Home > Oude veilingen > SINTERKLAAS VEILING NIEUWE KINDERFIETSEN MINERVA (DENDERLEEUW) (2513) > Alle kavels
Alle kavels Jongensfietsen 24" Jongensfietsen 26" Meisjesfietsen 24" Meisjesfietsen 26"
Alle Kavels Jongensfietsen 24" Jongensfietsen 26" Meisjesfietsen 24" Meisjesfietsen 26"
Kinderfiets
Kinderfiets, fabr. MINERVA, type SONIC BOY, kinderfiets 24 “ shimano 7 speed
Kavelnr: 2440-01 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €155,00
Huidig bod: € 155,00
Locatie: Denderleeuw
Kavelnr: 2440-02 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2440-03 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2440-04 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2440-05 Conditie: Nieuw
Kinderfiets, fabr. MINERVA, type ARROW, alu cross- bike 26 “ 21 speed
Kavelnr: 2440-26 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €175,00
Huidig bod: € 175,00
Kavelnr: 2440-27 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2440-28 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2440-29 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2440-30 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2440-31 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2440-32 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2440-33 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2440-34 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2440-35 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2440-36 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2440-37 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2440-38 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2440-39 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2440-40 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2440-41 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2440-42 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2440-43 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2440-44 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2440-45 Conditie: Nieuw
Kinderfiets, fabr. MINERVA, type MAGNOLIA WHITE, 24” meisjesfiets shimano 7 seed
Kavelnr: 2440-06 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2440-07 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2440-08 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2440-09 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2440-10 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2440-11 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2440-12 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2440-13 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2440-14 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2440-15 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2440-16 Conditie: Nieuw
Alle kavels - Jongensfietsen 24" - Jongensfietsen 26" - Meisjesfietsen 24" - Meisjesfietsen 26"