Home > Oude veilingen > KUNSTVEILING SCHILDERIJEN VAN DIV. MEESTERS (ERPE-MERE) (1387) > Alle kavels
Alle kavels Decoratie Kaders/Schilderijen
Alle Kavels Decoratie Kaders/Schilderijen
Sculpturen
“Amourtjes” 2 barokke sculpturen met restanten van de originele polychromie, hoogtes 70 cm en 72 cm
Kavelnr: 1235-07 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €3000,00
Huidig bod: € 3000,00
Potiche
Prachtige antieke Potiches in marmer en brons NAP III, 19e eeuw (afm 37- 22 kg)
Kavelnr: 1235-17 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €375,00
Huidig bod: € 375,00
Zeer oude Perzisch vaas met mooi decoratie en kleuren h 27cm
Kavelnr: 1235-27 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €250,00
Huidig bod: € 250,00
Kavelnr: 1235-01 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €1950,00
Huidig bod: € 1950,00
Kavelnr: 1235-02 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 1235-03 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €4999,00
Huidig bod: € 4999,00
Mooi waterverfschilderij gesigneerd Robert BORRET(1924) gedateerd 1969 afm 36 cm x 52 cm
Kavelnr: 1235-04 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €60,00
Huidig bod: € 60,00
Kavelnr: 1235-05 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €275,00
Huidig bod: € 275,00
"Moonlit Landscape"Prachtige oude schilderij op doek in een mooi kader, gesigneerd CHURBERG FANNY (1845-1892)Totaal afm 63 cm x 73,5 cm.
Kavelnr: 1235-06 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €7750,00
Huidig bod: € 7750,00
Kavelnr: 1235-08 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €7500,00
Huidig bod: € 7500,00
Kavelnr: 1235-09 Conditie: Gebruikt
Prachtige oude schilderij op paneel in een mooi kader, gesigneerd Victor Olivier Gilsoul (1867-1939) Totaal afm 57cm x 46 cm.
Kavelnr: 1235-10 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €150,00
Huidig bod: € 150,00
Zeer oude schilderij op doek van Charles Emmanuel Biset(1633-c,1710), gedateerd afm 33,5 cm x 39 cm
Kavelnr: 1235-11 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €900,00
Huidig bod: € 900,00
Prachtige oude schilderij op doek in een mooi kader, gesigneerd Pierre Joseph Célestin François(1759-1851)Totaal afm 62cm x 81 cm.
Kavelnr: 1235-12 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €400,00
Huidig bod: € 400,00
Zeer oude en unieke religieus schilderij (Crispin Van Den Broeck-1524 - 1588/91)? Afm 125 cm x 90 cm
Kavelnr: 1235-13 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €1250,00
Huidig bod: € 1250,00
Ets
4 Prachtige, unieke en oude religieus ets
Kavelnr: 1235-14 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €50,00
Huidig bod: € 50,00
Mooi waterverfschilderij gesigneerd Edwin Hayes (1820-1904) afm 30 cm x 47 cm
Kavelnr: 1235-15 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 1235-16 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €1900,00
Huidig bod: € 1900,00
Prachtige schilderij op doek gesigneerd Michel FRERE (1961-1999) totaal afm 127 cm x 64 cm.
Kavelnr: 1235-18 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €3500,00
Huidig bod: € 3500,00
Kavelnr: 1235-19 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €1600,00
Huidig bod: € 1600,00
Prachtige oude schilderij op paneel, gesigneerd Louis Dubois (1830-1880)Totaal afm 69cm x 85 cm.
Kavelnr: 1235-20 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €700,00
Huidig bod: € 700,00
Kavelnr: 1235-21 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 1235-22 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €1000,00
Huidig bod: € 1000,00
Prachtige schilderij gesigneerd Berghe afm : 41 cm x 51,5 cm. schilderij gekocht in een verkoopzaal. Zonder certificaat van echtheid
Kavelnr: 1235-23 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 1235-24 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 1235-25 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €55,00
Huidig bod: € 55,00
Mooi oude schilderij op doek gesigneerd Arntzenius(Floris Arntzenius?), gedateerd,afm 16 cm x 12 cm
Kavelnr: 1235-26 Conditie: Gebruikt
Mooi schilderij op paneel, gesigneerd Pierre-Emmanuel I Dielman(1800-1858) afm 21cm x 29 cm.
Kavelnr: 1235-28 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €350,00
Huidig bod: € 350,00
Aquarel
Mooi Aquarel op papier onder glas. Gesigneerd en gedateerd ‘88.
Kavelnr: 1235-29 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €30,00
Huidig bod: € 30,00
Prachtige schilderij op doek gesigneerd Henri-Joseph-Pauwels afm 72,5 cm x 85,5 cm
Kavelnr: 1235-30 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €85,00
Huidig bod: € 85,00
Mooi pastel op papier onder glas. Gesigneerd.
Kavelnr: 1235-31 Conditie: Gebruikt
Oude gesigneerd en gedateerd schilderij op paneel afm 38 cm x 28 cm
Kavelnr: 1235-32 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 1235-33 Conditie: Gebruikt
“Havenzicht”mooi Olieverf op board, Gesigneerd Sami Briss(1930)
Kavelnr: 1235-34 Conditie: Gebruikt
Prachtige luxe en unieke oude ets gesigneerd Claude Augustin DUFLOS (1700-1786)
Kavelnr: 1235-35 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €45,00
Huidig bod: € 45,00
Alle kavels - Decoratie - Kaders/Schilderijen