Home > Oude veilingen > KUNSTVEILING SCHILDERIJEN VAN DIV. MEESTERS (ERPE-MERE) (1387) > Decoratie
Alle kavels Decoratie Kaders/Schilderijen
Alle Kavels Decoratie Kaders/Schilderijen
Sculpturen
“Amourtjes” 2 barokke sculpturen met restanten van de originele polychromie, hoogtes 70 cm en 72 cm
Kavelnr: 1235-07 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €3000,00
Huidig bod: € 3000,00
Potiche
Prachtige antieke Potiches in marmer en brons NAP III, 19e eeuw (afm 37- 22 kg)
Kavelnr: 1235-17 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €375,00
Huidig bod: € 375,00
Zeer oude Perzisch vaas met mooi decoratie en kleuren h 27cm
Kavelnr: 1235-27 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €250,00
Huidig bod: € 250,00
Alle kavels - Decoratie - Kaders/Schilderijen