Menu
Translate this site?
Home > Oude veilingen > START AAN 1 EURO: COLLECTIE DOODSPRENTJES, AZIATICA, OUDE WIJNEN, OUDE MUNTEN, WITGOED, DESIGN, BROCANTE EN CURIOSA UIT INBOEDELS. (SINT-GILLIS-WAAS) (3454) > Brocante En Curiosa
Alle kavels Beelden Aziatica Devotica Divers Boeken Fiets Gallerij Pilaar Brocante En Curiosa Doodsprentjes Klokken Keukenmateriaal Meubels Kristal Munten Design Schilderijen En Kaders Servies Stolpen Tapijten Veerlichting Villeroy & Boch Werkmateriaal Verlichting Witgoed Wijnen Vintage
Alle Kavels Beelden Aziatica Devotica Divers Boeken Fiets Gallerij Pilaar Brocante En Curiosa Doodsprentjes Klokken Keukenmateriaal Meubels Kristal Munten Design Schilderijen En Kaders Servies Stolpen Tapijten Veerlichting Villeroy & Boch Werkmateriaal Verlichting Witgoed Wijnen Vintage
Koppel kandelaars
Koppel kandelaars 19cm
Kavelnr: 3434-035 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 2,00
Locatie: Sint-Gillis-Waas
Bied mee
Koppel kandelaars 18cm
Kavelnr: 3434-036 Conditie: Gebruikt
Sierborden 5 stuks
Kavelnr: 3434-038 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 10 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 12,00
Inktpot Limoges
Inktpot Limoges, beschadigd
Kavelnr: 3434-039 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 4,00
Tafelbel Limoges
Kavelnr: 3434-044 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 6 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 6,00
Lot gemengd 5 stuks
Kavelnr: 3434-045 Conditie: Gebruikt
Koppel kandelaars 29cm
Kavelnr: 3434-046 Conditie: Gebruikt
Huidig bod: € 7,00
Lot gemengd 4 stuks
Kavelnr: 3434-051 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 3434-102 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 1,00
Koppel houten kandelaars
Koppel houten kandelaars 39cm
Kavelnr: 3434-103 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 4 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 5,00
Emaille zeef en maatbeker
Kavelnr: 3434-105 Conditie: Gebruikt
Metalen kandelaar voor theelichtjes
Kavelnr: 3434-106 Conditie: Gebruikt
Grote glazen coupe
Grote glazen coupe, hoogte 41cm diam 25cm
Kavelnr: 3434-107 Conditie: Gebruikt
Karaffen 3 stuks
Kavelnr: 3434-109 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 3434-110 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 7 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 8,00
Antieke porseleinen dienschaal
Antieke porseleinen dienschaal 23,5x35,5cm
Kavelnr: 3434-120 Conditie: Gebruikt
Sierborden 9 stuks
Kavelnr: 3434-129 Conditie: Gebruikt
Koperwerk 5 stuks
Kavelnr: 3434-136 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 5 Startbod: €1,00
Italiaans bloemstuk porselein
Italiaans bloemstuk porselein, gebruikssporen, h 30cm
Kavelnr: 3434-144 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 3,00
Italiaans bloemstuk porselein, gebruikssporen, 15x16x20ccm
Kavelnr: 3434-145 Conditie: Gebruikt
Koperen ketel
Koperen ketel 22x27cm
Kavelnr: 3434-146 Conditie: Gebruikt
Schaal Limoges
Kavelnr: 3434-154 Conditie: Gebruikt
Porseleinen steelschaal
Porseleinen steelschaal 10x11x20cm
Kavelnr: 3434-156 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 11 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 14,00
Houten pedestal
Kavelnr: 3434-172 Conditie: Gebruikt
Oud kinderstoeltje
Kavelnr: 3434-195 Conditie: Gebruikt
Antieke koffer
Antieke koffer, op te boenen, h 67, b 63cm, l 126cm
Kavelnr: 3434-197 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 9 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 10,00
Oude wandelstokken
Oude wandelstokken 5 stuks
Kavelnr: 3434-202 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 3434-213 Conditie: Gebruikt
Voetbankje
Kavelnr: 3434-047 Conditie: Gebruikt
Antieke koperen bloempot
Antieke koperen bloempot Ø31cm h30cm
Kavelnr: 3434-157 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 12 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 16,00
Vergulde spiegel
Vergulde spiegel 41x63cm
Kavelnr: 3434-160 Conditie: Gebruikt
Sigaren/sigarettenkistje in boekvorm
Sigaren/sigarettenkistje in boekvorm 21x16x6cm
Kavelnr: 3434-119 Conditie: Gebruikt
Antieke koperen dekselkruik
Antieke koperen dekselkruik 33cm
Kavelnr: 3434-158 Conditie: Gebruikt
Sierschaal met bordjes
Kavelnr: 3434-101 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 3434-108 Conditie: Gebruikt
Beelden eenden
Beelden eenden 5 stuks
Kavelnr: 3434-043 Conditie: Gebruikt
Alle kavels - Beelden - Aziatica - Devotica - Divers - Boeken - Fiets - Gallerij Pilaar - Brocante En Curiosa - Doodsprentjes - Klokken - Keukenmateriaal - Meubels - Kristal - Munten - Design - Schilderijen En Kaders - Servies - Stolpen - Tapijten - Veerlichting - Villeroy & Boch - Werkmateriaal - Verlichting - Witgoed - Wijnen - Vintage