Home > Oude veilingen > START AAN 1 EURO: COLLECTIE DOODSPRENTJES, AZIATICA, OUDE WIJNEN, OUDE MUNTEN, WITGOED, DESIGN, BROCANTE EN CURIOSA UIT INBOEDELS. (SINT-GILLIS-WAAS) (3454) > Devotica
Alle kavels Beelden Aziatica Devotica Divers Boeken Fiets Gallerij Pilaar Brocante En Curiosa Doodsprentjes Klokken Keukenmateriaal Meubels Kristal Munten Design Schilderijen En Kaders Servies Stolpen Tapijten Veerlichting Villeroy & Boch Werkmateriaal Verlichting Witgoed Wijnen Vintage
Alle Kavels Beelden Aziatica Devotica Divers Boeken Fiets Gallerij Pilaar Brocante En Curiosa Doodsprentjes Klokken Keukenmateriaal Meubels Kristal Munten Design Schilderijen En Kaders Servies Stolpen Tapijten Veerlichting Villeroy & Boch Werkmateriaal Verlichting Witgoed Wijnen Vintage
Lot devotica 3 stuks
Kavelnr: 3434-041 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 2,00
Lot devotica 4 stuks
Kavelnr: 3434-052 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 6 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 7,00
Heilige beelden 4 stuks
Heilige beelden 4 stuks, allen met gebruikssporen!
Kavelnr: 3434-122 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 4,00
Kavelnr: 3434-147 Conditie: Gebruikt
Groot kruis
Groot kruis 26x56cm
Kavelnr: 3434-153 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 1,00
Groot kruis 26x60cm
Kavelnr: 3434-155 Conditie: Gebruikt
Relikwie kader met Christushoofd
Relikwie kader met Christushoofd 47x43x12cm
Kavelnr: 3434-161 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 15 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 22,00
Alle kavels - Beelden - Aziatica - Devotica - Divers - Boeken - Fiets - Gallerij Pilaar - Brocante En Curiosa - Doodsprentjes - Klokken - Keukenmateriaal - Meubels - Kristal - Munten - Design - Schilderijen En Kaders - Servies - Stolpen - Tapijten - Veerlichting - Villeroy & Boch - Werkmateriaal - Verlichting - Witgoed - Wijnen - Vintage