Alle kavels
Collectie
Strips
Strips Kuifje
Kaders/Schilderijenen

Volledige “Christoffel Columbus”-serie van 16 postzegels, geen gom!.

Kavelnr: 1520-087

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €650,00

Huidig bod: € 650,00

Locatie: Erpoe-Mere

Een grote partij Luxe postzegels uit diverse landen

Kavelnr: 1520-088

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €299,00

Huidig bod: € 299,00

Locatie: Erpoe-Mere

Een grote partij van bankbiljetten Mark (Duitsland)

Kavelnr: 1520-089

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €159,00

Huidig bod: € 159,00

Locatie: Erpoe-Mere

Een prtij van bankbiljetten uit diverse landen

Kavelnr: 1520-090

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €109,00

Huidig bod: € 109,00

Locatie: Erpoe-Mere

Volledige “De oorlog om alle oorlogen te beëindigen”-serie van 8 munten: Goud, verzilverd en verguld munten met certificaat van de echtheid !.

Kavelnr: 1520-091

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €999,00

Huidig bod: € 999,00

Locatie: Erpoe-Mere

Grote partij(25 Kg!) mineralen en stenen van diverse landen

Kavelnr: 1520-092

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €199,00

Huidig bod: € 199,00

Locatie: Erpoe-Mere

2 barokke engelen van gebeeldhouwd en deels gepolychromeerd hout. barokke engelen van gebeeldhouwd en deels gepolychromeerd hout.VII eeuw

Kavelnr: 1520-093

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1199,00

Huidig bod: € 1199,00

Locatie: Erpoe-Mere

"Lopende panther" bronzen beeld van de Italiaanse beeldhouwer Rembandt Bugatti(1884-1916) gesegneerd en met certificaat.

Kavelnr: 1520-094

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €2999,00

Huidig bod: € 3099,00

Locatie: Erpoe-Mere

Antieke tennisracket + tennisbaal(1931) in origineel tenniszak

Kavelnr: 1520-095

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €55,00

Huidig bod: € 55,00

Locatie: Erpoe-Mere

Alle kavels - Collectie - Decoratie - Strips - Strips Kuifje - Kaders/Schilderijenen