Menu
Translate this site?
Home > Oude veilingen > ROYAL DUX, ANTIEKE ART-NOUVEAU KOEPEL UIT LOODGLAS, OUDE SCHILDERIJEN, COLLECTOR ITEMS, BROCANTE, CURIOSA EN ANTIEK. (SINT-GILLIS-WAAS) (3740) > Alle kavels
Alle kavels 19De Eeuwse Loodglas Koepel Beelden Antiek Boeken Brocante En Curiosa Collector Item Design Devotica Divers Dranken DVD Elektro Glaswerk Horloges Keukenmateriaal Klokken Muziek Schilderijen En Kaders Servies Spiegels Strips Taxidermie Vazen Verlichting Verzilverd Werkmateriaal Vintage
Alle Kavels 19De Eeuwse Loodglas Koepel Beelden Antiek Boeken Brocante En Curiosa Collector Item Design Devotica Divers Dranken DVD Elektro Glaswerk Horloges Keukenmateriaal Klokken Muziek Schilderijen En Kaders Servies Spiegels Strips Taxidermie Vazen Verlichting Verzilverd Werkmateriaal Vintage
Art-Nouveau originele vierkante koepel
Art-Nouveau originele vierkante koepel, +- 230x230cm, gebogen, reeds gedemonteerd, in zeer mooie conditie, slechts 1 raampje gebrasten, lood dient nag...
Kavelnr: 3731-198 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €500,00
Huidig bod: € 500,00
Locatie: Sint-Gillis-Waas
Bied mee
Verzliverde ijsemmer
Verzliverde ijsemmer, h 33 diam 25cm
Kavelnr: 3731-142 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €40,00
Huidig bod: € 45,00
Italiaans beeld
Italiaans beeld 20x25x15cm
Kavelnr: 3731-022 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 3,00
Lot beelden volgens foto
Kavelnr: 3731-025 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 5,00
Afrikaans houtsnijwerk
Afrikaans houtsnijwerk 50x32x8cm
Kavelnr: 3731-049 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €6,00
Huidig bod: € 6,00
Lot beelden 7 stuks
Kavelnr: 3731-070 Conditie: Gebruikt
Beelden 4 stuks
Kavelnr: 3731-072 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 2,00
Buste op marmeren sokkel
Buste op marmeren sokkel h46cm
Kavelnr: 3731-082 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €25,00
Huidig bod: € 25,00
Zwaar beeld vrouw
Zwaar beeld vrouw 65cm
Kavelnr: 3731-131 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €25,00
Huidig bod: € 27,00
Groot bronzen Boeddha hoofd
Groot bronzen Boeddha hoofd, 4 verschillende uitdrukkingen, hoogte 20,5cm, omtrek 50cm, diameter basis 8cm
Kavelnr: 3731-147 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €100,00
Huidig bod: € 100,00
Grote groep Royal Dux
Grote groep Royal Dux, perfecte staat, basis 23x41cm, hoogte 48,5cm
Kavelnr: 3731-148 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €200,00
Huidig bod: € 200,00
Afrikaans houtsnijwerk, ebbenhout, 34cm
Kavelnr: 3731-149 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 12,00
Art-deco beeldje
Art-deco beeldje, los op marmeren sokkel, gebruikssporen, 32x13x24cm
Kavelnr: 3731-158 Conditie: Gebruikt
Carbuurlampen
Carbuurlampen 3stuks
Kavelnr: 3731-156 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 4 Startbod: €20,00
Huidig bod: € 28,00
Lot boeken 13stuks
Kavelnr: 3731-084 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €2,00
Kavelnr: 3731-081 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 3731-085 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €2,00
Rieten mand
Rieten mand met smeedijzer 27x43x45cm
Kavelnr: 3731-001 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 4,00
Kandelaar smeedijzer
Kandelaar smeedijzer 34cm
Kavelnr: 3731-002 Conditie: Gebruikt
Koperwerk 3 stuks
Kavelnr: 3731-008 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €2,00
Tafelonderleggers
Tafelonderleggers 3 stuks
Kavelnr: 3731-011 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 1,00
Vintage asbak
Vintage asbak, vrouw in bad met bewegende benen
Kavelnr: 3731-019 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 4 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 7,00
Tafelonderleggers groot lot
Kavelnr: 3731-023 Conditie: Gebruikt
Lot kurkentrekkers en 1 flesstop
Kavelnr: 3731-027 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €3,00
Lot brocante
Kavelnr: 3731-034 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 11 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 16,00
Sierborden 3 stuks
Kavelnr: 3731-041 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €2,00
Oude biljartballen
Kavelnr: 3731-050 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 8,00
Keramiek 4 stuks
Kavelnr: 3731-053 Conditie: Gebruikt
Antieke tassen
Kavelnr: 3731-054 Conditie: Gebruikt
Art-deco schaal met smeedijzeren bloemen
Kavelnr: 3731-058 Conditie: Gebruikt
Lot van 4 stuks keramiek
Lot van 4 stuks keramiek, gebruikssporen
Kavelnr: 3731-059 Conditie: Gebruikt
Oude taartenstaander glas
Kavelnr: 3731-060 Conditie: Gebruikt
Oud stolpje met beeld
Oud stolpje met beeld 19x11x18cm
Kavelnr: 3731-064 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €5,00
Oude geëtste glazen
Oude geëtste glazen 11stuks
Kavelnr: 3731-065 Conditie: Gebruikt
Glaasjes olielampen
Glaasjes olielampen 7stuks
Kavelnr: 3731-066 Conditie: Gebruikt
Blauw steengoed
Blauw steengoed 3stuks
Kavelnr: 3731-067 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €1,00
Alle kavels - 19De Eeuwse Loodglas Koepel - Beelden - Antiek - Boeken - Brocante En Curiosa - Collector Item - Design - Devotica - Divers - Dranken - DVD - Elektro - Glaswerk - Horloges - Keukenmateriaal - Klokken - Muziek - Schilderijen En Kaders - Servies - Spiegels - Strips - Taxidermie - Vazen - Verlichting - Verzilverd - Werkmateriaal - Vintage