Home > Oude veilingen > LIQUIDATIE PARTIJ NIEUWE "OMAFIETSEN" (WEELDE) (4025) > Alle kavels
Alle kavels Omafiets Gemonteerd Omafiets Ongemonteerd
Alle Kavels Omafiets Gemonteerd Omafiets Ongemonteerd
Omafiets
zgn. "omafiets", fabr. EDWARDS, maat 28", reeds gemonteerd
Kavelnr: 4039-01 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €75,00
Huidig bod: € 75,00
Locatie: Weelde
Kavelnr: 4039-02 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 4039-03 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 4039-04 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 4039-05 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 4039-06 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 4039-07 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 4039-08 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 4039-09 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 4039-10 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 4039-11 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 4039-12 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 4039-13 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 4039-14 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 4039-15 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 4039-16 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 4039-17 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 4039-18 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 4039-19 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 4039-20 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 4039-21 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 4039-22 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 4039-23 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 4039-24 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 4039-25 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 4039-26 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 4039-27 Conditie: Nieuw
zgn. "omafiets", fabr. EDWARDS, maat 28", ongemonteerd, verpakking kan beschadigd zijn
Kavelnr: 4039-31 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €65,00
Huidig bod: € 65,00
Kavelnr: 4039-32 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 4039-33 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 4039-34 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 4039-35 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 4039-36 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 4039-37 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 4039-38 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 4039-39 Conditie: Nieuw
Alle kavels - Omafiets Gemonteerd - Omafiets Ongemonteerd