Home > Oude veilingen > LIQUIDATIE DIV. (ELEKTR.) FIETSEN (DENDERLEEUW) (2902) > Alle kavels
Alle kavels Damesfietsen Herenfietsen Elektr. Fietsen Jongensfietsen 24" Jongensfietsen 26" Meisjesfietsen 24" Meisjesfietsen 26"
Alle Kavels Damesfietsen Herenfietsen Elektr. Fietsen Jongensfietsen 24" Jongensfietsen 26" Meisjesfietsen 24" Meisjesfietsen 26"
Damesfiets
nieuwe aluminium damesfiets, FICARIUS TREKKING, 48 inch, SHIMANO TOURNEY TZ versnellingen
Kavelnr: 2855-15 Conditie: Nieuw
Biedingen: 1 Startbod: €125,00
Huidig bod: € 135,00
Locatie: Denderleeuw
Kavelnr: 2855-16 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €125,00
Huidig bod: € 125,00
Kavelnr: 2855-17 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2855-18 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2855-19 Conditie: Nieuw
nieuwe zeer sterke damesfiets, QUAIDO, 49 inch, SHIMANO TOURNEY TZ versnellingen
Kavelnr: 2855-20 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2855-21 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2855-22 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2855-23 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2855-24 Conditie: Nieuw
Elektr. fiets
Kavelnr: 2855-07 Conditie: Nieuw
Biedingen: 18 Startbod: €350,00
Huidig bod: € 900,00
Kavelnr: 2855-08 Conditie: Nieuw
Biedingen: 15 Startbod: €350,00
Nieuwe elektr. fiets, fabr. EVOBIKE/MINERVA, kleur wit, 7 speed, midden motor, 100 km actieradius, met lader
Kavelnr: 2855-11 Conditie: Nieuw
Biedingen: 16 Startbod: €250,00
Huidig bod: € 650,00
Kavelnr: 2855-12 Conditie: Nieuw
Biedingen: 18 Startbod: €250,00
Nieuwe elektr. fiets, fabr. WEINBERG (D), kleur bike mat zwart, 7 speed, midden motor, actieradius 100/120 km
Kavelnr: 2855-13 Conditie: Nieuw
Biedingen: 21 Startbod: €250,00
Nieuwe elektr. fiets, fabr. PUCH, kleur grijs, 8 speed, midden motor BOSCH, hydraulische remmen, actieradius 100 km
Kavelnr: 2855-14 Conditie: Nieuw
Huidig bod: € 1300,00
Kavelnr: 2855-04 Conditie: Nieuw
Biedingen: 14 Startbod: €350,00
Kavelnr: 2855-01 Conditie: Nieuw
Biedingen: 19 Startbod: €350,00
Huidig bod: € 1050,00
Kavelnr: 2855-03 Conditie: Nieuw
Biedingen: 17 Startbod: €350,00
Huidig bod: € 950,00
Kavelnr: 2855-06 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2855-05 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2855-02 Conditie: Nieuw
Huidig bod: € 1000,00
Herenfiets
nieuwe zeer sterke herenfiets, QUAIDO, 53 inch, SHIMANO TOURNEY TZ versnellingen
Kavelnr: 2855-25 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2855-26 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2855-27 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2855-28 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2855-29 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2855-09 Conditie: Nieuw
Biedingen: 13 Startbod: €350,00
Kavelnr: 2855-10 Conditie: Nieuw
Kinderfiets
Kinderfiets, fabr. MINERVA, type SONIC BOY, kinderfiets 24 “ shimano 7 speed
Kavelnr: 2855-45 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2855-46 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2855-47 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2855-48 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2855-49 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2855-35 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2855-36 Conditie: Nieuw