Alle kavels
Kaders/Schilderijen

“Amourtjes” 2 barokke sculpturen met restanten van de originele polychromie, hoogtes 70 cm en 72 cm

Kavelnr: 1235-07

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €3000,00

Huidig bod: € 3000,00

Prachtige antieke Potiches in marmer en brons NAP III, 19e eeuw (afm 37- 22 kg)

Kavelnr: 1235-17

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €375,00

Huidig bod: € 375,00

Zeer oude Perzisch vaas met mooi decoratie en kleuren h 27cm

Kavelnr: 1235-27

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €250,00

Huidig bod: € 250,00

Kavelnr: 1235-01

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1950,00

Huidig bod: € 1950,00

Kavelnr: 1235-02

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1950,00

Huidig bod: € 1950,00

Kavelnr: 1235-03

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €4999,00

Huidig bod: € 4999,00

Mooi waterverfschilderij gesigneerd Robert BORRET(1924) gedateerd 1969 afm 36 cm x 52 cm

Kavelnr: 1235-04

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €60,00

Huidig bod: € 60,00

Kavelnr: 1235-05

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €275,00

Huidig bod: € 275,00

"Moonlit Landscape"Prachtige oude schilderij op doek in een mooi kader, gesigneerd CHURBERG FANNY (1845-1892)Totaal afm 63 cm x 73,5 cm.

Kavelnr: 1235-06

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €7750,00

Huidig bod: € 7750,00

Kavelnr: 1235-08

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €7500,00

Huidig bod: € 7500,00

Kavelnr: 1235-09

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €250,00

Huidig bod: € 250,00

Prachtige oude schilderij op paneel in een mooi kader, gesigneerd Victor Olivier Gilsoul (1867-1939) Totaal afm 57cm x 46 cm.

Kavelnr: 1235-10

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €150,00

Huidig bod: € 150,00

Zeer oude schilderij op doek van Charles Emmanuel Biset(1633-c,1710), gedateerd afm 33,5 cm x 39 cm

Kavelnr: 1235-11

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €900,00

Huidig bod: € 900,00

Prachtige oude schilderij op doek in een mooi kader, gesigneerd Pierre Joseph Célestin François(1759-1851)Totaal afm 62cm x 81 cm.

Kavelnr: 1235-12

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €400,00

Huidig bod: € 400,00

Zeer oude en unieke religieus schilderij (Crispin Van Den Broeck-1524 - 1588/91)? Afm 125 cm x 90 cm

Kavelnr: 1235-13

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1250,00

Huidig bod: € 1250,00

Ets

4 Prachtige, unieke en oude religieus ets

Kavelnr: 1235-14

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 50,00

Mooi waterverfschilderij gesigneerd Edwin Hayes (1820-1904) afm 30 cm x 47 cm

Kavelnr: 1235-15

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €400,00

Huidig bod: € 400,00

Kavelnr: 1235-16

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1900,00

Huidig bod: € 1900,00

Prachtige schilderij op doek gesigneerd Michel FRERE (1961-1999) totaal afm 127 cm x 64 cm.

Kavelnr: 1235-18

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €3500,00

Huidig bod: € 3500,00

Kavelnr: 1235-19

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1600,00

Huidig bod: € 1600,00

Prachtige oude schilderij op paneel, gesigneerd Louis Dubois (1830-1880)Totaal afm 69cm x 85 cm.

Kavelnr: 1235-20

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €700,00

Huidig bod: € 700,00

Kavelnr: 1235-21

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €700,00

Huidig bod: € 700,00

Kavelnr: 1235-22

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1000,00

Huidig bod: € 1000,00

Prachtige schilderij gesigneerd Berghe afm : 41 cm x 51,5 cm. schilderij gekocht in een verkoopzaal. Zonder certificaat van echtheid

Kavelnr: 1235-23

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €250,00

Huidig bod: € 250,00

Kavelnr: 1235-24

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1000,00

Huidig bod: € 1000,00

Kavelnr: 1235-25

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €55,00

Huidig bod: € 55,00

Mooi oude schilderij op doek gesigneerd Arntzenius(Floris Arntzenius?), gedateerd,afm 16 cm x 12 cm

Kavelnr: 1235-26

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €250,00

Huidig bod: € 250,00

Mooi schilderij op paneel, gesigneerd Pierre-Emmanuel I Dielman(1800-1858) afm 21cm x 29 cm.

Kavelnr: 1235-28

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €350,00

Huidig bod: € 350,00

Mooi Aquarel op papier onder glas. Gesigneerd en gedateerd ‘88.

Kavelnr: 1235-29

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €30,00

Huidig bod: € 30,00

Prachtige schilderij op doek gesigneerd Henri-Joseph-Pauwels afm 72,5 cm x 85,5 cm

Kavelnr: 1235-30

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €85,00

Huidig bod: € 85,00

Mooi pastel op papier onder glas. Gesigneerd.

Kavelnr: 1235-31

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €30,00

Huidig bod: € 30,00

Oude gesigneerd en gedateerd schilderij op paneel afm 38 cm x 28 cm

Kavelnr: 1235-32

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €30,00

Huidig bod: € 30,00

Kavelnr: 1235-33

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €30,00

Huidig bod: € 30,00

“Havenzicht”mooi Olieverf op board, Gesigneerd Sami Briss(1930)

Kavelnr: 1235-34

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €250,00

Huidig bod: € 250,00

Ets

Prachtige luxe en unieke oude ets gesigneerd Claude Augustin DUFLOS (1700-1786)

Kavelnr: 1235-35

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €45,00

Huidig bod: € 45,00

Alle kavels - Decoratie - Kaders/Schilderijen