Alle kavels
Collectie
Decoratie En Klokken
Diversen
Juwelen
Kaders/Schilderijen
Militaria
Multimedia

Prachtige 3 vazen: 2 x hoogte 30 cm, 1 met deksel hoogte 30 cm

Kavelnr: 692-158

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €15,00

Huidig bod: € 15,00

Prachtige moderne vaas hoogte 20 cm

Kavelnr: 692-159

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 5,00

Mooi antiek Belgisch schouwstuk- gestempeld-

Kavelnr: 692-160

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €15,00

Huidig bod: € 15,00

Mooi antiek schouwstuk

Kavelnr: 692-161

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €12,00

Huidig bod: € 12,00

Mooi nieuwe kaarsenset op plaat

Kavelnr: 692-162

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €12,00

Huidig bod: € 12,00

Prachtige decoratie vaas

Kavelnr: 692-213

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €3,99

Huidig bod: € 3,99

Prachtige decoratie metalen vaas

Kavelnr: 692-214

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €3,99

Huidig bod: € 3,99

Prachtige decoratie vaas

Kavelnr: 692-215

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €3,99

Huidig bod: € 3,99

Prachtige vaas met stempel

Kavelnr: 692-216

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €3,99

Huidig bod: € 3,99

Prachtige asbak met stempel

Kavelnr: 692-218

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €3,99

Huidig bod: € 3,99

Prachtige decoratie marmer vaas met deksel***zeer hard***

Kavelnr: 692-272

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €29,00

Huidig bod: € 29,00

Oude klok

Kavelnr: 692-281

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 5,00

Prachtige antieke regulator

Kavelnr: 692-282

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €25,00

Huidig bod: € 27,00

Prachtige antieke regulator

Kavelnr: 692-283

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €25,00

Huidig bod: € 25,00

Prachtige antieke regulator

Kavelnr: 692-284

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €25,00

Huidig bod: € 25,00

Mooi antieke sierbord, met stempel en gesigneerd en gedateerd 1835-1890

Kavelnr: 692-287

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €19,00

Huidig bod: € 19,00

Diverse decoratie objecten

Kavelnr: 692-290

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €4,99

Huidig bod: € 4,99

Prachtige antieke decoratie bord

Kavelnr: 692-291

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €6,99

Huidig bod: € 6,99

Antieke opaline vaas *Made in Italy*

Kavelnr: 692-293

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,99

Huidig bod: € 5,99

Mooi kaarsenset

Kavelnr: 692-295

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €2,00

Huidig bod: € 2,00

Alle kavels - Collectie - Decoratie En Klokken - Diversen - Juwelen - Kaders/Schilderijen - Militaria - Multimedia - Varia