Alle kavels
Antiek
Collectie
Kaders/Schilderijen

"Meisje" bronzen beeld gesigneerd

Kavelnr: 1969-06

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €249,00

Huidig bod: € 249,00

Polychroom houten beeld van Christus. XVIIde eeuw.

Kavelnr: 1969-12

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €649,00

Huidig bod: € 649,00

“Jongetje met zeilbootje” Een bronzen beeld. Gesigneerd Émile LAPORTE (1858-1907), afm H 40 cm

Kavelnr: 1969-15

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €550,00

Huidig bod: € 550,00

Een polychroom houten plaat met een afbeelding van de kaft van ‘Le Lotus bleu’ van Kuifje.

Kavelnr: 1969-16

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €75,00

Huidig bod: € 75,00

Kavelnr: 1969-17

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1299,00

Huidig bod: € 1299,00

“Sint Franciscus in een tuin”. Hoogreliëf van polychroom en verguld gebeeldhouwd hout. XVIIde eeuw. Diverse beschadigingen en slijtage.

Kavelnr: 1969-18

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €999,00

Huidig bod: € 999,00

Kavelnr: 1969-19

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €999,00

Huidig bod: € 999,00

Kavelnr: 1969-25

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1250,00

Huidig bod: € 1250,00

2 Mooi zeldzame keramishe bekers"Luxembourg 26.8. -2. 9.1936 CONGRES F.I.P.), marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1969-32

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €75,00

Huidig bod: € 75,00

Alle kavels - Antiek - Collectie - Kaders/Schilderijen