Home > Oude veilingen > LIQUIDATIE PARTIJ DIERENBENODIGDHEDEN, DESIGN DECO EN MEUBILAIR, ENZ.(STEKENE) (2782) > Alle kavels
Alle kavels Aquarium & Terrarium Deco Dierenbenodigdheden Dierenriemen Div. Dierenhokken Kooien Kat En Hond Tuin En Vijver Toiletsets Meubelen Diversen Verlichting Visgerief Vogelkooien Zwembad Toebehoren
Alle Kavels Aquarium & Terrarium Deco Dierenbenodigdheden Dierenriemen Div. Dierenhokken Kooien Kat En Hond Tuin En Vijver Toiletsets Meubelen Diversen Verlichting Visgerief Vogelkooien Zwembad Toebehoren
filter
externe filter voor aquarium, fabr. JBL, type E 1502
Kavelnr: 2728-099 Conditie: Nieuw
Biedingen: 10 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 30,00
aquarium filter
externe filter voor aquarium, fabr. JBL, type E 702
Kavelnr: 2728-138 Conditie: Nieuw
Biedingen: 8 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 26,00
terrariumbenodigdheden
pallet inh. diversen, w.o. terrarium benodigdheden, enz.
Kavelnr: 2728-140 Conditie: Nieuw
Biedingen: 17 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 46,00
Terrariumkast
terrariumkast, fabr. EXO TERRA
Kavelnr: 2728-144 Conditie: Nieuw
Biedingen: 12 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 41,00
windlichten
2 div. windlichten (glas stuk) plus 2 div. manden, maak gebruik van de kijkdag om eventuele beschadigingen vast te stellen
Kavelnr: 2728-010 Conditie: Nieuw
Biedingen: 1 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 6,00
deco
4 metalen deco art. plus enige fakkels, maak gebruik van de kijkdag om eventuele beschadigingen vast te stellen
Kavelnr: 2728-022 Conditie: Nieuw
Biedingen: 15 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 40,00
wandklok
deco wandklok, maak gebruik van de kijkdag om eventuele beschadigingen vast te stellen
Kavelnr: 2728-027 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 10,00
wandplaat
deco wandplaat, maak gebruik van de kijkdag om eventuele beschadigingen vast te stellen
Kavelnr: 2728-032 Conditie: Nieuw
Biedingen: 1 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 12,00
wandspiegel
design wandspiegel, maak gebruik van de kijkdag om eventuele beschadigingen vast te stellen
Kavelnr: 2728-034 Conditie: Nieuw
Biedingen: 7 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 24,00
deco wandklok, glazen zuil, glazen vaas plus enig deco voorwerpen, maak gebruik van de kijkdag om eventuele beschadigingen vast te stellen
Kavelnr: 2728-037 Conditie: Nieuw
Deco
deco hond, kattenslaapplaats plus enig voederbakjes, maak gebruik van de kijkdag om eventuele beschadigingen vast te stellen
Kavelnr: 2728-038 Conditie: Nieuw
Biedingen: 4 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 18,00
wandspiegel plus enige diversen, w.o. stoel, maak gebruik van de kijkdag om eventuele beschadigingen vast te stellen
Kavelnr: 2728-044 Conditie: Nieuw
Biedingen: 5 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 20,00
2 dozen kerstdeco plus wandspiegel, maak gebruik van de kijkdag om eventuele beschadigingen vast te stellen
Kavelnr: 2728-046 Conditie: Nieuw
3-luik deco glazen wandplaten, maak gebruik van de kijkdag om eventuele beschadigingen vast te stellen
Kavelnr: 2728-048 Conditie: Nieuw
deco wandspiegel, maak gebruik van de kijkdag om eventuele beschadigingen vast te stellen
Kavelnr: 2728-058 Conditie: Nieuw
lot div. deco, maak gebruik van de kijkdag om eventuele beschadigingen vast te stellen
Kavelnr: 2728-059 Conditie: Nieuw
Biedingen: 2 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 14,00
doos inh. div. deco kruiken, maak gebruik van de kijkdag om eventuele beschadigingen vast te stellen
Kavelnr: 2728-107 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2728-130 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2728-131 Conditie: Nieuw
grote doos inh. o.a. deco, maak gebruik van de kijkdag om eventuele beschadigingen vast te stellen
Kavelnr: 2728-161 Conditie: Nieuw
wandrek
design wandrek, maak gebruik van de kijkdag om eventuele beschadigingen vast te stellen
Kavelnr: 2728-177 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2728-057 Conditie: Nieuw
Biedingen: 3 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 16,00
Kavelnr: 2728-160 Conditie: Nieuw
wandplaat, maak gebruik van de kijkdag om eventuele beschadigingen vast te stellen
Kavelnr: 2728-047 Conditie: Nieuw
Biedingen: 7 Startbod: €5,00
dierenbenodogdheden
4 dozen inh. div. dierenbenodigdheden
Kavelnr: 2728-067 Conditie: Nieuw
Huidig bod: € 38,00
voederbakken
doos inh. div. voederbakken
Kavelnr: 2728-077 Conditie: Nieuw
tapijtjes
10x tapijt voor knaagdierkooien, fabr. HUGRO
Kavelnr: 2728-086 Conditie: Nieuw
doos inh. div. dierenbenodigdheden
Kavelnr: 2728-091 Conditie: Nieuw
bak inh. div. dierenbenodigdheden, zonder bak
Kavelnr: 2728-093 Conditie: Nieuw
3 dozen inh. div. dierenbenodigdheden
Kavelnr: 2728-111 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2728-113 Conditie: Nieuw
Biedingen: 16 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 56,00
dierenbed
dierenbed, mogelijk incompl.
Kavelnr: 2728-120 Conditie: Nieuw
pallet, inh. div. dierenbenodigdheden, zonder pallet
Kavelnr: 2728-139 Conditie: Nieuw
Biedingen: 18 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 55,00
dierenboeken
2 bakken inh. o.a. dierenboeken, zonder bakken
Kavelnr: 2728-150 Conditie: Nieuw
pallet inh. div. dierenbenodigdheden
Kavelnr: 2728-155 Conditie: Nieuw
Biedingen: 26 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 95,00
grote doos inh. diversen, w.o. dierenbenodigdheden
Kavelnr: 2728-156 Conditie: Nieuw
Biedingen: 14 Startbod: €10,00
Alle kavels - Aquarium & Terrarium - Deco - Dierenbenodigdheden - Dierenriemen - Div. Dierenhokken - Kooien - Kat En Hond - Tuin En Vijver - Toiletsets - Meubelen - Diversen - Verlichting - Visgerief - Vogelkooien - Zwembad Toebehoren