Home > Oude veilingen > LIQUIDATIE DIV. (ELEKTR.) FIETSEN (DENDERLEEUW) (2902) > Alle kavels
Alle kavels Aanhanger As Banden Betoncoating Boormachine Compressor Diverse Fiets Golftas Grasmachine Horeca Kachel Kantoor Koffers Koffiemachine Koken Magazijnkar Palletlifter Radio Olie Slang Speelgoed Stroomkast Stroomgroep Tank Tuinfolie Verlijmmachine Waterpas Zitmaaier Veegmachine
Alle Kavels Aanhanger As Banden Betoncoating Boormachine Compressor Diverse Fiets Golftas Grasmachine Horeca Kachel Kantoor Koffers Koffiemachine Koken Magazijnkar Palletlifter Radio Olie Slang Speelgoed Stroomkast Stroomgroep Tank Tuinfolie Verlijmmachine Waterpas Zitmaaier Veegmachine
Compressor
Kleine compressor
Kavelnr: 419-32 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 12,00
Locatie: Rijkevorsel
Alle kavels - Aanhanger - As - Banden - Betoncoating - Boormachine - Compressor - Diverse - Fiets - Golftas - Grasmachine - Horeca - Kachel - Kantoor - Koffers - Koffiemachine - Koken - Magazijnkar - Palletlifter - Radio - Olie - Slang - Speelgoed - Stroomkast - Stroomgroep - Tank - Tuinfolie - Verlijmmachine - Waterpas - Zitmaaier - Veegmachine