Home > Oude veilingen > ORDERVERZAMELTRUCK, PATERNOSTERKASTEN KARDEX EN ROTOMAT, SHUTTLE’S MET LADEN KARDEX, FOLIE WIKKELAAR MATCO EN VATENLIFTERS (EVERE) (4299) > Alle kavels
Alle kavels Beelden Diversen Juwelen Doos Kader Kuifje Meubelen Schaal Schilderij Tapijt Vazen Vintage
Alle Kavels Beelden Diversen Juwelen Doos Kader Kuifje Meubelen Schaal Schilderij Tapijt Vazen Vintage
beelden
heilig beeld H75
Kavelnr: 591-046 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €20,00
Huidig bod: € 20,00
heilig beeld H85 met beschadigingen
Kavelnr: 591-054 Conditie: Gebruikt
porcelaine beeldje
Kavelnr: 591-063 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 10,00
beeld vrouw met hond H38
Kavelnr: 591-064 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 12,00
porselein beeld man/vrouw
Kavelnr: 591-065 Conditie: Gebruikt
porselein tafellamp (kap bevuild)
Kavelnr: 591-066 Conditie: Gebruikt
porselein beeld vrouw
Kavelnr: 591-067 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 14,00
2 posturen
Kavelnr: 591-074 Conditie: Gebruikt
set van 3 posturen
Kavelnr: 591-075 Conditie: Gebruikt
vintage vrouw buste op sokkel H130
Kavelnr: 591-080 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €100,00
Huidig bod: € 100,00
wit kruisbeeld 55x35
Kavelnr: 591-081 Conditie: Gebruikt
bronzen beeld spelend kind gesigneerd
Kavelnr: 591-124 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €150,00
Huidig bod: € 150,00
marmer beeld van vrouwen hoofd
Kavelnr: 591-125 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €75,00
Huidig bod: € 75,00
oud beeld kind met vogel in pot
Kavelnr: 591-129 Conditie: Gebruikt
klein metalen beeld
Kavelnr: 591-135 Conditie: Gebruikt
mamer kunstbeeldje genummerd
Kavelnr: 591-140 Conditie: Gebruikt
brons beeldje op sokkel H50
Kavelnr: 591-150 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €50,00
Huidig bod: € 55,00
plaaster heilige beeld op sokkel H.65
Kavelnr: 591-192 Conditie: Gebruikt
antiek houten kruisbeeld
Kavelnr: 591-199 Conditie: Gebruikt
postuur oud koppel op bank
Kavelnr: 591-202 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 1,00
Alle kavels - Beelden - Diversen - Juwelen Doos - Kader - Kuifje - Meubelen - Schaal - Schilderij - Tapijt - Vazen - Vintage