Menu
Translate this site?
Home > Oude veilingen > GRATIS VERZENDVEILING: AUDIO, LICHT EN GELUID (1083) > Carnavalswagen Geluid Sets
Alle kavels Actieve Speakers Actieve Subwoofers Bellenblaas Machines Blacklights Boxen Sets Cafe/Zaal Sets Carnavalswagen Geluid Sets CD Spelers Confetti Machine's Confettishooters Disco Verlichting DJ Sets DMX Controllers Draadloze Microfoons Dubbele Cd Mixers Geluid Sets Geluid Systemen Hoofdtelefoons Kachels Karaoke Sets Lasers Led Belichters Led Lichteffecten Led Movingheads Led Spots Lichteffecten Lichtkranten Megafoons Mengpanelen Microfoons Mixers Mobie Geluid Systemen Mobiele Speakers Movingheads PA Speakers Rookmachines Showflames Sneeuwmachines Sound Systemen Special Effects Statieven Stroboscopen Subwoofers Truss Systemen TV's Versterkers
Alle Kavels Actieve Speakers Actieve Subwoofers Bellenblaas Machines Blacklights Boxen Sets Cafe/Zaal Sets Carnavalswagen Geluid Sets CD Spelers Confetti Machine's Confettishooters Disco Verlichting DJ Sets DMX Controllers Draadloze Microfoons Dubbele Cd Mixers Geluid Sets Geluid Systemen Hoofdtelefoons Kachels Karaoke Sets Lasers Led Belichters Led Lichteffecten Led Movingheads Led Spots Lichteffecten Lichtkranten Megafoons Mengpanelen Microfoons Mixers Mobie Geluid Systemen Mobiele Speakers Movingheads PA Speakers Rookmachines Showflames Sneeuwmachines Sound Systemen Special Effects Statieven Stroboscopen Subwoofers Truss Systemen TV's Versterkers
Carnavalswagen geluid set 4000W
1x carnavalswagen geluid set 4000W, 4x 15 inch pa boxen van 1000W, pro versterker Dap, mengpaneel met ingebouwde usb speler en kabels
Kavelnr: 906-013 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €475,00
Huidig bod: € 475,00
Locatie:
Bied mee
1x carnavalswagen geluid set 4800W, 4x dubbele bas 12 inch pa boxen van 1200W, pro versterker Dap, mengpaneel met ingebouwde usb speler en kabels
Kavelnr: 906-033 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €575,00
Huidig bod: € 575,00
Carnavalswagen geluid set 4x 1500W
1x carnavalswagen geluid set 4x 1500W, 4x dubbele bas 15 inch pa boxen van 1000W, pro versterker Dap, mengpaneel met ingebouwde usb speler en kabels
Kavelnr: 906-118 Conditie: Gebruikt
Carnavalswagen geluid set 6x 1500W
1x carnavalswagen geluid set 6x 1500W, 6x dubbele 15 inch woofer pa boxen met afmetingen van: 118 x 48 x 44 cm, 3x versterker Dap, mengpaneel met usb ...
Kavelnr: 906-156 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €1300,00
Huidig bod: € 1300,00
Alle kavels - Actieve Speakers - Actieve Subwoofers - Bellenblaas Machines - Blacklights - Boxen Sets - Cafe/Zaal Sets - Carnavalswagen Geluid Sets - CD Spelers - Confetti Machine's - Confettishooters - Disco Verlichting - DJ Sets - DMX Controllers - Draadloze Microfoons - Dubbele Cd Mixers - Geluid Sets - Geluid Systemen - Hoofdtelefoons - Kachels - Karaoke Sets - Lasers - Led Belichters - Led Lichteffecten - Led Movingheads - Led Spots - Lichteffecten - Lichtkranten - Megafoons - Mengpanelen - Microfoons - Mixers - Mobie Geluid Systemen - Mobiele Speakers - Movingheads - PA Speakers - Rookmachines - Showflames - Sneeuwmachines - Sound Systemen - Special Effects - Statieven - Stroboscopen - Subwoofers - Truss Systemen - TV's - Versterkers