Home > Oude veilingen > LICHTEFFECTEN, SOUND SYSTEMEN, MICROFOONS, ROOKMACHINES, FLIGHTCASES ENZ. (GRATIS VERZENDING) (975) > Confetti Shooters
Alle kavels Actieve Speakers Bellenblaas Machine's Blacklight CD Spelers Confetti Shooters Discoverlichting DJ Media/Usb Spelers DJ Sets Flightcases Draadloze Microfoons Geluid Sets Lasers Led Lichteffecten Led Show Flames Led Spot Sets Megafoons Microfoons Mobiele Geluid Sets Mobiele Geluid Systemen PA Boxen Rookmachines Serverkasten Sneeuwmachines Sound Systemen Stroboscopen Truss Bruggen Versterkers
Alle Kavels Actieve Speakers Bellenblaas Machine's Blacklight CD Spelers Confetti Shooters Discoverlichting DJ Media/Usb Spelers DJ Sets Flightcases Draadloze Microfoons Geluid Sets Lasers Led Lichteffecten Led Show Flames Led Spot Sets Megafoons Microfoons Mobiele Geluid Sets Mobiele Geluid Systemen PA Boxen Rookmachines Serverkasten Sneeuwmachines Sound Systemen Stroboscopen Truss Bruggen Versterkers
Confetti 3 way gun
1x confetti 3 way gun, schiet al de merken confetti vullingen af, oplaadbare ingebouwde accu, per kanaal selecteerbaar.
Kavelnr: 771-080 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €185,00
Huidig bod: € 185,00
4 way confetti shooter
Kavelnr: 771-081 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €195,00
Huidig bod: € 195,00
Alle kavels - Actieve Speakers - Bellenblaas Machine's - Blacklight - CD Spelers - Confetti Shooters - Discoverlichting - DJ Media/Usb Spelers - DJ Sets - Flightcases - Draadloze Microfoons - Geluid Sets - Lasers - Led Lichteffecten - Led Show Flames - Led Spot Sets - Megafoons - Microfoons - Mobiele Geluid Sets - Mobiele Geluid Systemen - PA Boxen - Rookmachines - Serverkasten - Sneeuwmachines - Sound Systemen - Stroboscopen - Truss Bruggen - Versterkers