Home > Oude veilingen > COLLECTIE KUNSTBOEKEN, DESIGN (ARTIFORT, LIGNE ROSET, HANS WEGNER), BROCANTE, CURIOSA, SCHILDERIJEN ENZ. (SINT-GILLIS-WAAS) (3411) > Design
Alle kavels Beelden Design Devotica Boeken Brocante En Curiosa DVD Divers Elektro Fiets Gallerij Pilaar Hifi Keukenmateriaal Horloge Munten En Biljetten Klokken Rekken Servies Tapijten Muziek Werkmateriaal Vintage Telefonie Verlichting Schilderijen En Kaders
Alle Kavels Beelden Design Devotica Boeken Brocante En Curiosa DVD Divers Elektro Fiets Gallerij Pilaar Hifi Keukenmateriaal Horloge Munten En Biljetten Klokken Rekken Servies Tapijten Muziek Werkmateriaal Vintage Telefonie Verlichting Schilderijen En Kaders
Hans Wegner Schommelstoel
Hans Wegner Schommelstoel, type J16 made in Denmark, gedateerd 1977
Kavelnr: 3388-239 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €500,00
Huidig bod: € 500,00
Eetkamertafel Ligne Roset
Eetkamertafel Ligne Roset, H 75cm, B 94cm, L 140cm, verlengbaar tot 260cm (schuif uit met dubbel glazen blad)
Kavelnr: 3388-240 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €200,00
Huidig bod: € 200,00
Artifort stoel Pierre Paulin
Artifort stoel Pierre Paulin, jaren 70, te restaureren!
Kavelnr: 3388-250 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 9 Startbod: €100,00
Huidig bod: € 190,00
Alle kavels - Beelden - Design - Devotica - Boeken - Brocante En Curiosa - DVD - Divers - Elektro - Fiets - Gallerij Pilaar - Hifi - Keukenmateriaal - Horloge - Munten En Biljetten - Klokken - Rekken - Servies - Tapijten - Muziek - Werkmateriaal - Vintage - Telefonie - Verlichting - Schilderijen En Kaders