Home > Oude veilingen > COLLECTIE KUNSTBOEKEN, DESIGN (ARTIFORT, LIGNE ROSET, HANS WEGNER), BROCANTE, CURIOSA, SCHILDERIJEN ENZ. (SINT-GILLIS-WAAS) (3411) > Devotica
Alle kavels Beelden Design Devotica Boeken Brocante En Curiosa DVD Divers Elektro Fiets Gallerij Pilaar Hifi Keukenmateriaal Horloge Munten En Biljetten Klokken Rekken Servies Tapijten Muziek Werkmateriaal Vintage Telefonie Verlichting Schilderijen En Kaders
Alle Kavels Beelden Design Devotica Boeken Brocante En Curiosa DVD Divers Elektro Fiets Gallerij Pilaar Hifi Keukenmateriaal Horloge Munten En Biljetten Klokken Rekken Servies Tapijten Muziek Werkmateriaal Vintage Telefonie Verlichting Schilderijen En Kaders
Lot devotica 4 stuks
Kavelnr: 3388-116 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 3,00
Groot kruis
Groot kruis 26x56cm
Kavelnr: 3388-154 Conditie: Gebruikt
Groot kruis 26x60cm
Kavelnr: 3388-173 Conditie: Gebruikt
Wijwatervat biscuit
Wijwatervat biscuit, gebruikssporen, 14x28cm
Kavelnr: 3388-090 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 15 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 26,00
Art-deco bronzen kruis
Art-deco bronzen kruis 25x41cm
Kavelnr: 3388-073 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 12,00
Alle kavels - Beelden - Design - Devotica - Boeken - Brocante En Curiosa - DVD - Divers - Elektro - Fiets - Gallerij Pilaar - Hifi - Keukenmateriaal - Horloge - Munten En Biljetten - Klokken - Rekken - Servies - Tapijten - Muziek - Werkmateriaal - Vintage - Telefonie - Verlichting - Schilderijen En Kaders