1x actieve pa boxen set 500W, 10 inch woofer, master slave systeem, de master heeft een ingebouwde versterker, ingebouwde usb speler, afmetingen 61x34...
Kavelnr: 906-055 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 906-066 Conditie: Gebruikt
1x Actieve pa boxen set 800W, set 2 weg boxen met elk een ingebouwde versterker, 15 inch woofer, type MK15A-WH , Conditie: Demomodel
Kavelnr: 906-085 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 906-115 Conditie: Gebruikt
Actieve geluid set 700W
1x actieve geluid set 700W, deze set bestaat uit een actieve subwoofer met een ingebouwde extra versterker voor het aansluiten van de 2 top speakers o...
Kavelnr: 906-131 Conditie: Gebruikt
Actieve speaker
1x actieve speaker, ingebouwde usb en bluetooth speler , Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 906-167 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €75,00
Huidig bod: € 75,00
Kavelnr: 906-168 Conditie: Gebruikt
Actieve pa speaker
1x actieve pa speaker, ingebouwde usb, sd en bluetooth speler, 15 inch , Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 906-180 Conditie: Gebruikt
Actieve speaker set 800W
1x actieve speaker set 800W, ingebouwde usb, fm en line, master slave systeem, elke speaker heeft 2x 10 inch woofer en hogetonen driver , Conditie: G...
Kavelnr: 906-259 Conditie: Gebruikt
Actieve subwoofer 18 inch
1x actieve subwoofer 18 inch, 1200W, ingebouwde 18 inch woofer, versterker , Conditie: Demomodel, OPGELET: DEZE KAVEL WORDT NIET VERSTUURD. DEZE DIEN...
Kavelnr: 906-034 Conditie: Gebruikt
Bubble tron
1x bubble tron, draadloze remote, bellenblaasmachine , Conditie: Demomodel
Kavelnr: 906-094 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €65,00
Huidig bod: € 65,00
Bellenblaasmachine Portable
1x bellenblaasmachine Portable, werk op batterijen of op stroom adaptor , Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 906-144 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €45,00
Huidig bod: € 45,00
Bellenblaasmachine
1x bellenblaasmachine, produceert zeepbellen , Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 906-227 Conditie: Gebruikt
1x bubble tron, draadloze remote, bellenblaasmachine , Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 906-228 Conditie: Gebruikt
Bellenblaasmachine op wielen
1x bellenblaasmachine op wielen, dubbele output, draadloze remote , Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 906-242 Conditie: Gebruikt
Bubble master
1x bubble master, grote output, dmx en draadloze remote , Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 906-243 Conditie: Gebruikt
Bellenblaasmachine op accu
1x bellenblaasmachine op accu, oplaadbare accu , Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 906-251 Conditie: Gebruikt
Rook bellenblaasmachine
1x rook bellenblaasmachine, blaast de zeepbellen vol met rook waardoor er met rook gevulde zeepbellen ontstaan, output en timer control voor de rook...
Kavelnr: 906-252 Conditie: Gebruikt
Bellenblaasmachine blauw
1x bellenblaasmachine blauw, met aan/uit schakelaar , Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 906-260 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €35,00
Huidig bod: € 35,00
Blacklight tl
1x blacklight tl, voor blacklight effect , Conditie: Demomodel
Kavelnr: 906-044 Conditie: Gebruikt
Blacklight en laser
1x blacklight en laser, blacklight tl en firefly rg laser , Conditie: Demomodel
Kavelnr: 906-111 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €55,00
Huidig bod: € 55,00
2x blacklight tl, 18W, armatuur met blacklight tl buis , Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 906-194 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 906-195 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 906-196 Conditie: Gebruikt
Blacklight led bar
1x blacklight led bar, ingebouwde uv leds , Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 906-245 Conditie: Gebruikt
Boxen set 1000W
1x boxen set 1000W, 12 inch woofer en piezo hoge tonen driver , Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 906-207 Conditie: Gebruikt
Boxen set 600W
1x boxen set 600W, 10 inch woofer en piezo hoge tonen driver , Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 906-208 Conditie: Gebruikt
Cafe/zaal geluid set 4x 400W
1x cafe/zaal geluid set 4x 400W, 4x pa boxen van 400W met 10 inch woofer, afmetingen 25 x 34 x 55 cm, versterker van 300W, mengpaneel met ingebouwde u...
Kavelnr: 906-161 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €475,00
Huidig bod: € 475,00
Alle kavels - Actieve Speakers - Actieve Subwoofers - Bellenblaas Machines - Blacklights - Boxen Sets - Cafe/Zaal Sets - Carnavalswagen Geluid Sets - CD Spelers - Confetti Machine's - Confettishooters - Disco Verlichting - DJ Sets - DMX Controllers - Draadloze Microfoons - Dubbele Cd Mixers - Geluid Sets - Geluid Systemen - Hoofdtelefoons - Kachels - Karaoke Sets - Lasers - Led Belichters - Led Lichteffecten - Led Movingheads - Led Spots - Lichteffecten - Lichtkranten - Megafoons - Mengpanelen - Microfoons - Mixers - Mobie Geluid Systemen - Mobiele Speakers - Movingheads - PA Speakers - Rookmachines - Showflames - Sneeuwmachines - Sound Systemen - Special Effects - Statieven - Stroboscopen - Subwoofers - Truss Systemen - TV's - Versterkers