Home > Oude veilingen > COLLECTIE KUNSTBOEKEN, DESIGN (ARTIFORT, LIGNE ROSET, HANS WEGNER), BROCANTE, CURIOSA, SCHILDERIJEN ENZ. (SINT-GILLIS-WAAS) (3411) > Brocante En Curiosa
Alle kavels Beelden Design Devotica Boeken Brocante En Curiosa DVD Divers Elektro Fiets Gallerij Pilaar Hifi Keukenmateriaal Horloge Munten En Biljetten Klokken Rekken Servies Tapijten Muziek Werkmateriaal Vintage Telefonie Verlichting Schilderijen En Kaders
Alle Kavels Beelden Design Devotica Boeken Brocante En Curiosa DVD Divers Elektro Fiets Gallerij Pilaar Hifi Keukenmateriaal Horloge Munten En Biljetten Klokken Rekken Servies Tapijten Muziek Werkmateriaal Vintage Telefonie Verlichting Schilderijen En Kaders
Lot brocante 4 stuks
Kavelnr: 3388-070 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 5,00
Oude naaikist
Oude naaikist 20x28x10cm
Kavelnr: 3388-071 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 7,00
Italiaans bloemstuk porselein
Italiaans bloemstuk porselein, gebruikssporen, h 30cm
Kavelnr: 3388-076 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 3,00
Italiaans bloemstuk porselein, gebruikssporen, 15x16x20ccm
Kavelnr: 3388-077 Conditie: Gebruikt
Zeepbakjes van oude lampetstellen
Zeepbakjes van oude lampetstellen 6 stuks
Kavelnr: 3388-080 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 4,00
Kavelnr: 3388-081 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 3388-082 Conditie: Gebruikt
Kerstmateriaal
Kavelnr: 3388-083 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 11 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 16,00
Kavelnr: 3388-087 Conditie: Gebruikt
Lot brocante 7 stuks
Kavelnr: 3388-097 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €2,00
Koperen ketel
Koperen ketel 22x27cm
Kavelnr: 3388-102 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Chinese vaas
Chinese vaas 25cm
Kavelnr: 3388-104 Conditie: Gebruikt
Lampenvoet glaspasta
Lampenvoet glaspasta 37cm
Kavelnr: 3388-106 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 6,00
Geslepen vaasje
Geslepen vaasje 17cm
Kavelnr: 3388-108 Conditie: Gebruikt
Vaas Duits
Vaas Duits 27,5cm
Kavelnr: 3388-114 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 4 Startbod: €3,00
Lot brocante
Lot brocante 5 stuks
Kavelnr: 3388-117 Conditie: Gebruikt
MJ Hummel
MJ Hummel, lot van 10 stuks
Kavelnr: 3388-118 Conditie: Gebruikt
Onderleggers
Onderleggers 7 stuks
Kavelnr: 3388-120 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 2,00
Vaas glas
Vaas glas 26cm
Kavelnr: 3388-129 Conditie: Gebruikt
Spiegel 25x31cm
Kavelnr: 3388-131 Conditie: Gebruikt
Presentatiespiegels
Presentatiespiegels 4 stuks
Kavelnr: 3388-139 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €2,00
Oude bel
Kavelnr: 3388-155 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €3,00
Schaal Limoges
Kavelnr: 3388-158 Conditie: Gebruikt
Lot varia 5 stuks
Kavelnr: 3388-168 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €1,00
Koperen vuilblik
Kavelnr: 3388-174 Conditie: Gebruikt
Antieke koffer
Antieke koffer, op te boenen, h 67, b 63cm, l 126cm
Kavelnr: 3388-229 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €70,00
Huidig bod: € 70,00
Houten koffer
Houten koffer, mist sluiting, 48x48x85cm
Kavelnr: 3388-230 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 14,00
Oude lessenaar
Oude lessenaar 52x52x74cm
Kavelnr: 3388-231 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €20,00
Huidig bod: € 22,00
Gewicht 5kg
Kavelnr: 3388-233 Conditie: Gebruikt
Oud kinderstoeltje
Kavelnr: 3388-237 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 1,00
Antiek emaille bord
Antiek emaille bord 35x50cm
Kavelnr: 3388-241 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €30,00
Huidig bod: € 34,00
Aziatische hoed
Kavelnr: 3388-245 Conditie: Gebruikt
Sierbord Rosenthall
Sierbord Rosenthall 16cm
Kavelnr: 3388-141 Conditie: Gebruikt
Kader tinnen uil
Kader tinnen uil 16x21cm
Kavelnr: 3388-163 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €2,00
Oude wandelstok
Kavelnr: 3388-170 Conditie: Gebruikt
Antieke keramieken schaal
Antieke keramieken schaal, gerestaureerd
Kavelnr: 3388-149 Conditie: Gebruikt
Alle kavels - Beelden - Design - Devotica - Boeken - Brocante En Curiosa - DVD - Divers - Elektro - Fiets - Gallerij Pilaar - Hifi - Keukenmateriaal - Horloge - Munten En Biljetten - Klokken - Rekken - Servies - Tapijten - Muziek - Werkmateriaal - Vintage - Telefonie - Verlichting - Schilderijen En Kaders