Menu
Translate this site?
Home > Oude veilingen > START AAN 1 EURO: COLLECTIE DOODSPRENTJES, AZIATICA, OUDE WIJNEN, OUDE MUNTEN, WITGOED, DESIGN, BROCANTE EN CURIOSA UIT INBOEDELS. (SINT-GILLIS-WAAS) (3454) > Alle kavels
Alle kavels Beelden Aziatica Devotica Divers Boeken Fiets Gallerij Pilaar Brocante En Curiosa Doodsprentjes Klokken Keukenmateriaal Meubels Kristal Munten Design Schilderijen En Kaders Servies Stolpen Tapijten Veerlichting Villeroy & Boch Werkmateriaal Verlichting Witgoed Wijnen Vintage
Alle Kavels Beelden Aziatica Devotica Divers Boeken Fiets Gallerij Pilaar Brocante En Curiosa Doodsprentjes Klokken Keukenmateriaal Meubels Kristal Munten Design Schilderijen En Kaders Servies Stolpen Tapijten Veerlichting Villeroy & Boch Werkmateriaal Verlichting Witgoed Wijnen Vintage
Waterverdamper
Waterverdamper,22x17x8cm, gebruikssporen
Kavelnr: 3434-114 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 5 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 6,00
Locatie: Sint-Gillis-Waas
Bied mee
Chinese kinderen
Chinese kinderen 5 stuks, tussen 9 en 14cm
Kavelnr: 3434-116 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 4,00
Dekselvaas
Dekselvaas 40cm
Kavelnr: 3434-131 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 12 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 16,00
Dekselpot
Dekselpot h20cm
Kavelnr: 3434-137 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 10 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 12,00
Satsuma 6 stuks
Kavelnr: 3434-210 Conditie: Gebruikt
Huidig bod: € 15,01
Borden 2 stuks
Borden 2 stuks Ø27cm
Kavelnr: 3434-216 Conditie: Gebruikt
Koppel antieke vazen
Koppel antieke vazen, 1 vaas grote haarlijn, h 42cm
Kavelnr: 3434-111 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 23 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 37,00
Satsuma kom
Satsuma kom 14,5x6cm
Kavelnr: 3434-118 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 7 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 8,00
Koppel dekselvazen
Koppel dekselvazen h 28,5cm
Kavelnr: 3434-124 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 16 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 24,00
Lot volgens foto's
Lot volgens foto's, 15 stuks
Kavelnr: 3434-125 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 11 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 14,00
Lot volgens foto's, 17 stuks
Kavelnr: 3434-127 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 3,00
Servies Aziatisch
Servies Aziatisch, 30-delig, koffiepot en 2 bordjes beschadigd
Kavelnr: 3434-123 Conditie: Gebruikt
Lot volgens foto's, 9 stuks
Kavelnr: 3434-126 Conditie: Gebruikt
Huidig bod: € 12,01
Beeld man te paard
Beeld man te paard, 30x36x10cm, gesigneerd
Kavelnr: 3434-050 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 19 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 27,00
Porseleinen beeld
Porseleinen beeld, Spaans, h 24cm
Kavelnr: 3434-143 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 2,00
Lot beeldjes 7 stuks
Kavelnr: 3434-220 Conditie: Gebruikt
Huidig bod: € 13,01
Chinese wijzen 3 stuks
Chinese wijzen 3 stuks, +- 14cm
Kavelnr: 3434-115 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 4 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 5,00
Koppel vaasjes
Koppel vaasjes, 15,5cm, haarlijnen
Kavelnr: 3434-121 Conditie: Gebruikt
Messing beeldjes 4 stuks
Kavelnr: 3434-055 Conditie: Gebruikt
Kristallen Goebel dolfijn
Kristallen Goebel dolfijn 12cm
Kavelnr: 3434-054 Conditie: Gebruikt
Afrikaans beeld 38cm
Kavelnr: 3434-211 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 6 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 7,00
Boeken 8 stuks
Kavelnr: 3434-004 Conditie: Gebruikt
Kunstboek
Kavelnr: 3434-005 Conditie: Gebruikt
Romain Malfliet Antwerpen
Kavelnr: 3434-006 Conditie: Gebruikt
Huidig bod: € 36,00
Drie eeuwen Belgische belastingen
Kavelnr: 3434-007 Conditie: Gebruikt
Een schilder dertig schrijvers
Kavelnr: 3434-008 Conditie: Gebruikt
De geschiedenis van de eerste werledoorlog
Kavelnr: 3434-013 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 1,00
Kavelnr: 3434-014 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 3434-015 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 3434-016 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 3434-017 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 3434-018 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 3434-019 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 3434-020 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 3434-021 Conditie: Gebruikt
De bank in Europa
Kavelnr: 3434-022 Conditie: Gebruikt
Alle kavels - Beelden - Aziatica - Devotica - Divers - Boeken - Fiets - Gallerij Pilaar - Brocante En Curiosa - Doodsprentjes - Klokken - Keukenmateriaal - Meubels - Kristal - Munten - Design - Schilderijen En Kaders - Servies - Stolpen - Tapijten - Veerlichting - Villeroy & Boch - Werkmateriaal - Verlichting - Witgoed - Wijnen - Vintage