Menu
Translate this site?
Home > Oude veilingen > START AAN 1 EURO: COLLECTIE DOODSPRENTJES, AZIATICA, OUDE WIJNEN, OUDE MUNTEN, WITGOED, DESIGN, BROCANTE EN CURIOSA UIT INBOEDELS. (SINT-GILLIS-WAAS) (3454) > Aziatica
Alle kavels Beelden Aziatica Devotica Divers Boeken Fiets Gallerij Pilaar Brocante En Curiosa Doodsprentjes Klokken Keukenmateriaal Meubels Kristal Munten Design Schilderijen En Kaders Servies Stolpen Tapijten Veerlichting Villeroy & Boch Werkmateriaal Verlichting Witgoed Wijnen Vintage
Alle Kavels Beelden Aziatica Devotica Divers Boeken Fiets Gallerij Pilaar Brocante En Curiosa Doodsprentjes Klokken Keukenmateriaal Meubels Kristal Munten Design Schilderijen En Kaders Servies Stolpen Tapijten Veerlichting Villeroy & Boch Werkmateriaal Verlichting Witgoed Wijnen Vintage
Waterverdamper
Waterverdamper,22x17x8cm, gebruikssporen
Kavelnr: 3434-114 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 5 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 6,00
Locatie: Sint-Gillis-Waas
Bied mee
Chinese kinderen
Chinese kinderen 5 stuks, tussen 9 en 14cm
Kavelnr: 3434-116 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 4,00
Dekselvaas
Dekselvaas 40cm
Kavelnr: 3434-131 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 12 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 16,00
Dekselpot
Dekselpot h20cm
Kavelnr: 3434-137 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 10 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 12,00
Satsuma 6 stuks
Kavelnr: 3434-210 Conditie: Gebruikt
Huidig bod: € 15,01
Borden 2 stuks
Borden 2 stuks Ø27cm
Kavelnr: 3434-216 Conditie: Gebruikt
Koppel antieke vazen
Koppel antieke vazen, 1 vaas grote haarlijn, h 42cm
Kavelnr: 3434-111 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 23 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 37,00
Satsuma kom
Satsuma kom 14,5x6cm
Kavelnr: 3434-118 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 7 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 8,00
Koppel dekselvazen
Koppel dekselvazen h 28,5cm
Kavelnr: 3434-124 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 16 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 24,00
Lot volgens foto's
Lot volgens foto's, 15 stuks
Kavelnr: 3434-125 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 11 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 14,00
Lot volgens foto's, 17 stuks
Kavelnr: 3434-127 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 3,00
Servies Aziatisch
Servies Aziatisch, 30-delig, koffiepot en 2 bordjes beschadigd
Kavelnr: 3434-123 Conditie: Gebruikt
Lot volgens foto's, 9 stuks
Kavelnr: 3434-126 Conditie: Gebruikt
Huidig bod: € 12,01
Chinese wijzen 3 stuks
Chinese wijzen 3 stuks, +- 14cm
Kavelnr: 3434-115 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 4 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 5,00
Koppel vaasjes
Koppel vaasjes, 15,5cm, haarlijnen
Kavelnr: 3434-121 Conditie: Gebruikt
Koppel dekselpotten
Koppel dekselpotten h20cm
Kavelnr: 3434-138 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 13 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 18,00
Groot sierbord
Groot sierbord 47,5cm
Kavelnr: 3434-139 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 25 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 45,00
Koppel vazen
Koppel vazen 17,5cm, gebruikssporen
Kavelnr: 3434-117 Conditie: Gebruikt
Dekselvaas 31cm
Kavelnr: 3434-130 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 19 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 28,00
Koppel Chinese vazen
Koppel Chinese vazen h 38,5cm
Kavelnr: 3434-112 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 18 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 41,00
Alle kavels - Beelden - Aziatica - Devotica - Divers - Boeken - Fiets - Gallerij Pilaar - Brocante En Curiosa - Doodsprentjes - Klokken - Keukenmateriaal - Meubels - Kristal - Munten - Design - Schilderijen En Kaders - Servies - Stolpen - Tapijten - Veerlichting - Villeroy & Boch - Werkmateriaal - Verlichting - Witgoed - Wijnen - Vintage