Home > Oude veilingen > SCHILDERIJEN W.O. RAOUL DUFY, ARSENE DETRY, CHARLES EMMANUEL BISET, CRISPIN VAN DEN BROECK, DE GROUX, KWAN CHIN, ENZ., JUWELEN, DECORATIE, MILITAIRA, ENZ. (AAIGEM) (902) > Decoratie En Klokken
Alle kavels Collectie Decoratie En Klokken Diversen Juwelen Kaders/Schilderijen Militaria Multimedia Varia
Alle Kavels Collectie Decoratie En Klokken Diversen Juwelen Kaders/Schilderijen Militaria Multimedia Varia
vaas
Prachtige 3 vazen: 2 x hoogte 30 cm, 1 met deksel hoogte 30 cm
Kavelnr: 692-158 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €15,00
Huidig bod: € 15,00
Prachtige moderne vaas hoogte 20 cm
Kavelnr: 692-159 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 5,00
Schouwstuk
Mooi antiek Belgisch schouwstuk- gestempeld-
Kavelnr: 692-160 Conditie: Gebruikt
Mooi antiek schouwstuk
Kavelnr: 692-161 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €12,00
Huidig bod: € 12,00
Kaarsenset
Mooi nieuwe kaarsenset op plaat
Kavelnr: 692-162 Conditie: Gebruikt
Prachtige decoratie vaas
Kavelnr: 692-213 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €3,99
Huidig bod: € 3,99
Prachtige decoratie metalen vaas
Kavelnr: 692-214 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 692-215 Conditie: Gebruikt
Prachtige vaas met stempel
Kavelnr: 692-216 Conditie: Gebruikt
Prachtige asbak met stempel
Kavelnr: 692-218 Conditie: Gebruikt
Prachtige decoratie marmer vaas met deksel***zeer hard***
Kavelnr: 692-272 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €29,00
Huidig bod: € 29,00
Klok
Oude klok
Kavelnr: 692-281 Conditie: Gebruikt
regulator
Prachtige antieke regulator
Kavelnr: 692-282 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €25,00
Huidig bod: € 27,00
Kavelnr: 692-283 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €25,00
Huidig bod: € 25,00
Kavelnr: 692-284 Conditie: Gebruikt
Bord
Mooi antieke sierbord, met stempel en gesigneerd en gedateerd 1835-1890
Kavelnr: 692-287 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €19,00
Huidig bod: € 19,00
Diverse decoratie objecten
Kavelnr: 692-290 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €4,99
Huidig bod: € 4,99
Prachtige antieke decoratie bord
Kavelnr: 692-291 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €6,99
Huidig bod: € 6,99
Vazen
Antieke opaline vaas *Made in Italy*
Kavelnr: 692-293 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €5,99
Huidig bod: € 5,99
Mooi kaarsenset
Kavelnr: 692-295 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 2,00
Alle kavels - Collectie - Decoratie En Klokken - Diversen - Juwelen - Kaders/Schilderijen - Militaria - Multimedia - Varia