Houten vergulde onderzetters 23x13x5cm

Kavelnr: 4255-155

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 32,00

Antiek 7-delig kasteelsalon Louis Philippe, met extra stof voor reparaties (voor de 2 armstoelen)

Kavelnr: 4255-153

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 19
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 200,00

Kaststel Boch Delfts 3-delig (H 35 en 46cm)

Kavelnr: 4255-124

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 25
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 55,00

Koppel antieke kandelaars, koper met glazen bloemen (1 bloem beschadigd), H 53cm diam 22cm

Kavelnr: 4255-125

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 27
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 55,00

Hollands 3-delig kaststel H 31cm (1 vaas met 2 schlfers)

Kavelnr: 4255-148

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 16,00