Home > Oude veilingen > ANTIEK, SCHILDERIJEN, BEELDEN, VAZEN, VERZAMELOBJECTEN ENZ. (TURNHOUT) (420) > Antiek Meubilair
Alle kavels Antiek Antiek Verlichting Antiek Meubilair Borden, Bestek En Servies Chinese Vazen Decoratie Diversen Schilderij Schoenen, Laarzen Spiegel
Alle Kavels Antiek Antiek Verlichting Antiek Meubilair Borden, Bestek En Servies Chinese Vazen Decoratie Diversen Schilderij Schoenen, Laarzen Spiegel
antiek meubulair
antieke tafel met 4stoelen 1.05cm op1.15cm perfecte staat
Kavelnr: 24-001 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 5 Startbod: €125,00
Huidig bod: € 175,00
Locatie: Turnhout
antieke halkapstok met paraplubak 75br 2m5cm hoog
Kavelnr: 24-002 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 10 Startbod: €15,00
Huidig bod: € 35,00
oud bijzetkastje 80h 43diep en 80breed prima staat
Kavelnr: 24-004 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 17 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 50,00
antiek bijzettafeltje met schuif 60h 50diep en 43breed prima staat
Kavelnr: 24-005 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 5 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 20,00
antiek bijzettafeltje rond met glazen beschermplaat ligt er los op 65cm doorsnede 72cm hoog prachtige staat
Kavelnr: 24-008 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €20,00
Huidig bod: € 24,00
2antieke bijzettafeltjes met gevlochten bovenblad 1x 52cm op 32cm 1x 42cm op 22cm prachtige staat
Kavelnr: 24-009 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €20,00
Huidig bod: € 22,00
antieke muurtafel 72cm hoog 89cm breed en 63cm diep perfecte staat
Kavelnr: 24-010 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €25,00
Huidig bod: € 29,00
bijzetkastje 78cm h 70cm br en 28cm diep
Kavelnr: 24-011 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 8 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 14,00
oude wandklok werkende staat is hersteld geweest in 1935 incl.sleutel
Kavelnr: 24-083 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €25,00
Huidig bod: € 25,00
oude wandklok jaar?herkomst?werkende staat incl.sleutel
Kavelnr: 24-084 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €35,00
Huidig bod: € 37,00
oude parafaan
Kavelnr: 24-089 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 6 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 12,00
spiegel met schapjes perfecte staat
Kavelnr: 24-090 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 16 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 45,00
Alle kavels - Antiek - Antiek Verlichting - Antiek Meubilair - Borden, Bestek En Servies - Chinese Vazen - Decoratie - Diversen - Schilderij - Schoenen, Laarzen - Spiegel