Menu
Translate this site?
Home > Oude veilingen > GRATIS VERZENDVEILING: AUDIO, LICHT EN GELUID (1083) > Confettishooters
Alle kavels Actieve Speakers Actieve Subwoofers Bellenblaas Machines Blacklights Boxen Sets Cafe/Zaal Sets Carnavalswagen Geluid Sets CD Spelers Confetti Machine's Confettishooters Disco Verlichting DJ Sets DMX Controllers Draadloze Microfoons Dubbele Cd Mixers Geluid Sets Geluid Systemen Hoofdtelefoons Kachels Karaoke Sets Lasers Led Belichters Led Lichteffecten Led Movingheads Led Spots Lichteffecten Lichtkranten Megafoons Mengpanelen Microfoons Mixers Mobie Geluid Systemen Mobiele Speakers Movingheads PA Speakers Rookmachines Showflames Sneeuwmachines Sound Systemen Special Effects Statieven Stroboscopen Subwoofers Truss Systemen TV's Versterkers
Alle Kavels Actieve Speakers Actieve Subwoofers Bellenblaas Machines Blacklights Boxen Sets Cafe/Zaal Sets Carnavalswagen Geluid Sets CD Spelers Confetti Machine's Confettishooters Disco Verlichting DJ Sets DMX Controllers Draadloze Microfoons Dubbele Cd Mixers Geluid Sets Geluid Systemen Hoofdtelefoons Kachels Karaoke Sets Lasers Led Belichters Led Lichteffecten Led Movingheads Led Spots Lichteffecten Lichtkranten Megafoons Mengpanelen Microfoons Mixers Mobie Geluid Systemen Mobiele Speakers Movingheads PA Speakers Rookmachines Showflames Sneeuwmachines Sound Systemen Special Effects Statieven Stroboscopen Subwoofers Truss Systemen TV's Versterkers
Air confetti shooter
1x air confetti shooter, vullen met luchtcompressor en draadloos confetti afschieten , Conditie: Demomodel
Kavelnr: 906-023 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €175,00
Huidig bod: € 175,00
Locatie:
Bied mee
Confetti shooter
1x confetti shooter, via dmx per kanaal af te schieten, via de draadloze remote per 2 kanals af te schieten, werkt met al de verkrijgbare confettivull...
Kavelnr: 906-095 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €195,00
Huidig bod: € 195,00
Confetti 3 way gun
1x confetti 3 way gun, schiet al de merken confetti vullingen af, oplaadbare ingebouwde accu, per kanaal selecteerbaar , Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 906-230 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €185,00
Huidig bod: € 185,00
4 way confetti shooter
1x 4 way confetti shooter, via dmx per kanaal af te schieten, via de draadloze remote per 2 kanals af te schieten, werkt met al de verkrijgbare confet...
Kavelnr: 906-231 Conditie: Gebruikt
Alle kavels - Actieve Speakers - Actieve Subwoofers - Bellenblaas Machines - Blacklights - Boxen Sets - Cafe/Zaal Sets - Carnavalswagen Geluid Sets - CD Spelers - Confetti Machine's - Confettishooters - Disco Verlichting - DJ Sets - DMX Controllers - Draadloze Microfoons - Dubbele Cd Mixers - Geluid Sets - Geluid Systemen - Hoofdtelefoons - Kachels - Karaoke Sets - Lasers - Led Belichters - Led Lichteffecten - Led Movingheads - Led Spots - Lichteffecten - Lichtkranten - Megafoons - Mengpanelen - Microfoons - Mixers - Mobie Geluid Systemen - Mobiele Speakers - Movingheads - PA Speakers - Rookmachines - Showflames - Sneeuwmachines - Sound Systemen - Special Effects - Statieven - Stroboscopen - Subwoofers - Truss Systemen - TV's - Versterkers