Menu
Translate this site?
Home > Oude veilingen > BROCANTE EN GOEDEREN UIT FALINGEN EN INBOEDELS, ENZ..DEEL 2 (SERSKAMP) (3650) > Decoratie En Siervoorwerpen
Alle kavels Auto, Fiets En Toebehoren Boeken, Film En Muziek Gereedschap En Bouw Hobby En Sport Decoratie En Siervoorwerpen Huishouden Horeca En Keuken Juwelen Kaders En Schilderijen Kledij En Lichaamsverzorging Meubelen Multimedia En Kantoor Munten, Zegels En Prenten Stoffen En Naaien Speelgoed En Kinderen Vazen En Bloempotten Verlichting
Alle Kavels Auto, Fiets En Toebehoren Boeken, Film En Muziek Gereedschap En Bouw Hobby En Sport Decoratie En Siervoorwerpen Huishouden Horeca En Keuken Juwelen Kaders En Schilderijen Kledij En Lichaamsverzorging Meubelen Multimedia En Kantoor Munten, Zegels En Prenten Stoffen En Naaien Speelgoed En Kinderen Vazen En Bloempotten Verlichting
Sierbord
Sierbord, Hollands, de boerenhoeve
Kavelnr: 3635-376 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 1,00
Locatie: Serskamp
Bied mee
Hobbelpaardjes in metaal
Hobbelpaardjes in metaal, plm 5 stuks
Kavelnr: 3635-382 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 5,00
Sierbordjes
Sierbordjes, grote partij
Kavelnr: 3635-388 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 7 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 9,00
Vintage glaasjes in houder
Kavelnr: 3635-389 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 5 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 10,00
Decoratie
Decoratie, plm 5 stuks
Kavelnr: 3635-393 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Schaakspel met marmeren blad
Kavelnr: 3635-399 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 3,00
Fruitschaal met tasjes in glas
Fruitschaal met tasjes in glas, plm 7 delig ,
Kavelnr: 3635-402 Conditie: Gebruikt
Sierdoos in gesneden hout
Kavelnr: 3635-404 Conditie: Gebruikt
Stolp
Stolp , ovaal
Kavelnr: 3635-416 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €12,00
Huidig bod: € 18,00
Toiletset
Toiletset, vintage
Kavelnr: 3635-419 Conditie: Gebruikt
Bierkruiken
Bierkruiken , 1 van 1959, plm 7 stuks
Kavelnr: 3635-428 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 7,00
Koperen kan
Koperen kan, oud, afm plm 41 cm hoog
Kavelnr: 3635-436 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €8,00
Siervoorwerpen in Delfs
Siervoorwerpen in Delfs , plm 9 stuks
Kavelnr: 3635-438 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 2,00
Waterkan
Waterkan, met glaasjes , gegraveerd motief, ongebruikt, plm 7 delig
Kavelnr: 3635-439 Conditie: Gebruikt
Decoratie, koppeltjes , plm 14 stuks
Kavelnr: 3635-440 Conditie: Gebruikt
Bierkruiken, plm 4 stuks
Kavelnr: 3635-448 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €1,00
Kan met tassen
Kan met tassen, ongebruikt , plm 5 delig
Kavelnr: 3635-449 Conditie: Gebruikt
Sierbeeld
Sierbeeld , afm plm 30 cm x 52 cm , licht beschadigd kleuren moeten wat bijgeschaafd worden
Kavelnr: 3635-452 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €10,00
Decoratie, 2 stuks , beiden 27 cm hoog
Kavelnr: 3635-460 Conditie: Gebruikt
Decoratie, plm 3 stuks
Kavelnr: 3635-465 Conditie: Gebruikt
Decoratie , Afrikaanse beelden, afm plm 49 en 30 cm
Kavelnr: 3635-469 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 5 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 8,00
Kamelen in leder
Kamelen in leder, afm plm 33 cm x 18 cm, 2 stuks
Kavelnr: 3635-475 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 11 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 20,00
Tafel kandelaars
Tafel kandelaars , voor bloemen of kaarsen, afm plm 30-40-50 cm
Kavelnr: 3635-476 Conditie: Gebruikt
Sierbord met soldaat
Sierbord met soldaat, getekend , Frankrijk
Kavelnr: 3635-477 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €3,00
Sierbeeldjes
Sierbeeldjes, plm 4 stuks
Kavelnr: 3635-479 Conditie: Gebruikt
Sierborden
Sierborden, van prijskamp, 1955 - 1956- 1957
Kavelnr: 3635-488 Conditie: Gebruikt
Toiletset in groen glas
Kavelnr: 3635-497 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 6,00
Schaal in plastiek
Schaal in plastiek, vintage, afm plm 44 cm x 28 cm
Kavelnr: 3635-499 Conditie: Gebruikt
Sierbeeld , op marmeren voet, afm plm hoogte 39 cm x 26 cm
Kavelnr: 3635-500 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €35,00
Huidig bod: € 35,00
Icoon
Icoon, antiek , in 3 delen , antiek
Kavelnr: 3635-502 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €20,00
Huidig bod: € 22,00
Siervogeltje in geperst glas
Kavelnr: 3635-506 Conditie: Gebruikt
Hotelbel
Hotelbel , oud
Kavelnr: 3635-509 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 5 Startbod: €2,00
Sierbeeldjes , getekend door Geert Kunen ,, 2 stuks
Kavelnr: 3635-510 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €20,00
Sierhondjes
Sierhondjes, plm 3 stuks
Kavelnr: 3635-512 Conditie: Gebruikt
Siervoorwerpen
Siervoorwerpen, tekeningen op jade steen, getekend , 2 stuks
Kavelnr: 3635-513 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 4,00
Kandelaars
Kandelaars, oude, 2 stuks
Kavelnr: 3635-514 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 15,00
Alle kavels - Auto, Fiets En Toebehoren - Boeken, Film En Muziek - Gereedschap En Bouw - Hobby En Sport - Decoratie En Siervoorwerpen - Huishouden - Horeca En Keuken - Juwelen - Kaders En Schilderijen - Kledij En Lichaamsverzorging - Meubelen - Multimedia En Kantoor - Munten, Zegels En Prenten - Stoffen En Naaien - Speelgoed En Kinderen - Vazen En Bloempotten - Verlichting