2 antiek zandsteen theepotten Yixing afm 23 cm

Kavelnr: 912-055

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €24,00

Huidig bod: € 26,00

Supertof beeld van een hond gedateerd 1935

Kavelnr: 912-148

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €25,00

Huidig bod: € 25,00

Prachtige antieke Potiches in marmer en brons NAP III, 19e eeuw (afm 37- 22 kg)

Kavelnr: 912-149

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €375,00

Huidig bod: € 375,00

Handgeschiderd bord met stempel en handtekening en origineel sticker

Kavelnr: 912-153

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €9,00

Huidig bod: € 9,00

Prachtige 3 vazen: 2 x hoogte 30 cm, 1 met deksel hoogte 30 cm

Kavelnr: 912-158

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €15,00

Huidig bod: € 17,00

Prachtig antiek Florentine olielamp van 18e eeuw, afm 58 cm

Kavelnr: 912-159

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €29,00

Huidig bod: € 29,00

Mooi antiek Belgisch schouwstuk- gestempeld-

Kavelnr: 912-160

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €15,00

Huidig bod: € 15,00

Mooi antiek schouwstuk

Kavelnr: 912-161

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €12,00

Huidig bod: € 12,00

Mooi nieuwe kaarsenset op plaat

Kavelnr: 912-162

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €12,00

Huidig bod: € 12,00

Prachtige decoratie vaas

Kavelnr: 912-213

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €2,99

Huidig bod: € 3,99

Prachtige decoratie metalen vaas

Kavelnr: 912-214

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €2,99

Huidig bod: € 3,99

Prachtige decoratie vaas

Kavelnr: 912-215

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €2,99

Huidig bod: € 2,99

Prachtige vaas met stempel

Kavelnr: 912-216

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €2,99

Huidig bod: € 3,99

Prachtige asbak met stempel

Kavelnr: 912-218

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €2,99

Huidig bod: € 2,99

Mooi antieke sierbord, met stempel en gesegneerd en gedateerd 1835-1890

Kavelnr: 912-225

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €15,00

Huidig bod: € 15,00

Prachtige antieke keramiek lampe afm 55 cm

Kavelnr: 912-238

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

Prachtige decoratie marmer vaas met deksel***zeer hard***

Kavelnr: 912-272

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €15,00

Huidig bod: € 15,00

Diverse decoratie objecten

Kavelnr: 912-290

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €4,99

Huidig bod: € 4,99

Antieke opaline vaas *Made in Italy*

Kavelnr: 912-293

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 5,00

Mooi kaarsenset

Kavelnr: 912-295

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €2,00

Huidig bod: € 2,00

Mooi antieke gesigneerd chinese vaas afm 30 cm

Kavelnr: 912-319

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €14,00

Huidig bod: € 14,00

Antieke opaline vaas met blauwe steentjes afm 26 cm

Kavelnr: 912-320

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €4,00

Huidig bod: € 5,00

Mooi oude spanisch porron ***handgemaakt met glas en leder***

Kavelnr: 912-321

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €12,00

Huidig bod: € 12,00

Handgeschiderd en gesigneerd antieke vaas afm 48 cm

Kavelnr: 912-322

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €14,00

Huidig bod: € 14,00

Supertof beeld van een jachthond op marmer gesigneerd Masson Clovis Edmond afm 22 cm x 58 cm, 12 kg

Kavelnr: 912-324

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €375,00

Huidig bod: € 375,00

Handgemaakt keramische Venetiaans masker* gesigneerd *

Kavelnr: 912-327

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €39,00

Huidig bod: € 41,00

Mooi gesigneert sculptuur"compositie" afm 14,5 cm

Kavelnr: 912-330

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €25,00

Huidig bod: € 25,00

Mooi boord met documenten in origineel doosje

Kavelnr: 912-337

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €15,00

Huidig bod: € 15,00

Mooi boord met certificaat in origineel doosje

Kavelnr: 912-338

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €15,00

Huidig bod: € 15,00

Mooi boord in origineel doos

Kavelnr: 912-339

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €15,00

Huidig bod: € 15,00

2 Mooi antieke sierbord, met stempel en gesegneerd

Kavelnr: 912-433

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €4,99

Huidig bod: € 4,99