antieke tafel met 4stoelen 1.05cm op1.15cm perfecte staat

Kavelnr: 24-001

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €125,00

Huidig bod: € 175,00

Locatie: Turnhout

antieke halkapstok met paraplubak 75br 2m5cm hoog

Kavelnr: 24-002

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €15,00

Huidig bod: € 35,00

Locatie: Turnhout

oud bijzetkastje 80h 43diep en 80breed prima staat

Kavelnr: 24-004

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 50,00

Locatie: Turnhout

antiek bijzettafeltje met schuif 60h 50diep en 43breed prima staat

Kavelnr: 24-005

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 20,00

Locatie: Turnhout

antiek bijzettafeltje rond met glazen beschermplaat ligt er los op 65cm doorsnede 72cm hoog prachtige staat

Kavelnr: 24-008

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 24,00

Locatie: Turnhout

2antieke bijzettafeltjes met gevlochten bovenblad 1x 52cm op 32cm 1x 42cm op 22cm prachtige staat

Kavelnr: 24-009

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 22,00

Locatie: Turnhout

antieke muurtafel 72cm hoog 89cm breed en 63cm diep perfecte staat

Kavelnr: 24-010

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €25,00

Huidig bod: € 29,00

Locatie: Turnhout

bijzetkastje 78cm h 70cm br en 28cm diep

Kavelnr: 24-011

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 14,00

Locatie: Turnhout

oude wandklok werkende staat is hersteld geweest in 1935 incl.sleutel

Kavelnr: 24-083

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €25,00

Huidig bod: € 25,00

Locatie: Turnhout

oude wandklok jaar?herkomst?werkende staat incl.sleutel

Kavelnr: 24-084

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €35,00

Huidig bod: € 37,00

Locatie: Turnhout

oude parafaan

Kavelnr: 24-089

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 12,00

Locatie: Turnhout

spiegel met schapjes perfecte staat

Kavelnr: 24-090

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 45,00

Locatie: Turnhout