Alle kavels
Antiek
Divers
Meubels
Tapijt

Boekensteunen vorm windhond, koppel, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1086-06

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 24
Startbod: €10,00

Huidig bod: € 110,00

Locatie: Temse

Antieke kast met marmer (mulm sporen, behandeld), 158x120x50cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1086-16

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 50,00

Locatie: Temse

Kast met ander bovenstuk + onderdelen, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1086-20

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 5,00

Locatie: Temse

Antieke spiegel, 76x57cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1086-21

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 6,00

Locatie: Temse

Antieke landkaart achter glas, 180x152cm, gedateerd 1864, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1086-23

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 50,00

Locatie: Temse

Antieke kasteelspiegel 97x165cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1086-24

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 55,00

Locatie: Temse

Antieke ploeg, hout en smeedijzer, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1086-25

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

Locatie: Temse

Antieke weegschaal met gewichten, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1086-28

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

Locatie: Temse

Antiek Harmonium C.Milson & Son, 19de eeuws, 128x68x194cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1086-10

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 131,00

Locatie: Temse

Alle kavels - Antiek - Divers - Meubels - Tapijt