Home > Oude veilingen > EXCLUSIEVE KUNSTVEILING, SCHILDERIJEN, WO. JULIEN CELOS, JULES DE CORT, BERNARD CHAROY ENZ. (HERZELE) (4696) > Alle kavels
Alle kavels Kaders/Schilderijen Deel I Kaders/Schilderijen Deel II Kaders/Schilderijen Deel III
Alle Kavels Kaders/Schilderijen Deel I Kaders/Schilderijen Deel II Kaders/Schilderijen Deel III
Kaders/Schilderijen
Oude schilderij op paneel,gesigneerd Fr JACOBS afm +/- 43,5 x 28,5 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4743-07 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 29 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 370,00
Locatie: Herzele
Oude schilderij op doek, gesigneerd afm +/- 58 x 59 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4743-10 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 25 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 110,00
Oude schilderij op doek, gesigneerd afm +/- 120 x 101 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4743-11 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 50 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 325,00
Oude schilderij op doek, gesigneerd afm +/- 100 x 70 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4743-12 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 31 Startbod: €1,00
Jules De Cort, Olieverf op doek , afm +/-: 85x75cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4743-21 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €60,00
Huidig bod: € 60,00
Bernard Charoy, Olieverf op doek, 72x60 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4743-22 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €70,00
Huidig bod: € 75,00
Guillaume Michiels, Olieverf op doek, 65x78cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4743-23 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €130,00
Huidig bod: € 130,00
Expressionistische houtsnede, Vermoedelijk Duits, Met monogram (centraal onderaan) (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4743-25 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €80,00
Huidig bod: € 80,00
Julien Celos, Gekleurde ets (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4743-26 Conditie: Gebruikt
Oude dubbelzijdig schilderij op doek, afm: +/- 101 x 87 com (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4743-36 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 37 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 270,00
Oude schilderij op doek, gesigneerd afm +/- 63 x 47,5 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4743-14 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 19 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 120,00
Oude schilderij op paneel, gesigneerd afm +/- 25 x 19 cm. (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4743-02 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 84 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 1500,00
Schilderij op paneel, afm +/-: 23,5 x 16.5 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4743-45 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 12 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 40,00
Oude schilderij op doek, gesigneerd Eugène JOORS, afm +/-: 62 cm x 52 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4743-52 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 39 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 500,00
Oude schilderij op doek(kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4743-63 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 55 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 375,00
Constructivistische vrouw, Olieverf op doek, Monogram (links onderaan), 51X41cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4743-24 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 18 Startbod: €80,00
Huidig bod: € 250,00
Oude schilderij op paneel, gesigneerd afm +/- 24.5 x 27.5 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4743-28 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 17 Startbod: €1,00
Oude schilderij afm +/- 36.5 x 46.5 cm(kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4743-04 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 24 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 170,00
Oude schilderij op doek gesigneerd, afm +/- 66 cm x 50 cm(kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4743-49 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 9 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 70,00
Kavelnr: 4743-31 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 30 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 290,00
Gemengde techniek op paneel, gesigneerd, afm +/- 28 x 21cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4743-62 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 18 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 65,00
Oude schilderijen op doek, afm: +/- 51 cm x 40 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4743-40 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 21 Startbod: €1,00
Oude schilderij op doek afm +/- 81 x 64 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4743-09 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 16 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 95,00
Antieke houten koffer
Aquarel verf op papier, gesigneerd, afm +/- 31 cm x 23 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4743-74 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 4743-73 Conditie: Gebruikt
Oude schilderij op paneel, afm +/-: 93 x 72 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4743-66 Conditie: Gebruikt
Huidig bod: € 426,00
Oude schilderij op doek, afm +/- 102 x 89,5 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4743-39 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 36 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 100,00
Oude schilderij op paneel, gesigneerd Jan Franz Floris Claes afm +/- 66,5 x 52,5 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4743-18 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 43 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 160,00
Oude schilderij op doek, gesigneerd afm +/- 60 x 40 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4743-13 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 45 Startbod: €1,00
Oude schilderij op paneel afm +/- 26,5 cm x 20,5 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4743-67 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 42 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 230,00
Oude schilderij op paneel, afm +/- 23.5 x 18.5 (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4743-35 Conditie: Gebruikt
Oude schilderij op doek, gesigneerd, afm +/-: 40 x 57 (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4743-48 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 33 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 85,00
Schilderij op doek gesigneerd afm +/- 82 x 66 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4743-41 Conditie: Gebruikt
Oude schilderij op doek op paneel, afm +/- 77 x 82 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4743-19 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 57 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 400,00
Schilderij op doek op paneel, gesigneerd, afm +/-: 96 cm x 65 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4743-57 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 44 Startbod: €1,00
Kavelnr: 4743-17 Conditie: Gebruikt
Alle kavels - Kaders/Schilderijen Deel I - Kaders/Schilderijen Deel II - Kaders/Schilderijen Deel III