Home > Oude veilingen > START AAN 1 EURO: COLLECTIE DOODSPRENTJES, AZIATICA, OUDE WIJNEN, OUDE MUNTEN, WITGOED, DESIGN, BROCANTE EN CURIOSA UIT INBOEDELS. (SINT-GILLIS-WAAS) (3454) > Beelden
Alle kavels Beelden Aziatica Devotica Divers Boeken Fiets Gallerij Pilaar Brocante En Curiosa Doodsprentjes Klokken Keukenmateriaal Meubels Kristal Munten Design Schilderijen En Kaders Servies Stolpen Tapijten Veerlichting Villeroy & Boch Werkmateriaal Verlichting Witgoed Wijnen Vintage
Alle Kavels Beelden Aziatica Devotica Divers Boeken Fiets Gallerij Pilaar Brocante En Curiosa Doodsprentjes Klokken Keukenmateriaal Meubels Kristal Munten Design Schilderijen En Kaders Servies Stolpen Tapijten Veerlichting Villeroy & Boch Werkmateriaal Verlichting Witgoed Wijnen Vintage
Beeld man te paard
Beeld man te paard, 30x36x10cm, gesigneerd
Kavelnr: 3434-050 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 19 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 27,00
Porseleinen beeld
Porseleinen beeld, Spaans, h 24cm
Kavelnr: 3434-143 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 2,00
Lot beeldjes 7 stuks
Kavelnr: 3434-220 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 11 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 13,01
Messing beeldjes 4 stuks
Kavelnr: 3434-055 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 4 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 5,00
Kristallen Goebel dolfijn
Kristallen Goebel dolfijn 12cm
Kavelnr: 3434-054 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 7 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 8,00
Afrikaans beeld 38cm
Kavelnr: 3434-211 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 6 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 7,00
Afrikaanse aap
Afrikaanse aap 28cm
Kavelnr: 3434-215 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 4,00
Porseleinen beeld, Spaans, paarden, 28x28x14cm
Kavelnr: 3434-142 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 5 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 6,00
Bronzen beeld 40cm
Kavelnr: 3434-042 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 21 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 32,00
Beeldjes 2 stuks
Kavelnr: 3434-053 Conditie: Gebruikt
Alle kavels - Beelden - Aziatica - Devotica - Divers - Boeken - Fiets - Gallerij Pilaar - Brocante En Curiosa - Doodsprentjes - Klokken - Keukenmateriaal - Meubels - Kristal - Munten - Design - Schilderijen En Kaders - Servies - Stolpen - Tapijten - Veerlichting - Villeroy & Boch - Werkmateriaal - Verlichting - Witgoed - Wijnen - Vintage