Home > Oude veilingen > START AAN 1 EURO: COLLECTIE DOODSPRENTJES, AZIATICA, OUDE WIJNEN, OUDE MUNTEN, WITGOED, DESIGN, BROCANTE EN CURIOSA UIT INBOEDELS. (SINT-GILLIS-WAAS) (3454) > Design
Alle kavels Beelden Aziatica Devotica Divers Boeken Fiets Gallerij Pilaar Brocante En Curiosa Doodsprentjes Klokken Keukenmateriaal Meubels Kristal Munten Design Schilderijen En Kaders Servies Stolpen Tapijten Veerlichting Villeroy & Boch Werkmateriaal Verlichting Witgoed Wijnen Vintage
Alle Kavels Beelden Aziatica Devotica Divers Boeken Fiets Gallerij Pilaar Brocante En Curiosa Doodsprentjes Klokken Keukenmateriaal Meubels Kristal Munten Design Schilderijen En Kaders Servies Stolpen Tapijten Veerlichting Villeroy & Boch Werkmateriaal Verlichting Witgoed Wijnen Vintage
Eetkamertafel Ligne Roset
Eetkamertafel Ligne Roset, H 75cm, B 94cm, L 140cm, verlengbaar tot 260cm (schuif uit met dubbel glazen blad)
Kavelnr: 3434-192 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 31 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 75,00
Hans Wegner Schommelstoel
Hans Wegner Schommelstoel, type J16 made in Denmark, gedateerd 1977
Kavelnr: 3434-191 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 47 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 326,00
Alle kavels - Beelden - Aziatica - Devotica - Divers - Boeken - Fiets - Gallerij Pilaar - Brocante En Curiosa - Doodsprentjes - Klokken - Keukenmateriaal - Meubels - Kristal - Munten - Design - Schilderijen En Kaders - Servies - Stolpen - Tapijten - Veerlichting - Villeroy & Boch - Werkmateriaal - Verlichting - Witgoed - Wijnen - Vintage