Home > Oude veilingen > SCHILDERIJEN, WERK OP PAPIER, O.A. LUCIEN VAN DE VELDE, ANTOINE LIESENS ENZ. (SINT-GILLIS-WAAS) (798) > Alle kavels
Alle kavels Antione Liessens Diversen Geborduurde Doek Schilderijen Op Doek Schilderijen Op Paneel Schilderijen Op Papier
Alle Kavels Antione Liessens Diversen Geborduurde Doek Schilderijen Op Doek Schilderijen Op Paneel Schilderijen Op Papier
Antione Liessens
Antoine Liesens (ref 1), 100x140cm, Child at the museum, gesigneerd en gedateerd
Kavelnr: 549-099 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €70,00
Huidig bod: € 70,00
Antoine Liesens (ref 2), 100x140cm
Kavelnr: 549-100 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €40,00
Huidig bod: € 40,00
Antoine Liesens (ref 4), 80x100cm, Audrey Hepburn, gesigneerd en gedateerd
Kavelnr: 549-101 Conditie: Gebruikt
Antoine Liesens (ref 5), 80x100cm, Princess, gesigneerd en gedateerd
Kavelnr: 549-102 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €70,00
Huidig bod: € 75,00
Antoine Liesens (ref 6), 80x100cm, Belinda, gesigneerd en gedateerd
Kavelnr: 549-103 Conditie: Gebruikt
Antoine Liesens (ref 7), 80x100cm, gesigneerd en gedateerd
Kavelnr: 549-104 Conditie: Gebruikt
Antoine Liesens (ref 8), 80x100cm, Gothic, gesigneerd en gedateerd
Kavelnr: 549-105 Conditie: Gebruikt
Antoine Liesens (ref 9),80x100cm, gesigneerd en gedateerd
Kavelnr: 549-106 Conditie: Gebruikt
Antoine Liesens (ref 11), 80x120cm, Keith Richard popart portrait, gesigneerd en gedateerd
Kavelnr: 549-107 Conditie: Gebruikt
Antoine Liesens (ref 12), 80x120cm, Collored, gesigneerd en gedateerd
Kavelnr: 549-108 Conditie: Gebruikt
Antoine Liesens (ref 13), 80x100cm, Wild, gesigneerd en gedateerd
Kavelnr: 549-109 Conditie: Gebruikt
Antoine Liesens (ref 14), 80x100cm, Soleil, gesigneerd en gedateerd
Kavelnr: 549-110 Conditie: Gebruikt
Antoine Liesens (ref 15), 80x100cm, Audrey Hepburn with hat
Kavelnr: 549-111 Conditie: Gebruikt
Antoine Liesens (ref 16), 80x100cm, Red, gesigneerd en gedateerd
Kavelnr: 549-112 Conditie: Gebruikt
Antoine Liesens (ref 18), 70x100cm, Night, gesigneerd en gedateerd
Kavelnr: 549-113 Conditie: Gebruikt
Antoine Liesens (ref 19), 70x100cm, Sonny, gesigneerd en gedateerd
Kavelnr: 549-114 Conditie: Gebruikt
Antoine Liesens (ref 21), 50x70cm, Belinda
Kavelnr: 549-115 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €30,00
Huidig bod: € 30,00
Antoine Liesens (ref 23), 50x70cm, Storm, gesigneerd en gedateerd
Kavelnr: 549-116 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €45,00
Huidig bod: € 50,00
Antoine Liesens (ref 24), 50x70cm, Nightscape, gesigneerd en gedateerd
Kavelnr: 549-117 Conditie: Gebruikt
Antoine Liesens (ref 25), 50x70cm, gesigneerd en gedateerd
Kavelnr: 549-118 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €45,00
Huidig bod: € 45,00
Antoine Liesens (ref 26), 60x60cm, Minny Mousse, gesigneerd en gedateerd
Kavelnr: 549-119 Conditie: Gebruikt
Antoine Liesens (ref 27), 50x70cm, Black spot, gesigneerd en gedateerd
Kavelnr: 549-120 Conditie: Gebruikt
Antoine Liesens (ref 28), 50x50cm, Riverscape, gesigneerd en gedateerd
Kavelnr: 549-121 Conditie: Gebruikt
Antoine Liesens (ref 29), 50x50cm, Seascape, gesigneerd en gedateerd
Kavelnr: 549-122 Conditie: Gebruikt
Antoine Liesens (ref 30), 50x60cm, Elvis
Kavelnr: 549-123 Conditie: Gebruikt
Antoine Liesens (ref 31), 50x60cm, Tulip, gesigneerd en gedateerd
Kavelnr: 549-124 Conditie: Gebruikt
Antoine Liesens (ref 32), 50x60cm, Lines, gesigneerd en gedateerd
Kavelnr: 549-125 Conditie: Gebruikt
Antoine Liesens (ref 33), 50x60cm, Spiral, gesigneerd en gedateerd
Kavelnr: 549-126 Conditie: Gebruikt
Antoine Liesens (ref 35), 50x60cm, Farao, gesigneerd en gedateerd
Kavelnr: 549-127 Conditie: Gebruikt
Antoine Liesens (ref 36), 50x60cm, Mia, gesigneerd en gedateerd
Kavelnr: 549-128 Conditie: Gebruikt
Antoine Liesens (ref 37), 50x50cm, Circle 1, gesigneerd en gedateerd
Kavelnr: 549-129 Conditie: Gebruikt
Antoine Liesens (ref 38), 50x50cm, Circle 2, gesigneerd en gedateerd
Kavelnr: 549-130 Conditie: Gebruikt
Antoine Liesens (ref 39), 50x50cm, Circle 3, gesigneerd en gedateerd
Kavelnr: 549-131 Conditie: Gebruikt
Antoine Liesens (ref 40), 50x50cm, Circle 4, gesigneerd en gedateerd
Kavelnr: 549-132 Conditie: Gebruikt
Antoine Liesens (ref 41), 50x50cm, Leila, gesigneerd en gedateerd
Kavelnr: 549-133 Conditie: Gebruikt
Antoine Liesens (ref 42), 50x50cm, Layla
Kavelnr: 549-134 Conditie: Gebruikt
Alle kavels - Antione Liessens - Diversen - Geborduurde Doek - Schilderijen Op Doek - Schilderijen Op Paneel - Schilderijen Op Papier