Home > Oude veilingen > ANTIEK, CURIOSA, GADGETS, COLLECTABLES, ETC. GRATIS VERZENDING NAAR BELGIE EN NEDERLAND VANAF € 25 (1887) > Antiek, Oud, Of Gewoon Mooi
Alle kavels Aardewerk,Porselein, E.D. (W.O. Antiek) Antiek, Oud, Of Gewoon Mooi Boeken, Bladmuziek, E.D. (W.O. Antieke) Boeken, Bladmuziek, E.D. (W.O. Antieke) 2 CD's, DVD's, E.D. Curiosa, Diversen, E.D. Kristal, Glas, E.D. (W.O. Antiek) LP's, Singles, Vinyl, E.D. Munten, Oud Papiergeld, Penningen, E.D. Partijen, Partijtjes Schilderijen, Etsen, Prenten, Wandversieringen, E.D. Sieraden, Bijoux, Horloges (W.O. Zilver & Antiek)
Alle Kavels Aardewerk,Porselein, E.D. (W.O. Antiek) Antiek, Oud, Of Gewoon Mooi Boeken, Bladmuziek, E.D. (W.O. Antieke) Boeken, Bladmuziek, E.D. (W.O. Antieke) 2 CD's, DVD's, E.D. Curiosa, Diversen, E.D. Kristal, Glas, E.D. (W.O. Antiek) LP's, Singles, Vinyl, E.D. Munten, Oud Papiergeld, Penningen, E.D. Partijen, Partijtjes Schilderijen, Etsen, Prenten, Wandversieringen, E.D. Sieraden, Bijoux, Horloges (W.O. Zilver & Antiek)
Chinese in rosewood gesneden basement
Chinese in rosewood gesneden basement. H4cm/D15cm/202Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 1767-2008 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €4,00
Huidig bod: € 5,00
Locatie: Lunteren
Oud aardewerk beeld
Oud aardewerk beeld. H18cm/504Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 1767-2009 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €4,00
Huidig bod: € 4,00
Arabisch bronzen oliekan
Arabisch bronzen oliekan. Scharnier los. H35cm/670Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 1767-2042 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 4 Startbod: €1,00
Marmeren console op messing klauwpoten
Marmeren console op messing klauwpoten. H12cm/L14cm/B14cm/1940Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 1767-2043 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €4,00
Huidig bod: € 6,00
Oude menagehouder
Oude menagehouder. Verzilverd met porselein. H17cm/D20cm/496Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 1767-2054 Conditie: Gebruikt
Porseleinen beeld
Porseleinen beeld. H14cm/222Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 1767-2067 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €0,00
Huidig bod: € 1,00
Vintage blikken theebus
Vintage blikken theebus. H15cm/L10cm/B10cm/178Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 1767-2077 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €0,00
Huidig bod: € 0,00
3 vintage voorraadbussen
3 vintage voorraadbussen. H17cm/D12cm/696Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 1767-2096 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €6,00
Vintage saucière
Vintage saucière. Onderzijde gemerkt. H10cm/B20cm/528Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 1767-2106 Conditie: Gebruikt
Beeld schipper ijzer
Beeld schipper ijzer. Handbeschilderd. H17cm/532Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 1767-2113 Conditie: Gebruikt
Tinnen rechaud
Tinnen rechaud. H11cm/D13cm/252Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 1767-2116 Conditie: Gebruikt
Rood met geelkoperen rechaud
Rood met geelkoperen rechaud. H6cm/D18cm/338Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 1767-2119 Conditie: Gebruikt
Nikkelen rechaud met aardewerk zijden
Nikkelen rechaud met aardewerk zijden. H12cm/L12cm/B12cm/342Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 1767-2133 Conditie: Gebruikt
Nikkelen strijkijzer
Nikkelen strijkijzer. H10cm/L15cm/394Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 1767-2141 Conditie: Gebruikt
Tinnen eikeltjes klepkan
Tinnen eikeltjes klepkan. H13cm/254Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 1767-2152 Conditie: Gebruikt
Stenen sculptuur
Stenen sculptuur. H10cm/268Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 1767-2156 Conditie: Gebruikt
Zwaar ijzeren beeld
Zwaar ijzeren beeld. H11cm/1585Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 1767-2175 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 2,00
Benen lepel met verzilverd handvat
Benen lepel met verzilverd handvat. L28cm/352Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 1767-2186 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €1,00
2 Biscuitporseleinen beelden
2 Biscuitporseleinen beelden. H17cm/410Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 1767-2188 Conditie: Gebruikt
Koperen schenkkan
Koperen schenkkan. H12cm/B25cm/D15cm/268Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 1767-2211 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 3,00
Tinnen corpus op houten kruis
Tinnen corpus op houten kruis. H36cm/B18cm/128Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 1767-2244 Conditie: Gebruikt
In speksteen gesneden moeder met kind
In speksteen gesneden moeder met kind. H20cm/776Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 1767-2248 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €2,00
Antieke koperen snotneus
Antieke koperen snotneus. H11cm/D12cm/348Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 1767-2270 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 4 Startbod: €2,00
Beeld 2 mannen
Beeld 2 mannen. Polystone. H26cm/1240Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 1767-2272 Conditie: Gebruikt
Putto
Putto. H10cm/202Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 1767-2283 Conditie: Gebruikt
Vintage emaille nierschaal
Vintage emaille nierschaal. H6cm/L25cm/B12cm/286Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 1767-2325 Conditie: Gebruikt
Origineel Beccon oliestel
Origineel Beccon oliestel. H24cm/B32cm/2730Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 1767-2338 Conditie: Gebruikt
Alexanderwerk gehaktmolen nr. 2
Alexanderwerk gehaktmolen nr. 2. In houten lijst. H30cm/2080Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 1767-2340 Conditie: Gebruikt
Aardewerk sneeuwpop
Aardewerk sneeuwpop. H23cm/612Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 1767-2344 Conditie: Gebruikt
Mahden? Versierde oliekan
Mahden? Versierde oliekan. H21cm/556Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 1767-2351 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €8,00
Huidig bod: € 10,00
Vintage Van Nelle blik
Vintage Van Nelle blik. H16cm/L12cm/B8cm/162Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 1767-2353 Conditie: Gebruikt
Nikkelen kruik
Nikkelen kruik. H28cm/D9cm/492Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 1767-2354 Conditie: Gebruikt
Antieke koperen blaker met schuif en kaarsdover
Antieke koperen blaker met schuif en kaarsdover. H14cm/L16cm/B12cm/266Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 1767-2367 Conditie: Gebruikt
Draadglazen lampenkap
Draadglazen lampenkap. H12cm/484Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 1767-2368 Conditie: Gebruikt
Antieke koperen blaker met lange steel
Antieke koperen blaker met lange steel. L33cm/D18cm/222Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 1767-2369 Conditie: Gebruikt
Tinnen beker
Tinnen beker. H16cm/D7cm/266Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 1767-2375 Conditie: Gebruikt
Alle kavels - Aardewerk,Porselein, E.D. (W.O. Antiek) - Antiek, Oud, Of Gewoon Mooi - Boeken, Bladmuziek, E.D. (W.O. Antieke) - Boeken, Bladmuziek, E.D. (W.O. Antieke) 2 - CD's, DVD's, E.D. - Curiosa, Diversen, E.D. - Kristal, Glas, E.D. (W.O. Antiek) - LP's, Singles, Vinyl, E.D. - Munten, Oud Papiergeld, Penningen, E.D. - Partijen, Partijtjes - Schilderijen, Etsen, Prenten, Wandversieringen, E.D. - Sieraden, Bijoux, Horloges (W.O. Zilver & Antiek)