Menu
Translate this site?
Home > Oude veilingen > ROYAL DUX, ANTIEKE ART-NOUVEAU KOEPEL UIT LOODGLAS, OUDE SCHILDERIJEN, COLLECTOR ITEMS, BROCANTE, CURIOSA EN ANTIEK. (SINT-GILLIS-WAAS) (3740) > Beelden
Alle kavels 19De Eeuwse Loodglas Koepel Beelden Antiek Boeken Brocante En Curiosa Collector Item Design Devotica Divers Dranken DVD Elektro Glaswerk Horloges Keukenmateriaal Klokken Muziek Schilderijen En Kaders Servies Spiegels Strips Taxidermie Vazen Verlichting Verzilverd Werkmateriaal Vintage
Alle Kavels 19De Eeuwse Loodglas Koepel Beelden Antiek Boeken Brocante En Curiosa Collector Item Design Devotica Divers Dranken DVD Elektro Glaswerk Horloges Keukenmateriaal Klokken Muziek Schilderijen En Kaders Servies Spiegels Strips Taxidermie Vazen Verlichting Verzilverd Werkmateriaal Vintage
Italiaans beeld
Italiaans beeld 20x25x15cm
Kavelnr: 3731-022 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 3,00
Locatie: Sint-Gillis-Waas
Bied mee
Lot beelden volgens foto
Kavelnr: 3731-025 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 5,00
Afrikaans houtsnijwerk
Afrikaans houtsnijwerk 50x32x8cm
Kavelnr: 3731-049 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €6,00
Huidig bod: € 6,00
Lot beelden 7 stuks
Kavelnr: 3731-070 Conditie: Gebruikt
Beelden 4 stuks
Kavelnr: 3731-072 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 2,00
Buste op marmeren sokkel
Buste op marmeren sokkel h46cm
Kavelnr: 3731-082 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €25,00
Huidig bod: € 25,00
Zwaar beeld vrouw
Zwaar beeld vrouw 65cm
Kavelnr: 3731-131 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €25,00
Huidig bod: € 27,00
Groot bronzen Boeddha hoofd
Groot bronzen Boeddha hoofd, 4 verschillende uitdrukkingen, hoogte 20,5cm, omtrek 50cm, diameter basis 8cm
Kavelnr: 3731-147 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €100,00
Huidig bod: € 100,00
Grote groep Royal Dux
Grote groep Royal Dux, perfecte staat, basis 23x41cm, hoogte 48,5cm
Kavelnr: 3731-148 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €200,00
Huidig bod: € 200,00
Afrikaans houtsnijwerk, ebbenhout, 34cm
Kavelnr: 3731-149 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 12,00
Art-deco beeldje
Art-deco beeldje, los op marmeren sokkel, gebruikssporen, 32x13x24cm
Kavelnr: 3731-158 Conditie: Gebruikt
Alle kavels - 19De Eeuwse Loodglas Koepel - Beelden - Antiek - Boeken - Brocante En Curiosa - Collector Item - Design - Devotica - Divers - Dranken - DVD - Elektro - Glaswerk - Horloges - Keukenmateriaal - Klokken - Muziek - Schilderijen En Kaders - Servies - Spiegels - Strips - Taxidermie - Vazen - Verlichting - Verzilverd - Werkmateriaal - Vintage