Home > Oude veilingen > VEILING VAN DIVERSE FALINGEN EN INBOEDELS ENZ. DEEL 2 (BAASRODE) (4883) > Decoratie En Siervoorwerpen
Alle kavels Boeken,CD's En DVD's Auto, Fiets En Toebehoren Collectors Items En Militaria Decoratie En Siervoorwerpen Hobby En Sport Gereedschap En Bouwmaterialen Horeca En Keuken Huishoudartikelen En Apparaten Kaders En Schilderijen Kledij, Schoenen En Tassen Juwelen Meubelen Lichaamsverzorging Multimedia En Kantoor Munten, Zegels En Waardepapieren Poetsen En Onderhoud Prenten En Affiches Speelgoed En Kinderen Stoffen En Linnen Vazen En Bloempotten Verlichting Voeding, Dranken
Alle Kavels Boeken,CD's En DVD's Auto, Fiets En Toebehoren Collectors Items En Militaria Decoratie En Siervoorwerpen Hobby En Sport Gereedschap En Bouwmaterialen Horeca En Keuken Huishoudartikelen En Apparaten Kaders En Schilderijen Kledij, Schoenen En Tassen Juwelen Meubelen Lichaamsverzorging Multimedia En Kantoor Munten, Zegels En Waardepapieren Poetsen En Onderhoud Prenten En Affiches Speelgoed En Kinderen Stoffen En Linnen Vazen En Bloempotten Verlichting Voeding, Dranken
Oud oosters handgesneden beeld in hout
Oud oosters handgesneden beeld in hout,hoogte 105cm
Kavelnr: 4941-0813 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €50,00
Huidig bod: € 55,00
Oude biergistkan in aluminium en aluminium melkkan met deksel
Kavelnr: 4941-0834 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 5,00
Tuintheelichthouders
Tuintheelichthouders,2 stuks
Kavelnr: 4941-0925 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 1,00
Decoratieve hanger in hout met theelichthouder
Kavelnr: 4941-0936 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 5 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 7,00
Vintage dienschalen
Vintage dienschalen,5 stuks
Kavelnr: 4941-0938 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 2,00
Oosterse sierschotels met staander
Oosterse sierschotels met staander,2 stuks en 4 reclames
Kavelnr: 4941-0942 Conditie: Gebruikt
Boompje met sneeuw en ledverlichting
Kavelnr: 4941-0943 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 3,00
Icoon
Icoon,23x18cm
Kavelnr: 4941-0948 Conditie: Gebruikt
Oud beeldje in porselein
Oud beeldje in porselein,hoogte 25cm
Kavelnr: 4941-0949 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 6,00
Zwaar beeldje in steen
Zwaar beeldje in steen,hoogte 24cm
Kavelnr: 4941-0950 Conditie: Gebruikt
Kuip in metaal
Kavelnr: 4941-0957 Conditie: Gebruikt
Grote design kandelaar met kaars
Kavelnr: 4941-0960 Conditie: Gebruikt
Theelichthouders
Theelichthouders,hoogte 20cm,2 stuks
Kavelnr: 4941-0961 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €3,00
Chinese tasjes en ondertasjes op bamboe schotel
Chinese tasjes en ondertasjes op bamboe schotel,12 delig
Kavelnr: 4941-0981 Conditie: Gebruikt
Decoratief beeld
Decoratief beeld,hoogte 44cm
Kavelnr: 4941-0991 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €6,00
Partij diverse fantasieschotels
Partij diverse fantasieschotels,6 stuks
Kavelnr: 4941-1020 Conditie: Gebruikt
Oud beeldje in terracotta"Ros Beiaard"
Oud beeldje in terracotta"Ros Beiaard",hoogte 17x20cm
Kavelnr: 4941-1029 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 4,00
Oude spreuken
Oude spreuken,3 stuks
Kavelnr: 4941-1076 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €6,00
Huidig bod: € 8,00
Oude sauskom in boch porselein
Kavelnr: 4941-1188 Conditie: Gebruikt
Quartzstenen
Quartzstenen,5 stuks
Kavelnr: 4942-0616 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €4,00
Decoratief sierbeeld
Decoratief sierbeeld,plm 40x20cm,col it.
Kavelnr: 4942-0651 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 4 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 9,00
Kolenkan in metaal
Kavelnr: 4942-0830 Conditie: Gebruikt
Vintage asbakken
Vintage asbakken,diameter 21cm hoogte 6cm,2 stuks
Kavelnr: 4941-0856 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €3,00
Decoratief designbeeld in hout
Decoratief designbeeld in hout,hoogte plm 52cm
Kavelnr: 4941-0962 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 17 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 24,00
Oude bronzen sculptuur voorstellend naaktsilhouet
Oude bronzen sculptuur voorstellend naaktsilhouet,gewicht plm 6,6 kg
Kavelnr: 4941-1068 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 8 Startbod: €50,00
Huidig bod: € 86,00
Alle kavels - Boeken,CD's En DVD's - Auto, Fiets En Toebehoren - Collectors Items En Militaria - Decoratie En Siervoorwerpen - Hobby En Sport - Gereedschap En Bouwmaterialen - Horeca En Keuken - Huishoudartikelen En Apparaten - Kaders En Schilderijen - Kledij, Schoenen En Tassen - Juwelen - Meubelen - Lichaamsverzorging - Multimedia En Kantoor - Munten, Zegels En Waardepapieren - Poetsen En Onderhoud - Prenten En Affiches - Speelgoed En Kinderen - Stoffen En Linnen - Vazen En Bloempotten - Verlichting - Voeding, Dranken