Alle kavels
Kaders/Schilderijen

“Amourtjes” 2 barokke sculpturen met restanten van de originele polychromie, hoogtes 70 cm en 72 cm

Kavelnr: 1235-07

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €3000,00

Huidig bod: € 3000,00

Prachtige antieke Potiches in marmer en brons NAP III, 19e eeuw (afm 37- 22 kg)

Kavelnr: 1235-17

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €375,00

Huidig bod: € 375,00

Zeer oude Perzisch vaas met mooi decoratie en kleuren h 27cm

Kavelnr: 1235-27

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €250,00

Huidig bod: € 250,00

Alle kavels - Decoratie - Kaders/Schilderijen