tafeltje met onderstel van naaimachine, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 881-580

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €3,00

Huidig bod: € 9,00

Locatie: Sint-Amandsberg

antiek schilderij op doek gesigneerd 47x53, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 881-581

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €8,00

Huidig bod: € 12,00

Locatie: Sint-Amandsberg

antike schilderij op doek gesigneerd 37x45, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 881-582

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €12,00

Huidig bod: € 12,00

Locatie: Sint-Amandsberg

schilderij op doek gesigneerd 36x44, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 881-583

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €7,00

Huidig bod: € 10,00

Locatie: Sint-Amandsberg

schilderij op paneel gesigneerd 48x38, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 881-586

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €6,00

Huidig bod: € 6,00

Locatie: Sint-Amandsberg

schilderij op paneel gesigneerd 56x46, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 881-588

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €4,00

Huidig bod: € 5,00

Locatie: Sint-Amandsberg

schilderij op doek gesigneerd 62x71, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 881-589

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €14,00

Huidig bod: € 16,00

Locatie: Sint-Amandsberg

antieke devotiekader gesigneerd 90x50 achter glas, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 881-590

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €4,00

Huidig bod: € 4,00

Locatie: Sint-Amandsberg

antieke devotiekader achter glas 90x50, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 881-591

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €4,00

Huidig bod: € 20,00

Locatie: Sint-Amandsberg

antiek schilderij op doek 54x90, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 881-592

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €8,00

Huidig bod: € 12,00

Locatie: Sint-Amandsberg

3armige luchter, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 881-597

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €3,00

Huidig bod: € 3,00

Locatie: Sint-Amandsberg

eiken bijzettafel 46hxdia47, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 881-598

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 3,00

Locatie: Sint-Amandsberg

prachtig schilderij op doek'jachttafereel'82x1m40, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 881-599

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €22,00

Huidig bod: € 75,00

Locatie: Sint-Amandsberg

schilderij op doek gesigneerd 80x80(m)

Kavelnr: 882-600

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €15,00

Huidig bod: € 17,00

Locatie: Sint-Amandsberg

schilderij achter glas gesigneerd 88x72(m)

Kavelnr: 882-605

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €4,00

Huidig bod: € 12,00

Locatie: Sint-Amandsberg

paletschilderij op doek gesigneerd 72x54 (m)

Kavelnr: 882-607

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €8,00

Huidig bod: € 28,00

Locatie: Sint-Amandsberg

prent achter glas "winter op de schelde 1894" 63x93(m)

Kavelnr: 882-609

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €4,00

Huidig bod: € 4,00

Locatie: Sint-Amandsberg

pentekening achter glas 74x55 gesigneerd HEIRBAUT(m)

Kavelnr: 882-610

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 12,00

Locatie: Sint-Amandsberg

schilderij op doek gesigneerd 67x77(m)

Kavelnr: 882-612

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 14,00

Locatie: Sint-Amandsberg

ets

oude ets achter glas gesigneerd 50x60(m)

Kavelnr: 882-614

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €8,00

Huidig bod: € 9,00

Locatie: Sint-Amandsberg

antiek schilderij op doek 65x84 getekend MILLET(m)

Kavelnr: 882-617

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €4,00

Huidig bod: € 9,00

Locatie: Sint-Amandsberg

schilderij op doek 77x67(m)

Kavelnr: 882-618

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €8,00

Huidig bod: € 9,00

Locatie: Sint-Amandsberg

antiek schilderij op paneel gesigneerd BERCHMANS 64X97(m)

Kavelnr: 882-619

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €12,00

Huidig bod: € 14,00

Locatie: Sint-Amandsberg

schilderij op paneel 70x60 gesigneerd(m)

Kavelnr: 882-620

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 16,00

Locatie: Sint-Amandsberg

schilderij op doek gesigneerd 85x75(m)

Kavelnr: 882-621

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €14,00

Huidig bod: € 14,00

Locatie: Sint-Amandsberg

2 kaders 49x110(m)

Kavelnr: 882-622

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €2,00

Huidig bod: € 5,00

Locatie: Sint-Amandsberg

partij antieke kaders gebruiksporen(m)

Kavelnr: 882-624

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 3,00

Locatie: Sint-Amandsberg

partij kaders(m)

Kavelnr: 882-625

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

Locatie: Sint-Amandsberg

schilderij op paneel gesigneerd 64x55(m)

Kavelnr: 882-626

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €3,00

Huidig bod: € 4,00

Locatie: Sint-Amandsberg

schilderij op paneel gesigneerd 42x60(m)

Kavelnr: 882-627

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €3,00

Huidig bod: € 4,00

Locatie: Sint-Amandsberg

3 schilderijen op paneel waarvan gesigneerd(m)

Kavelnr: 882-628

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €2,00

Huidig bod: € 2,00

Locatie: Sint-Amandsberg

antieke pentekening gesigneerd 32x41(m)

Kavelnr: 882-629

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €8,00

Huidig bod: € 8,00

Locatie: Sint-Amandsberg

2 olieverfschilderijen op paneel waarvan 1 gesigneerd(m)

Kavelnr: 882-630

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Locatie: Sint-Amandsberg

pentekening achter glas'oude hoeve te laarne 83' 44x58(m)

Kavelnr: 882-631

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €8,00

Huidig bod: € 8,00

Locatie: Sint-Amandsberg

eiken bijzetkastje 3 laden 80hx58b(m)

Kavelnr: 882-633

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €2,00

Huidig bod: € 18,00

Locatie: Sint-Amandsberg

pentekening achter glas gesigneerd 77x62(m)

Kavelnr: 882-634

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €3,00

Huidig bod: € 3,00

Locatie: Sint-Amandsberg

Alle kavels - Antiek 1 - Antiek 2 - Antiek 4 - Antiek 3 - Diversen - Schilderijen En Kaders - Antiek 5 - Verlichting - Vintage - Varia 2 - Varia 1 - Varia 3