nieuwe aluminium damesfiets, FICARIUS TREKKING, 48 inch, SHIMANO TOURNEY TZ versnellingen

Kavelnr: 2855-15

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €125,00

Huidig bod: € 135,00

Locatie: Denderleeuw

Kavelnr: 2855-16

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €125,00

Huidig bod: € 125,00

Locatie: Denderleeuw

Kavelnr: 2855-17

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €125,00

Huidig bod: € 125,00

Locatie: Denderleeuw

Kavelnr: 2855-18

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €125,00

Huidig bod: € 125,00

Locatie: Denderleeuw

Kavelnr: 2855-19

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €125,00

Huidig bod: € 125,00

Locatie: Denderleeuw

nieuwe zeer sterke damesfiets, QUAIDO, 49 inch, SHIMANO TOURNEY TZ versnellingen

Kavelnr: 2855-20

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €125,00

Huidig bod: € 125,00

Locatie: Denderleeuw

Kavelnr: 2855-21

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €125,00

Huidig bod: € 125,00

Locatie: Denderleeuw

Kavelnr: 2855-22

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €125,00

Huidig bod: € 125,00

Locatie: Denderleeuw

Kavelnr: 2855-23

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €125,00

Huidig bod: € 125,00

Locatie: Denderleeuw

Kavelnr: 2855-24

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €125,00

Huidig bod: € 125,00

Locatie: Denderleeuw

Kavelnr: 2855-07

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €350,00

Huidig bod: € 900,00

Locatie: Denderleeuw

Kavelnr: 2855-08

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 15
Startbod: €350,00

Huidig bod: € 900,00

Locatie: Denderleeuw

Nieuwe elektr. fiets, fabr. EVOBIKE/MINERVA, kleur wit, 7 speed, midden motor, 100 km actieradius, met lader

Kavelnr: 2855-11

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €250,00

Huidig bod: € 650,00

Locatie: Denderleeuw

Kavelnr: 2855-12

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €250,00

Huidig bod: € 650,00

Locatie: Denderleeuw

Nieuwe elektr. fiets, fabr. WEINBERG (D), kleur bike mat zwart, 7 speed, midden motor, actieradius 100/120 km

Kavelnr: 2855-13

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 21
Startbod: €250,00

Huidig bod: € 900,00

Locatie: Denderleeuw

Nieuwe elektr. fiets, fabr. PUCH, kleur grijs, 8 speed, midden motor BOSCH, hydraulische remmen, actieradius 100 km

Kavelnr: 2855-14

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 21
Startbod: €250,00

Huidig bod: € 1300,00

Locatie: Denderleeuw

Kavelnr: 2855-04

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €350,00

Huidig bod: € 900,00

Locatie: Denderleeuw

Kavelnr: 2855-01

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 19
Startbod: €350,00

Huidig bod: € 1050,00

Locatie: Denderleeuw

Kavelnr: 2855-03

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €350,00

Huidig bod: € 950,00

Locatie: Denderleeuw

Kavelnr: 2855-06

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €350,00

Huidig bod: € 950,00

Locatie: Denderleeuw

Kavelnr: 2855-05

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €350,00

Huidig bod: € 950,00

Locatie: Denderleeuw

Kavelnr: 2855-02

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €350,00

Huidig bod: € 1000,00

Locatie: Denderleeuw

nieuwe zeer sterke herenfiets, QUAIDO, 53 inch, SHIMANO TOURNEY TZ versnellingen

Kavelnr: 2855-25

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €125,00

Huidig bod: € 125,00

Locatie: Denderleeuw

Kavelnr: 2855-26

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €125,00

Huidig bod: € 125,00

Locatie: Denderleeuw

Kavelnr: 2855-27

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €125,00

Huidig bod: € 125,00

Locatie: Denderleeuw

Kavelnr: 2855-28

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €125,00

Huidig bod: € 125,00

Locatie: Denderleeuw

Kavelnr: 2855-29

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €125,00

Huidig bod: € 125,00

Locatie: Denderleeuw

Kavelnr: 2855-09

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €350,00

Huidig bod: € 950,00

Locatie: Denderleeuw

Kavelnr: 2855-10

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €350,00

Huidig bod: € 1000,00

Locatie: Denderleeuw

Kinderfiets, fabr. MINERVA, type SONIC BOY, kinderfiets  24 “  shimano 7 speed

Kavelnr: 2855-45

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €125,00

Huidig bod: € 125,00

Locatie: Denderleeuw

Kavelnr: 2855-46

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €125,00

Huidig bod: € 125,00

Locatie: Denderleeuw

Kavelnr: 2855-47

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €125,00

Huidig bod: € 125,00

Locatie: Denderleeuw

Kavelnr: 2855-48

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €125,00

Huidig bod: € 125,00

Locatie: Denderleeuw

Kavelnr: 2855-49

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €125,00

Huidig bod: € 125,00

Locatie: Denderleeuw

Kavelnr: 2855-35

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €125,00

Huidig bod: € 135,00

Locatie: Denderleeuw

Kavelnr: 2855-36

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €125,00

Huidig bod: € 125,00

Locatie: Denderleeuw