Alle kavels
Antiek
Collectie
Kaders/Schilderijen

"Meisje" bronzen beeld gesigneerd

Kavelnr: 1969-06

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €249,00

Huidig bod: € 249,00

Polychroom houten beeld van Christus. XVIIde eeuw.

Kavelnr: 1969-12

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €649,00

Huidig bod: € 649,00

“Jongetje met zeilbootje” Een bronzen beeld. Gesigneerd Émile LAPORTE (1858-1907), afm H 40 cm

Kavelnr: 1969-15

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €550,00

Huidig bod: € 550,00

Een polychroom houten plaat met een afbeelding van de kaft van ‘Le Lotus bleu’ van Kuifje.

Kavelnr: 1969-16

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €75,00

Huidig bod: € 75,00

Kavelnr: 1969-17

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1299,00

Huidig bod: € 1299,00

“Sint Franciscus in een tuin”. Hoogreliëf van polychroom en verguld gebeeldhouwd hout. XVIIde eeuw. Diverse beschadigingen en slijtage.

Kavelnr: 1969-18

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €999,00

Huidig bod: € 999,00

Kavelnr: 1969-19

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €999,00

Huidig bod: € 999,00

Kavelnr: 1969-25

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1250,00

Huidig bod: € 1250,00

2 Mooi zeldzame keramishe bekers"Luxembourg 26.8. -2. 9.1936 CONGRES F.I.P.), marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1969-32

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €75,00

Huidig bod: € 75,00

Volledige “Christoffel Columbus”-serie van 16 postzegels, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1969-37

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €350,00

Huidig bod: € 350,00

Russische icoon met de Moeder Gods van Kazan. XIXde eeuw, afm 31 cm x 26,5 cm

Kavelnr: 1969-01

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €399,00

Huidig bod: € 399,00

Prachtige schilderij op paneel gesigneerd William-Louis Angus(1823-1916)afm 49 cm x 59 cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1969-02

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €500,00

Huidig bod: € 500,00

Russisch icoon met Sint-Nicolaas. XIXde eeuw. afm 36,5 cm x 30,5 cm

Kavelnr: 1969-03

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €499,00

Huidig bod: € 499,00

Kavelnr: 1969-04

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1500,00

Huidig bod: € 1500,00

Schilderij op doek, Draagt een monograam P links onder, Misschien Pieter DE PUTTER (c.1605-1659). afm 51 cm x 63,5 cm

Kavelnr: 1969-05

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1750,00

Huidig bod: € 1750,00

"De verrijzenis van Christus".Zeer oude prachtige schilderij op paneel Vlaamse school, XVI ,afm 82 cm x 50 cm

Kavelnr: 1969-07

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €2750,00

Huidig bod: € 2750,00

Prachtige aquarel op papier gesigneerd Floris JESPERS (1889-1965)afm 22 cm x 32 cm

Kavelnr: 1969-08

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €350,00

Huidig bod: € 350,00

Prachtige schets gehoogd met aquarel Gesigneerd en gedateerd 1945, Floris JESPERS (1889-1965)afm 31 cm x 40 cm

Kavelnr: 1969-09

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €375,00

Huidig bod: € 375,00

"Sint Katerien".Zeer oude prachtige schilderij op paneel Vlaamse school, XVI ,afm 50 cm x 14 cm

Kavelnr: 1969-10

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1250,00

Huidig bod: € 1250,00

Schilderij op doek, toeschrijving aan Antoine Jean GROS (1771-1835) . afm 42,5 cm x 30 cm

Kavelnr: 1969-11

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1999,00

Huidig bod: € 1999,00

Kavelnr: 1969-13

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €2500,00

Huidig bod: € 2500,00

Prachtige aquarel resigneerd Eugène LAERMANS (1864-1940), afm 58 cm x 40 cm

Kavelnr: 1969-14

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €999,00

Huidig bod: € 999,00

Russisch icoon met Sint-Nicolaas. XIXde eeuw. afm 35 cm x 30,5 cm

Kavelnr: 1969-20

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €375,00

Huidig bod: € 375,00

“Geanimeerd landschap”. een supraporta. Olieverf op doek. Draagt een handtekening ‘Van Ostade 1650.

Kavelnr: 1969-21

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €750,00

Huidig bod: € 750,00

Een lot van vier handgeschilderde miniaturen op ivoor en in met ivoor belegde lijstjes.

Kavelnr: 1969-23

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €250,00

Huidig bod: € 250,00

“Geometrische compositie”. Olieverf op board. Gemonogrameerd ‘K.L’ voor Kurt Lewy en gedateerd ‘58.

Kavelnr: 1969-24

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €299,00

Huidig bod: € 299,00

"compositie" schilderij op paneel gesigneerd BENNER(Gerrit BENNER1897-1981???)afm ongeveer 49cm x 58 cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1969-26

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €199,00

Huidig bod: € 199,00

Mooi Gemengde Techniek/Collage, gesigneerd André BEAUDIN(1895-1979), afm 57 cm x 72 cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1969-27

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €199,00

Huidig bod: € 199,00

Prachtige zeer oude schilderij op paneel in een mooi en oude kader gesigneerd afm 31,5 cm x 25,5 cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1969-28

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €3999,00

Huidig bod: € 3999,00

Kavelnr: 1969-29

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €199,00

Huidig bod: € 199,00

Mooi schilderij op doek gedateerd en gesigneerd afm 74 cm x 114 cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1969-31

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €59,00

Huidig bod: € 59,00

Oude schilderij op paneel afm 38 cm x 46 cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1969-33

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €29,00

Huidig bod: € 29,00

Mooi tekening, gesigneerd Jos Schippers(1868-1950)afm 16 cm x 14 cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1969-34

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €39,00

Huidig bod: € 39,00

Kavelnr: 1969-35

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €99,00

Huidig bod: € 99,00

Mooi waterverfschilderij gedateerd en gemonogrameerd H S en Hugo Scheiber (1873-1950) afm+- 33 cm x 23 cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1969-36

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €79,00

Huidig bod: € 79,00

Alle kavels - Antiek - Collectie - Kaders/Schilderijen