Menu
Translate this site?
Home > Oude veilingen > GRATIS VERZENDVEILING: AUDIO, LICHT EN GELUID (1083) > DJ Sets
Alle kavels Actieve Speakers Actieve Subwoofers Bellenblaas Machines Blacklights Boxen Sets Cafe/Zaal Sets Carnavalswagen Geluid Sets CD Spelers Confetti Machine's Confettishooters Disco Verlichting DJ Sets DMX Controllers Draadloze Microfoons Dubbele Cd Mixers Geluid Sets Geluid Systemen Hoofdtelefoons Kachels Karaoke Sets Lasers Led Belichters Led Lichteffecten Led Movingheads Led Spots Lichteffecten Lichtkranten Megafoons Mengpanelen Microfoons Mixers Mobie Geluid Systemen Mobiele Speakers Movingheads PA Speakers Rookmachines Showflames Sneeuwmachines Sound Systemen Special Effects Statieven Stroboscopen Subwoofers Truss Systemen TV's Versterkers
Alle Kavels Actieve Speakers Actieve Subwoofers Bellenblaas Machines Blacklights Boxen Sets Cafe/Zaal Sets Carnavalswagen Geluid Sets CD Spelers Confetti Machine's Confettishooters Disco Verlichting DJ Sets DMX Controllers Draadloze Microfoons Dubbele Cd Mixers Geluid Sets Geluid Systemen Hoofdtelefoons Kachels Karaoke Sets Lasers Led Belichters Led Lichteffecten Led Movingheads Led Spots Lichteffecten Lichtkranten Megafoons Mengpanelen Microfoons Mixers Mobie Geluid Systemen Mobiele Speakers Movingheads PA Speakers Rookmachines Showflames Sneeuwmachines Sound Systemen Special Effects Statieven Stroboscopen Subwoofers Truss Systemen TV's Versterkers
DJ geluid set 800W
1x dj geluid set 800W, 2x boxen 400W, versterker van 300W, mengpaneel met usb speler en bluetooth en kabels , Conditie: Demomodel
Kavelnr: 906-064 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €250,00
Huidig bod: € 250,00
Locatie:
Bied mee
DJ sound systeem
1x dj sound systeem, ingebouwde usb en bluetooth speler, fm radio, blauwe led verlichting , Conditie: Demomodel
Kavelnr: 906-120 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €55,00
Huidig bod: € 55,00
DJ set in flightcase
1x dj set in flightcase, complete set met in de flightcase een dubbele mp3/cd, usb,sd speler, mengpaneel, versterker 300W en kabels, dan 2x pa boxen 6...
Kavelnr: 906-125 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €575,00
Huidig bod: € 575,00
DJ set 2x 600W
1x DJ set 2x 600W, deze set bestaat uit een versterker van 300W, mengpaneel met ingebouwde usb en bluetooth speler, kabels en 2x 600W pa boxen , Condi...
Kavelnr: 906-130 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €275,00
Huidig bod: € 275,00
DJ set 400W
1x dj set 400W, 2x 200W boxen, versterker en mengpaneel , Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 906-170 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €95,00
Huidig bod: € 95,00
DJ controller
1x dj controller, dubbele usb speler , Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 906-184 Conditie: Gebruikt
DJ geluid set 2000W
1x dj geluid set 2000W, 2x 1000W pa boxen met 15 inch woofer en hogetonen driver, afmetingen: 68 x 33 x 45 cm, versterker van 480W, mengpaneel met ing...
Kavelnr: 906-199 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €375,00
Huidig bod: € 375,00
DJ set 600W
1x dj set 600W, 2 boxen van elk 300W, versterker van 300W, mengpaneel met usb en bluetooth speler, kabels , Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 906-258 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €175,00
Huidig bod: € 175,00
1x dj geluid set 800W, 2x boxen met afmetingen: 63x34x34 cm, v.v. 12 inch woofer en hogetonen driver, versterker van 300W, mengpaneel met ingebouwde u...
Kavelnr: 906-268 Conditie: Gebruikt
Alle kavels - Actieve Speakers - Actieve Subwoofers - Bellenblaas Machines - Blacklights - Boxen Sets - Cafe/Zaal Sets - Carnavalswagen Geluid Sets - CD Spelers - Confetti Machine's - Confettishooters - Disco Verlichting - DJ Sets - DMX Controllers - Draadloze Microfoons - Dubbele Cd Mixers - Geluid Sets - Geluid Systemen - Hoofdtelefoons - Kachels - Karaoke Sets - Lasers - Led Belichters - Led Lichteffecten - Led Movingheads - Led Spots - Lichteffecten - Lichtkranten - Megafoons - Mengpanelen - Microfoons - Mixers - Mobie Geluid Systemen - Mobiele Speakers - Movingheads - PA Speakers - Rookmachines - Showflames - Sneeuwmachines - Sound Systemen - Special Effects - Statieven - Stroboscopen - Subwoofers - Truss Systemen - TV's - Versterkers