Menu
Translate this site?
Home > Oude veilingen > BROCANTE EN GOEDEREN UIT FALINGEN EN INBOEDELS, ENZ..DEEL 2 (SERSKAMP) (3650) > Alle kavels
Alle kavels Auto, Fiets En Toebehoren Boeken, Film En Muziek Gereedschap En Bouw Hobby En Sport Decoratie En Siervoorwerpen Huishouden Horeca En Keuken Juwelen Kaders En Schilderijen Kledij En Lichaamsverzorging Meubelen Multimedia En Kantoor Munten, Zegels En Prenten Stoffen En Naaien Speelgoed En Kinderen Vazen En Bloempotten Verlichting
Alle Kavels Auto, Fiets En Toebehoren Boeken, Film En Muziek Gereedschap En Bouw Hobby En Sport Decoratie En Siervoorwerpen Huishouden Horeca En Keuken Juwelen Kaders En Schilderijen Kledij En Lichaamsverzorging Meubelen Multimedia En Kantoor Munten, Zegels En Prenten Stoffen En Naaien Speelgoed En Kinderen Vazen En Bloempotten Verlichting
Fietsgerief
Fietsgerief, allerlei
Kavelnr: 3635-427 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 3,00
Locatie: Serskamp
Bied mee
Geilustrieerde bijbel
Kavelnr: 3635-378 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 2,00
Boeken
Boeken, interieur , plm 3 stuks
Kavelnr: 3635-380 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 6,00
Cd's
Cd's, allerlei
Kavelnr: 3635-413 Conditie: Gebruikt
CD' s ongebruikt
CD' s ongebruikt, 4 verpakking
Kavelnr: 3635-557 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 5,00
Cd's western
Cd's western , plm 7 stuks
Kavelnr: 3635-603 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €2,00
Cd's films
Kavelnr: 3635-607 Conditie: Gebruikt
Boekje de ronde van Frankrijk
Boekje de ronde van Frankrijk , door Achiel Van Den Broeck , volgt voor de 27 ste maal de ronde . Het onstaan van de ronde in 1903 tot….
Kavelnr: 3635-640 Conditie: Gebruikt
Strips
Strips, 1957-1958-1959 , in geen goede staat
Kavelnr: 3635-641 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 5 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 7,00
Kerstboeken van nonkel Fons
Kerstboeken van nonkel Fons, 1957 - 1962 , in zeer goede staat, plm 6 stuks
Kavelnr: 3635-642 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 12,00
Schrijfboekjes
Schrijfboekjes, Belgica , met verschillende monumenten , plm 16 stuks , allen onbeschreven
Kavelnr: 3635-644 Conditie: Gebruikt
Oorlogsboeken
Oorlogsboeken, plm 9 stuks
Kavelnr: 3635-648 Conditie: Gebruikt
Kookboekje
Kookboekje, patisserie , zeer oud , geschreven door Henri Pelleprat
Kavelnr: 3635-734 Conditie: Gebruikt
Sierbord
Sierbord, Hollands, de boerenhoeve
Kavelnr: 3635-376 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 1,00
Hobbelpaardjes in metaal
Hobbelpaardjes in metaal, plm 5 stuks
Kavelnr: 3635-382 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €2,00
Sierbordjes
Sierbordjes, grote partij
Kavelnr: 3635-388 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 7 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 9,00
Vintage glaasjes in houder
Kavelnr: 3635-389 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 5 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 10,00
Decoratie
Decoratie, plm 5 stuks
Kavelnr: 3635-393 Conditie: Gebruikt
Schaakspel met marmeren blad
Kavelnr: 3635-399 Conditie: Gebruikt
Fruitschaal met tasjes in glas
Fruitschaal met tasjes in glas, plm 7 delig ,
Kavelnr: 3635-402 Conditie: Gebruikt
Sierdoos in gesneden hout
Kavelnr: 3635-404 Conditie: Gebruikt
Stolp
Stolp , ovaal
Kavelnr: 3635-416 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €12,00
Huidig bod: € 18,00
Toiletset
Toiletset, vintage
Kavelnr: 3635-419 Conditie: Gebruikt
Bierkruiken
Bierkruiken , 1 van 1959, plm 7 stuks
Kavelnr: 3635-428 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €5,00
Koperen kan
Koperen kan, oud, afm plm 41 cm hoog
Kavelnr: 3635-436 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €8,00
Siervoorwerpen in Delfs
Siervoorwerpen in Delfs , plm 9 stuks
Kavelnr: 3635-438 Conditie: Gebruikt
Waterkan
Waterkan, met glaasjes , gegraveerd motief, ongebruikt, plm 7 delig
Kavelnr: 3635-439 Conditie: Gebruikt
Decoratie, koppeltjes , plm 14 stuks
Kavelnr: 3635-440 Conditie: Gebruikt
Bierkruiken, plm 4 stuks
Kavelnr: 3635-448 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €1,00
Kan met tassen
Kan met tassen, ongebruikt , plm 5 delig
Kavelnr: 3635-449 Conditie: Gebruikt
Sierbeeld
Sierbeeld , afm plm 30 cm x 52 cm , licht beschadigd kleuren moeten wat bijgeschaafd worden
Kavelnr: 3635-452 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €10,00
Decoratie, 2 stuks , beiden 27 cm hoog
Kavelnr: 3635-460 Conditie: Gebruikt
Decoratie, plm 3 stuks
Kavelnr: 3635-465 Conditie: Gebruikt
Decoratie , Afrikaanse beelden, afm plm 49 en 30 cm
Kavelnr: 3635-469 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 5 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 8,00
Kamelen in leder
Kamelen in leder, afm plm 33 cm x 18 cm, 2 stuks
Kavelnr: 3635-475 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 11 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 20,00
Tafel kandelaars
Tafel kandelaars , voor bloemen of kaarsen, afm plm 30-40-50 cm
Kavelnr: 3635-476 Conditie: Gebruikt
Alle kavels - Auto, Fiets En Toebehoren - Boeken, Film En Muziek - Gereedschap En Bouw - Hobby En Sport - Decoratie En Siervoorwerpen - Huishouden - Horeca En Keuken - Juwelen - Kaders En Schilderijen - Kledij En Lichaamsverzorging - Meubelen - Multimedia En Kantoor - Munten, Zegels En Prenten - Stoffen En Naaien - Speelgoed En Kinderen - Vazen En Bloempotten - Verlichting