Antoine Liesens (ref 1), 100x140cm, Child at the museum, gesigneerd en gedateerd

Kavelnr: 549-099

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €70,00

Huidig bod: € 70,00

Antoine Liesens (ref 2), 100x140cm

Kavelnr: 549-100

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €40,00

Huidig bod: € 40,00

Antoine Liesens (ref 4), 80x100cm, Audrey Hepburn, gesigneerd en gedateerd

Kavelnr: 549-101

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €70,00

Huidig bod: € 70,00

Antoine Liesens (ref 5), 80x100cm, Princess, gesigneerd en gedateerd

Kavelnr: 549-102

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €70,00

Huidig bod: € 75,00

Antoine Liesens (ref 6), 80x100cm, Belinda, gesigneerd en gedateerd

Kavelnr: 549-103

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €70,00

Huidig bod: € 70,00

Antoine Liesens (ref 7), 80x100cm, gesigneerd en gedateerd

Kavelnr: 549-104

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €70,00

Huidig bod: € 75,00

Antoine Liesens (ref 8), 80x100cm, Gothic, gesigneerd en gedateerd

Kavelnr: 549-105

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €70,00

Huidig bod: € 70,00

Antoine Liesens (ref 9),80x100cm, gesigneerd en gedateerd

Kavelnr: 549-106

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €70,00

Huidig bod: € 70,00

Antoine Liesens (ref 11), 80x120cm, Keith Richard popart portrait, gesigneerd en gedateerd

Kavelnr: 549-107

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €70,00

Huidig bod: € 70,00

Antoine Liesens (ref 12), 80x120cm, Collored, gesigneerd en gedateerd

Kavelnr: 549-108

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €70,00

Huidig bod: € 75,00

Antoine Liesens (ref 13), 80x100cm, Wild, gesigneerd en gedateerd

Kavelnr: 549-109

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €70,00

Huidig bod: € 75,00

Antoine Liesens (ref 14), 80x100cm, Soleil, gesigneerd en gedateerd

Kavelnr: 549-110

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €70,00

Huidig bod: € 70,00

Antoine Liesens (ref 15), 80x100cm, Audrey Hepburn with hat

Kavelnr: 549-111

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €40,00

Huidig bod: € 40,00

Antoine Liesens (ref 16), 80x100cm, Red, gesigneerd en gedateerd

Kavelnr: 549-112

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €70,00

Huidig bod: € 70,00

Antoine Liesens (ref 18), 70x100cm, Night, gesigneerd en gedateerd

Kavelnr: 549-113

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €70,00

Huidig bod: € 70,00

Antoine Liesens (ref 19), 70x100cm, Sonny, gesigneerd en gedateerd

Kavelnr: 549-114

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €70,00

Huidig bod: € 70,00

Antoine Liesens (ref 21), 50x70cm, Belinda

Kavelnr: 549-115

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €30,00

Huidig bod: € 30,00

Antoine Liesens (ref 23), 50x70cm, Storm, gesigneerd en gedateerd

Kavelnr: 549-116

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €45,00

Huidig bod: € 50,00

Antoine Liesens (ref 24), 50x70cm, Nightscape, gesigneerd en gedateerd

Kavelnr: 549-117

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €45,00

Huidig bod: € 50,00

Antoine Liesens (ref 25), 50x70cm, gesigneerd en gedateerd

Kavelnr: 549-118

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €45,00

Huidig bod: € 45,00

Antoine Liesens (ref 26), 60x60cm, Minny Mousse, gesigneerd en gedateerd

Kavelnr: 549-119

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €45,00

Huidig bod: € 45,00

Antoine Liesens (ref 27), 50x70cm, Black spot, gesigneerd en gedateerd

Kavelnr: 549-120

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €45,00

Huidig bod: € 45,00

Antoine Liesens (ref 28), 50x50cm, Riverscape, gesigneerd en gedateerd

Kavelnr: 549-121

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €45,00

Huidig bod: € 45,00

Antoine Liesens (ref 29), 50x50cm, Seascape, gesigneerd en gedateerd

Kavelnr: 549-122

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €45,00

Huidig bod: € 45,00

Antoine Liesens (ref 30), 50x60cm, Elvis

Kavelnr: 549-123

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €30,00

Huidig bod: € 30,00

Antoine Liesens (ref 31), 50x60cm, Tulip, gesigneerd en gedateerd

Kavelnr: 549-124

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €45,00

Huidig bod: € 45,00

Antoine Liesens (ref 32), 50x60cm, Lines, gesigneerd en gedateerd

Kavelnr: 549-125

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €45,00

Huidig bod: € 45,00

Antoine Liesens (ref 33), 50x60cm, Spiral, gesigneerd en gedateerd

Kavelnr: 549-126

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €45,00

Huidig bod: € 45,00

Antoine Liesens (ref 35), 50x60cm, Farao, gesigneerd en gedateerd

Kavelnr: 549-127

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €45,00

Huidig bod: € 45,00

Antoine Liesens (ref 36), 50x60cm, Mia, gesigneerd en gedateerd

Kavelnr: 549-128

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €45,00

Huidig bod: € 45,00

Antoine Liesens (ref 37), 50x50cm, Circle 1, gesigneerd en gedateerd

Kavelnr: 549-129

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €45,00

Huidig bod: € 45,00

Antoine Liesens (ref 38), 50x50cm, Circle 2, gesigneerd en gedateerd

Kavelnr: 549-130

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €45,00

Huidig bod: € 45,00

Antoine Liesens (ref 39), 50x50cm, Circle 3, gesigneerd en gedateerd

Kavelnr: 549-131

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €45,00

Huidig bod: € 45,00

Antoine Liesens (ref 40), 50x50cm, Circle 4, gesigneerd en gedateerd

Kavelnr: 549-132

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €45,00

Huidig bod: € 45,00

Antoine Liesens (ref 41), 50x50cm, Leila, gesigneerd en gedateerd

Kavelnr: 549-133

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €45,00

Huidig bod: € 45,00

Antoine Liesens (ref 42), 50x50cm, Layla

Kavelnr: 549-134

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €30,00

Huidig bod: € 30,00