plaasteren heiligenbeeld hoogte 70cm, gedateerd 1923, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1100-004

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €75,00

Huidig bod: € 75,00

Locatie: Aartselaar

jozef met kind in plaaster, onder glazen stolp h50 diameter 18 , marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1100-010

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €18,00

Huidig bod: € 18,00

Locatie: Aartselaar

terracota beeld 3 dames H60, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1100-015

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €9,00

Huidig bod: € 9,00

Locatie: Aartselaar

set van 8 paarden in steengoed, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1100-060

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 3,00

Locatie: Aartselaar

houten beeld boer met pijp h32 get CW 1994, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1100-072

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

Locatie: Aartselaar

3 hardhouten beelden afrikaans werk, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1100-165

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €2,00

Huidig bod: € 5,00

Locatie: Aartselaar

2 ivoren beelden afrikaans werk, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1100-166

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €9,00

Huidig bod: € 45,00

Locatie: Aartselaar

diverse ivoren voorwerpen, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1100-169

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €4,00

Huidig bod: € 22,00

Locatie: Aartselaar

13 soldaten tijdperk napolion in steengoed onderaan gemerkt, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1100-170

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 28
Startbod: €9,00

Huidig bod: € 110,00

Locatie: Aartselaar