Menu
Translate this site?
Home > Oude veilingen > VEILING VAN DIVERSE FALINGEN EN INBOEDELS ENZ. (SERSKAMP) (1919) > Beelden En Vazen
Alle kavels Auto, Motor, Fiets Boeken, Prenten Ed Beelden En Vazen Diverse Meubelen Gereedschap En Bouwmaterialen Huishouden Juwelen Kaders Kasten Kledij En Lichaamsverzorging Multimedia En Kantoor Keukengerei Onderhoud Siervoorwerpen Sport En Spel Stoffen En Linnen Tafels En Stoelen Verlichting
Alle Kavels Auto, Motor, Fiets Boeken, Prenten Ed Beelden En Vazen Diverse Meubelen Gereedschap En Bouwmaterialen Huishouden Juwelen Kaders Kasten Kledij En Lichaamsverzorging Multimedia En Kantoor Keukengerei Onderhoud Siervoorwerpen Sport En Spel Stoffen En Linnen Tafels En Stoelen Verlichting
Vaas
Vaas, Hollands delfs , handgeschilderd, afm plm 26 cm
Kavelnr: 1800-002 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 5,00
Locatie: Serskamp
Bied mee
Vaas in opaline
Vaas in opaline, Italiaanse , afm plm 28 cm
Kavelnr: 1800-004 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €2,00
Sierbeeldje in porselein
Sierbeeldje in porselein, gestempeld , afm plm 17 cm
Kavelnr: 1800-005 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 4 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 4,00
Vaas in porselein
Vaas in porselein, Duitsland, handarbeid, afm plm 28 cm
Kavelnr: 1800-006 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €3,00
Devotica beeld
Kavelnr: 1800-008 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 3,00
Sierbeeldjes in porselein
Sierbeeldjes in porselein, gestempeld , 2 stuks
Kavelnr: 1800-009 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €2,00
Sierbeeld
Sierbeeld, gesigneerd , afm plm 21 cm
Kavelnr: 1800-020 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 6 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 8,00
Vazen
Vazen, vintage , plm 4 stuks
Kavelnr: 1800-022 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €3,00
Icoon
Icoon, afm plm 24 cm x 18 cm
Kavelnr: 1800-024 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 6,00
Vaasjes
Vaasjes, oude , plm 3 stuks
Kavelnr: 1800-026 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 12,00
Vaas in kristal
Vaas in kristal, afm plm 23 cm
Kavelnr: 1800-031 Conditie: Gebruikt
Icoon in raampje
Icoon in raampje, begin 1900
Kavelnr: 1800-036 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €50,00
Huidig bod: € 50,00
Devotica beelden
Devotica beelden, licht beschadigd, plm 2 stuks
Kavelnr: 1800-039 Conditie: Gebruikt
Vaasjes, vintage, 2 stuks , 19 en 20 cm
Kavelnr: 1800-046 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Vazen art deco
Vazen art deco , in oud porselein, koppel
Kavelnr: 1800-062 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 4 Startbod: €25,00
Huidig bod: € 33,00
Vaasjes, vintage , afm plm 20 en 24 cm , 2 stuks
Kavelnr: 1800-064 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €7,00
Huidig bod: € 7,00
Devotica beeld , afm plm 41 cm hoog
Kavelnr: 1800-071 Conditie: Gebruikt
Vaas, afm plm 30 cm
Kavelnr: 1800-076 Conditie: Gebruikt
Vaas, oud,
Kavelnr: 1800-077 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 1800-078 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 8 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 10,00
Bloemenvaas in rotan
Bloemenvaas in rotan, vintage
Kavelnr: 1800-080 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 1800-082 Conditie: Gebruikt
Devotica beeld, oud
Kavelnr: 1800-083 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €10,00
Kavelnr: 1800-084 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 5 Startbod: €5,00
Devotica beeld , antiek
Kavelnr: 1800-085 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €20,00
Huidig bod: € 20,00
Devotica beeld , oud
Kavelnr: 1800-086 Conditie: Gebruikt
Vaas in zwaar kristal
Vaas in zwaar kristal, vintage , afm plm 30 cm
Kavelnr: 1800-098 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €15,00
Huidig bod: € 15,00
Stolp met beeld
Stolp met beeld , afm plm 40 cm
Kavelnr: 1800-100 Conditie: Gebruikt
Vaas, vintage, afm plm 27 cm
Kavelnr: 1800-102 Conditie: Gebruikt
Vazen, groene is Belgisch, o.a opaline , 2 stuks
Kavelnr: 1800-104 Conditie: Gebruikt
Vaas, gesigneerd, groot model , afm plm 33 cm
Kavelnr: 1800-105 Conditie: Gebruikt
Vaas, vintage , afm plm 28 cm
Kavelnr: 1800-106 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 5 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 5,30
Beeld
Beeld, geen brons , toch zwaar , afm plm 55 cm
Kavelnr: 1800-113 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €25,00
Huidig bod: € 25,00
Chinese vazen
Chinese vazen, koppel, uit rouwkoop, afm plm 45 cm
Kavelnr: 1800-132 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 16,00
Vaas, Belgische
Kavelnr: 1800-133 Conditie: Gebruikt
Bolle vaas
Bolle vaas , zwaar , zeer mooi uitgewerkt
Kavelnr: 1800-139 Conditie: Gebruikt
Alle kavels - Auto, Motor, Fiets - Boeken, Prenten Ed - Beelden En Vazen - Diverse Meubelen - Gereedschap En Bouwmaterialen - Huishouden - Juwelen - Kaders - Kasten - Kledij En Lichaamsverzorging - Multimedia En Kantoor - Keukengerei - Onderhoud - Siervoorwerpen - Sport En Spel - Stoffen En Linnen - Tafels En Stoelen - Verlichting