Home > Oude veilingen > UURWERKEN, JUWELEN, COLLECTABLES, SCHILDERIJEN, VINTAGE, ZILVERWERK, ENZ. (AAIGEM) (992) > Decoratie
Alle kavels Collectables Decoratie Diversen Juwelen Kaders/Schilderijen Militaria Multimedia Uurwerken En Klokken Varia
Alle Kavels Collectables Decoratie Diversen Juwelen Kaders/Schilderijen Militaria Multimedia Uurwerken En Klokken Varia
Hond
Supertof beeld van een hond gedateerd 1935
Kavelnr: 798-148 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €29,00
Huidig bod: € 29,00
Potiche
Prachtige antieke Potiches in marmer en brons NAP III, 19e eeuw (afm 37- 22 kg)
Kavelnr: 798-149 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €399,00
Huidig bod: € 399,00
Cassolette
Prachtige antieke cassolettes in marmer en brons NAP III, 19e eeuw (afm 41- 9 kg)
Kavelnr: 798-150 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €350,00
Huidig bod: € 350,00
Bord
Handgeschiderd bord met stempel en handtekening en origineel sticker
Kavelnr: 798-153 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 10,00
vaas
Prachtige 3 vazen: 2 x hoogte 30 cm, 1 met deksel hoogte 30 cm
Kavelnr: 798-158 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €15,00
Huidig bod: € 15,00
Prachtige moderne vaas hoogte 20 cm
Kavelnr: 798-159 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 6,00
Schouwstuk
Mooi antiek Belgisch schouwstuk- gestempeld-
Kavelnr: 798-160 Conditie: Gebruikt
Mooi antiek schouwstuk
Kavelnr: 798-161 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €12,00
Huidig bod: € 12,00
Kaarsenset
Mooi nieuwe kaarsenset op plaat
Kavelnr: 798-162 Conditie: Gebruikt
Prachtige decoratie vaas
Kavelnr: 798-213 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 3,00
Prachtige decoratie metalen vaas
Kavelnr: 798-214 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 798-215 Conditie: Gebruikt
Prachtige vaas met stempel
Kavelnr: 798-216 Conditie: Gebruikt
Prachtige asbak met stempel
Kavelnr: 798-218 Conditie: Gebruikt
bord
Mooi antieke sierbord, met stempel en gesegneerd en gedateerd 1835-1890
Kavelnr: 798-225 Conditie: Gebruikt
Lamp
Prachtige antieke keramiek lampe afm 55 cm
Kavelnr: 798-238 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €25,00
Huidig bod: € 25,00
Prachtige decoratie marmer vaas met deksel***zeer hard***
Kavelnr: 798-272 Conditie: Gebruikt
Diverse decoratie objecten
Kavelnr: 798-290 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 5,00
Prachtige antieke decoratie bord
Kavelnr: 798-291 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €7,00
Huidig bod: € 8,00
Vazen
Antieke opaline vaas *Made in Italy*
Kavelnr: 798-293 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €6,00
Mooi kaarsenset
Kavelnr: 798-295 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 2,00
Mooi antieke gesigneerd chinese vaas afm 30 cm
Kavelnr: 798-319 Conditie: Gebruikt
Antieke opaline vaas met blauwe steentjes afm 26 cm
Kavelnr: 798-320 Conditie: Gebruikt
Porron
Mooi oude spanisch porron ***handgemaakt met glas en leder***
Kavelnr: 798-321 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €13,00
Huidig bod: € 13,00
Handgeschiderd en gesigneerd antieke vaas afm 48 cm
Kavelnr: 798-322 Conditie: Gebruikt
Jachthond
Supertof beeld van een jachthond op marmer gesigneerd Masson Clovis Edmond afm 22 cm x 58 cm, 12 kg
Kavelnr: 798-324 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €375,00
Huidig bod: € 375,00
Tabakspot
Antieke Duitse geemailleerd aardewerk met stempel
Kavelnr: 798-325 Conditie: Gebruikt
Masker
Handgemaakt keramische Venetiaans masker* gesigneerd *
Kavelnr: 798-327 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €49,00
Huidig bod: € 49,00
Prachtige antieke kruik*** gestempeld et gesigneerd*** afm ong 21 cm
Kavelnr: 798-328 Conditie: Gebruikt
Prachtige antieke kruik*** gestempeld et gesigneerd*** afm ong 17 cm
Kavelnr: 798-329 Conditie: Gebruikt
Sculptuur
Mooi gesigneert sculptuur"compositie" afm 14,5 cm
Kavelnr: 798-330 Conditie: Gebruikt
Tafelstuk
Prachtige antieke koperen tafelstuk met twee kaarsenhouders
Kavelnr: 798-336 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €79,00
Huidig bod: € 79,00
Mooi boord met documenten in origineel doosje
Kavelnr: 798-337 Conditie: Gebruikt
Mooi boord met certificaat in origineel doosje
Kavelnr: 798-338 Conditie: Gebruikt
Mooi boord in origineel doos
Kavelnr: 798-339 Conditie: Gebruikt
Mooi antieke grote sierbord gesegneerd
Kavelnr: 798-432 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €35,00
Huidig bod: € 35,00
Alle kavels - Collectables - Decoratie - Diversen - Juwelen - Kaders/Schilderijen - Militaria - Multimedia - Uurwerken En Klokken - Varia