Home > Oude veilingen > LIQUIDATIE PARTIJ DIERENBENODIGDHEDEN, DESIGN DECO EN MEUBILAIR, ENZ.(STEKENE) (2782) > Deco
Alle kavels Aquarium & Terrarium Deco Dierenbenodigdheden Dierenriemen Div. Dierenhokken Kooien Kat En Hond Tuin En Vijver Toiletsets Meubelen Diversen Verlichting Visgerief Vogelkooien Zwembad Toebehoren
Alle Kavels Aquarium & Terrarium Deco Dierenbenodigdheden Dierenriemen Div. Dierenhokken Kooien Kat En Hond Tuin En Vijver Toiletsets Meubelen Diversen Verlichting Visgerief Vogelkooien Zwembad Toebehoren
windlichten
2 div. windlichten (glas stuk) plus 2 div. manden, maak gebruik van de kijkdag om eventuele beschadigingen vast te stellen
Kavelnr: 2728-010 Conditie: Nieuw
Biedingen: 1 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 6,00
deco
4 metalen deco art. plus enige fakkels, maak gebruik van de kijkdag om eventuele beschadigingen vast te stellen
Kavelnr: 2728-022 Conditie: Nieuw
Biedingen: 15 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 40,00
wandklok
deco wandklok, maak gebruik van de kijkdag om eventuele beschadigingen vast te stellen
Kavelnr: 2728-027 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 10,00
wandplaat
deco wandplaat, maak gebruik van de kijkdag om eventuele beschadigingen vast te stellen
Kavelnr: 2728-032 Conditie: Nieuw
Biedingen: 1 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 12,00
wandspiegel
design wandspiegel, maak gebruik van de kijkdag om eventuele beschadigingen vast te stellen
Kavelnr: 2728-034 Conditie: Nieuw
Biedingen: 7 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 24,00
deco wandklok, glazen zuil, glazen vaas plus enig deco voorwerpen, maak gebruik van de kijkdag om eventuele beschadigingen vast te stellen
Kavelnr: 2728-037 Conditie: Nieuw
Deco
deco hond, kattenslaapplaats plus enig voederbakjes, maak gebruik van de kijkdag om eventuele beschadigingen vast te stellen
Kavelnr: 2728-038 Conditie: Nieuw
Biedingen: 4 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 18,00
wandspiegel plus enige diversen, w.o. stoel, maak gebruik van de kijkdag om eventuele beschadigingen vast te stellen
Kavelnr: 2728-044 Conditie: Nieuw
Biedingen: 5 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 20,00
2 dozen kerstdeco plus wandspiegel, maak gebruik van de kijkdag om eventuele beschadigingen vast te stellen
Kavelnr: 2728-046 Conditie: Nieuw
3-luik deco glazen wandplaten, maak gebruik van de kijkdag om eventuele beschadigingen vast te stellen
Kavelnr: 2728-048 Conditie: Nieuw
deco wandspiegel, maak gebruik van de kijkdag om eventuele beschadigingen vast te stellen
Kavelnr: 2728-058 Conditie: Nieuw
lot div. deco, maak gebruik van de kijkdag om eventuele beschadigingen vast te stellen
Kavelnr: 2728-059 Conditie: Nieuw
Biedingen: 2 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 14,00
doos inh. div. deco kruiken, maak gebruik van de kijkdag om eventuele beschadigingen vast te stellen
Kavelnr: 2728-107 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2728-130 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2728-131 Conditie: Nieuw
grote doos inh. o.a. deco, maak gebruik van de kijkdag om eventuele beschadigingen vast te stellen
Kavelnr: 2728-161 Conditie: Nieuw
Biedingen: 8 Startbod: €10,00
wandrek
design wandrek, maak gebruik van de kijkdag om eventuele beschadigingen vast te stellen
Kavelnr: 2728-177 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2728-057 Conditie: Nieuw
Biedingen: 3 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 16,00
Kavelnr: 2728-160 Conditie: Nieuw
wandplaat, maak gebruik van de kijkdag om eventuele beschadigingen vast te stellen
Kavelnr: 2728-047 Conditie: Nieuw
Biedingen: 7 Startbod: €5,00
Deco Tafellamp
deco tafellamp, fabr. J-LINE, nieuwprijs 259€, maak gebruik van de kijkdag om eventuele beschadigingen vast te stellen
Kavelnr: 2728-024 Conditie: Nieuw
Biedingen: 11 Startbod: €15,00
Huidig bod: € 37,00
deco metalen ladder, fabr. J-LINE, maak gebruik van de kijkdag om eventuele beschadigingen vast te stellen
Kavelnr: 2728-060 Conditie: Nieuw
Naakte Kerstboom
metalen naakte kerstboom, fabr. J-LINE, nieuwprijs 435€, maak gebruik van de kijkdag om eventuele beschadigingen vast te stellen
Kavelnr: 2728-018 Conditie: Nieuw
Biedingen: 14 Startbod: €20,00
Huidig bod: € 60,00
Alle kavels - Aquarium & Terrarium - Deco - Dierenbenodigdheden - Dierenriemen - Div. Dierenhokken - Kooien - Kat En Hond - Tuin En Vijver - Toiletsets - Meubelen - Diversen - Verlichting - Visgerief - Vogelkooien - Zwembad Toebehoren