Home > Oude veilingen > COLLECTIE OUDE KUIFJE STRIPS, SCHILDERIJEN, POSTZEGELS, KUNSTVOORWERPEN, ENZ. UIT PRIVE COLLECTIE (ERPE-MERE) (1567) > Alle kavels
Alle kavels Collectables Diverse Strips Kaders/Schilderijen Kuifje Strips Postzegels/Biljetten/Munten
Alle Kavels Collectables Diverse Strips Kaders/Schilderijen Kuifje Strips Postzegels/Biljetten/Munten
Mineralen/stenen
Grote partij(25 Kg!) mineralen en stenen van diverse landen
Kavelnr: 1427-092 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €199,00
Huidig bod: € 199,00
Antiek
2 barokke engelen van gebeeldhouwd en deels gepolychromeerd hout. barokke engelen van gebeeldhouwd en deels gepolychromeerd hout.VII eeuw
Kavelnr: 1427-093 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €1199,00
Huidig bod: € 1199,00
"Lopende panther" bronzen beeld van de Italiaanse beeldhouwer Rembandt Bugatti(1884-1916) gesegneerd en met certificaat.
Kavelnr: 1427-094 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €2999,00
Huidig bod: € 2999,00
Massief zilveren bestek A835 in 4 origineel oude koffers(4,270 kg zonder de koffers)
Kavelnr: 1427-095 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €999,00
Huidig bod: € 1049,00
Strip
Collector item Le secret des 7 temples (kom naar de kijkdag om de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 1427-071 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €29,00
Huidig bod: € 31,00
Collector item Jeux de Bill + Ras le Bill (kom naar de kijkdag om de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 1427-072 Conditie: Gebruikt
Collector item Wayne Thunder (kom naar de kijkdag om de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 1427-073 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €39,00
Huidig bod: € 39,00
Collector item 2 x Old schatterhand Nr 1 en 2(kom naar de kijkdag om de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 1427-074 Conditie: Gebruikt
Collector item Pas de salami pour Celimene (kom naar de kijkdag om de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 1427-075 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €39,00
Huidig bod: € 41,00
Collector item Point Zero (kom naar de kijkdag om de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 1427-076 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €29,00
Huidig bod: € 29,00
Collector item ASTIDE la reine au sourire Met tekst schrijver en logo van Hergé (kom naar de kijkdag om de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 1427-077 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €19,00
Huidig bod: € 21,00
Collector item Bicot fait du sport (kom naar de kijkdag om de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 1427-078 Conditie: Gebruikt
GORDINNE de 1936 * Trois histoires de la Comtesse de Ségur(kom naar de kijkdag om de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 1427-079 Conditie: Gebruikt
Collector item Ric Hocet (kom naar de kijkdag om de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 1427-080 Conditie: Gebruikt
Collector item Spirou "alle nr van 1970" (kom naar de kijkdag om de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 1427-081 Conditie: Gebruikt
Collector item Tounga (kom naar de kijkdag om de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 1427-082 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €19,00
Huidig bod: € 19,00
Collector item Les exploits de Quiq et flpke N3 (kom naar de kijkdag om de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 1427-083 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 12,00
Collector item Le Manitoba ne répond plus (kom naar de kijkdag om de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 1427-084 Conditie: Gebruikt
Prachtige oude schilderij op doek in een mooi kader, gesigneerd François Joseph(1851-1940) afm 101 cm x 121 cm, gekocht in een verkoopzaal met bewijs.
Kavelnr: 1427-096 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €350,00
Huidig bod: € 350,00
Prachtige oude schilderij op doek in een mooi kader, gesigneerd Frans Arnold Breuhaus de Groot (1824 -1875), afm 84 cm x 107 cm
Kavelnr: 1427-097 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €650,00
Huidig bod: € 650,00
Gonzalez “Parkzicht met reigers”Mooi gesigneerd olieverf op paneel afm 73 cm x 27 cm
Kavelnr: 1427-098 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €175,00
Huidig bod: € 175,00
Mooi oude schilderij op doek gesigneerd Gerboux auguste Charles(1838-1878), gedateerd,afm 57,5 cm x 75 cm
Kavelnr: 1427-099 Conditie: Gebruikt
"compositie" schilderij op paneel gesigneerd BENNER(Gerrit BENNER1897-1981)?afm ongeveer 49cm x 58 cm, gekocht in een verkoopzaal.
Kavelnr: 1427-100 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €109,00
Huidig bod: € 109,00
Mooi waterverfschilderij gedateerd en gemonogrameerd H S (Hugo Scheiber (1873-1950) afm+- 33 cm x 23 cm
Kavelnr: 1427-101 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €250,00
Huidig bod: € 250,00
Prachtige gemengde techniek op papier in een mooi kader, gesigneerd Geo Bernier (1862 -1918), afm 27 cm x 43 cm
Kavelnr: 1427-102 Conditie: Gebruikt
Prachtige schilderij op doek in een mooi kade, gesigneerd berghe (Frits VAN DEN BERGHE 1883-1939???), afm 41 cm x 51,5 cm
Kavelnr: 1427-103 Conditie: Gebruikt
Mooi schilderij op doek gedateerd en gesigneerd afm 74 cm x 114 cm
Kavelnr: 1427-104 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €55,00
Huidig bod: € 55,00
Kavelnr: 1427-105 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €999,00
Huidig bod: € 999,00
"Figuren" Mooi psteel op papier gesigneerd Edouard Mesens(1903-1971), afm 33 cm x 40 cm
Kavelnr: 1427-106 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €499,00
Huidig bod: € 499,00
Prachtige schilderij op doek in een mooi oude kade, gesigneerd, afm 58,5 cm x 68,5 cm
Kavelnr: 1427-107 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €59,00
Huidig bod: € 59,00
Ets
4 Prachtige, unieke en oude religieus ets
Kavelnr: 1427-108 Conditie: Gebruikt
Oude schilderij op paneel afm 38 cm x 46 cm
Kavelnr: 1427-109 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 1427-110 Conditie: Gebruikt
Mooi schilderij op doek gesigneerd Johann Bernard KLOMBECK(1815-1893)afm 18 cm x 27 cm
Kavelnr: 1427-111 Conditie: Gebruikt
Prachtige schilderij op doek in een mooi kade, gesigneerd VAN BELLE KAREL(1884 – 1959), afm 100 cm x 80 cm
Kavelnr: 1427-112 Conditie: Gebruikt
Prachtige schilderij op doek in een mooi kade, gesigneerd Archibald Russell Watson Allan (1878-1959), afm 67 cm x 112 cm
Kavelnr: 1427-113 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €799,00
Huidig bod: € 799,00
Alle kavels - Collectables - Diverse Strips - Kaders/Schilderijen - Kuifje Strips - Postzegels/Biljetten/Munten