Menu
Translate this site?
Home > Oude veilingen > ROYAL DUX, ANTIEKE ART-NOUVEAU KOEPEL UIT LOODGLAS, OUDE SCHILDERIJEN, COLLECTOR ITEMS, BROCANTE, CURIOSA EN ANTIEK. (SINT-GILLIS-WAAS) (3740) > Brocante En Curiosa
Alle kavels 19De Eeuwse Loodglas Koepel Beelden Antiek Boeken Brocante En Curiosa Collector Item Design Devotica Divers Dranken DVD Elektro Glaswerk Horloges Keukenmateriaal Klokken Muziek Schilderijen En Kaders Servies Spiegels Strips Taxidermie Vazen Verlichting Verzilverd Werkmateriaal Vintage
Alle Kavels 19De Eeuwse Loodglas Koepel Beelden Antiek Boeken Brocante En Curiosa Collector Item Design Devotica Divers Dranken DVD Elektro Glaswerk Horloges Keukenmateriaal Klokken Muziek Schilderijen En Kaders Servies Spiegels Strips Taxidermie Vazen Verlichting Verzilverd Werkmateriaal Vintage
Rieten mand
Rieten mand met smeedijzer 27x43x45cm
Kavelnr: 3731-001 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 4,00
Locatie: Sint-Gillis-Waas
Bied mee
Kandelaar smeedijzer
Kandelaar smeedijzer 34cm
Kavelnr: 3731-002 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 3,00
Koperwerk 3 stuks
Kavelnr: 3731-008 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €2,00
Tafelonderleggers
Tafelonderleggers 3 stuks
Kavelnr: 3731-011 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 1,00
Vintage asbak
Vintage asbak, vrouw in bad met bewegende benen
Kavelnr: 3731-019 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 4 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 7,00
Tafelonderleggers groot lot
Kavelnr: 3731-023 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 5,00
Lot kurkentrekkers en 1 flesstop
Kavelnr: 3731-027 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 6,00
Lot brocante
Kavelnr: 3731-034 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 11 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 16,00
Sierborden 3 stuks
Kavelnr: 3731-041 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 2,00
Oude biljartballen
Kavelnr: 3731-050 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 8,00
Keramiek 4 stuks
Kavelnr: 3731-053 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €1,00
Antieke tassen
Kavelnr: 3731-054 Conditie: Gebruikt
Art-deco schaal met smeedijzeren bloemen
Kavelnr: 3731-058 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €25,00
Huidig bod: € 25,00
Lot van 4 stuks keramiek
Lot van 4 stuks keramiek, gebruikssporen
Kavelnr: 3731-059 Conditie: Gebruikt
Oude taartenstaander glas
Kavelnr: 3731-060 Conditie: Gebruikt
Oud stolpje met beeld
Oud stolpje met beeld 19x11x18cm
Kavelnr: 3731-064 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €5,00
Oude geëtste glazen
Oude geëtste glazen 11stuks
Kavelnr: 3731-065 Conditie: Gebruikt
Glaasjes olielampen
Glaasjes olielampen 7stuks
Kavelnr: 3731-066 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €2,00
Blauw steengoed
Blauw steengoed 3stuks
Kavelnr: 3731-067 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €1,00
Houtsnijwerk
Houtsnijwerk 2stuks
Kavelnr: 3731-069 Conditie: Gebruikt
Houten kistjes
Kavelnr: 3731-074 Conditie: Gebruikt
Lot gemengd 8 stuks
Kavelnr: 3731-080 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €3,00
Zwaar marmeren klok
Zwaar marmeren klok 36x18x46cm
Kavelnr: 3731-090 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €40,00
Huidig bod: € 40,00
Lot gemengd 7 stuks
Kavelnr: 3731-093 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €4,00
Lot gemengd volgens foto
Kavelnr: 3731-095 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 4 Startbod: €2,00
Lot brocante 7 stuks
Kavelnr: 3731-096 Conditie: Gebruikt
Spiegel 2stuks
Kavelnr: 3731-099 Conditie: Gebruikt
Draaiplateau's
Kavelnr: 3731-101 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 3731-103 Conditie: Gebruikt
Lot gemengd 10stuks
Kavelnr: 3731-105 Conditie: Gebruikt
Lot 3 stuks
Kavelnr: 3731-106 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 5 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 17,00
Kanon op kar
Kavelnr: 3731-110 Conditie: Gebruikt
Eiken kapstok
Kavelnr: 3731-121 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €6,00
Stolp met Maria
Stolp met Maria h38cm
Kavelnr: 3731-124 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 10,00
Stoffen lampenkapjes
Kavelnr: 3731-125 Conditie: Gebruikt
Lot brocante 8 stuks
Kavelnr: 3731-127 Conditie: Gebruikt
Alle kavels - 19De Eeuwse Loodglas Koepel - Beelden - Antiek - Boeken - Brocante En Curiosa - Collector Item - Design - Devotica - Divers - Dranken - DVD - Elektro - Glaswerk - Horloges - Keukenmateriaal - Klokken - Muziek - Schilderijen En Kaders - Servies - Spiegels - Strips - Taxidermie - Vazen - Verlichting - Verzilverd - Werkmateriaal - Vintage