Antieke Chinese vazen, koppel, 22cm

Kavelnr: 3220-122

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 18,00

Koppel antieke borden, keramiek, 34cm

Kavelnr: 3220-125

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Antiek bord keramiek 28cm

Kavelnr: 3220-156

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

Strijkbout 17cm

Kavelnr: 3220-174

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Antieke theepot Chinees, gebruikssporen, 7x17cm, op houten sokkel

Kavelnr: 3220-179

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 9,00

Antieke theepot Chinees, gebruikssporen, 11x13cm, op houten sokkel

Kavelnr: 3220-180

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 9,50

Koffiestel

Kavelnr: 3220-365

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 18,00

Chinese borden op staander, schilfers diam 14cm

Kavelnr: 3220-324

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 8,51

Grote vaas Roayl Dux 51cm

Kavelnr: 3220-213

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 28
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 80,00

Groot beeld Barbotinne 50x25x35cm

Kavelnr: 3220-214

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 24,00

Antieke beker Racing club Lokeren, gedateerd 1923 (zilver?), h 43cm

Kavelnr: 3220-210

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 34,00

Marmeren casoulette 37cm

Kavelnr: 3220-320

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 16,00