Home > Oude veilingen > LIQUIDATIE DIV. (ELEKTR.) FIETSEN (DENDERLEEUW) (2902) > Damesfietsen
Alle kavels Damesfietsen Herenfietsen Elektr. Fietsen Jongensfietsen 24" Jongensfietsen 26" Meisjesfietsen 24" Meisjesfietsen 26"
Alle Kavels Damesfietsen Herenfietsen Elektr. Fietsen Jongensfietsen 24" Jongensfietsen 26" Meisjesfietsen 24" Meisjesfietsen 26"
Damesfiets
nieuwe aluminium damesfiets, FICARIUS TREKKING, 48 inch, SHIMANO TOURNEY TZ versnellingen
Kavelnr: 2855-15 Conditie: Nieuw
Biedingen: 1 Startbod: €125,00
Huidig bod: € 135,00
Locatie: Denderleeuw
Kavelnr: 2855-16 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €125,00
Huidig bod: € 125,00
Kavelnr: 2855-17 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2855-18 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2855-19 Conditie: Nieuw
nieuwe zeer sterke damesfiets, QUAIDO, 49 inch, SHIMANO TOURNEY TZ versnellingen
Kavelnr: 2855-20 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2855-21 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2855-22 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2855-23 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2855-24 Conditie: Nieuw